Ginekolog/urolog

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: ginekolog/urolog

#16 Post Postao/la indeks »

Ne znam koliko se moze biti objektivan,ali takodje dijelim to misljenje,ne znam zasto,ali zene ginekolozi su puno grublje,kako pri pregledu,tako i u cjelokupnom ophodjenju prema pacijentici.....i ne znam zasto,al zasad je to tako,puno je veci broj muskih,u odnosu na zene koji se opredijele za tu specijalizaciju [eusa_think.gif]

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: ginekolog/urolog

#17 Post Postao/la badgirl »

eto dzemka vecimo je sve receno ...
Samo jedno da nadovezem a sabina ti je vec rekla ..Za stid nema razloga, vjeruj mi! Radila sam na ginekolgiji i jedino sta nas sviju zanima je ono unutra a ne izvana ...i sasvim svejedno kako tko izgleda ...sto kaze sabina ...to je ba kao da radis u tvornici ...ili mesnici ..
svaka koka isto izgleda [Happy.gif]
PAPA nalaz je jako vazan , kao sto ti je index vec rekla, to je jedini nacin otkriti karcinom grlica maternice... pregled sam je bezbolan , malo je neugodno kada stavlja spekulum, ali ako se opustis puno je lakse , mislim ugodnije .
Za PAPA nalaz se uzima uzorak celija i to vecinom sa drvenom spahtlicom ..Klasifikacija je kao sto je sabina rekla od 1 do 4 ...1 i 2 su nista 3 znaci neka upala i vecinom moras onda ponoviti nalaz ili ti uzmu uzorak tkiva, a 4 nazalost znaci rak ... klasifikacija je jos malo kopliciranija ali u sustini je to to !
Jajnici se gledaju sa ultrazvukom i to nazalost ne izvana vec iznutra sa sondom ...jedino ako si nevina onda pokusaju pregled izvrsiti izvana [smile.gif]

jedan tip cu ti dati ...da bi ti bilo ugodnije mozes obuci neku duzu majicu, da ti nebi bilo bas puno neugodno kada izlazis onako gola iz kabine ..al jbg opet se moras raskaraciti na onoj stolici [Happy.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ginekolog/urolog

#18 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:sve cure kažu da su ženki ginekolozi puno grublji u odnosu na muške koji su nježniji i kod kojih pregled rijetko boli

Å¡ta vi mislite o tome, kakva imate iskustva
Å ta mislim,........... paaaaaaa ,.............. nisam ginekolog al mogu da pogledam [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: ginekolog/urolog

#20 Post Postao/la badgirl »

vidovita_dzemila je napisao/la:badgirl hvala na iscrpnom objašnjenju [thumbup.gif]
nema na cemu


ja sam kontala da je prije udaje dobro da se par testira na plodnost mada ne znam kako se to radi
a iz kojeg razloga bi to radila ...kod nas recimo kada bi dosla i rekla da to hoces , dobila bi normalni ginekoloski pregled i rekli bi ti da je sve uredu , jer stvarno nema potrebe da to radis .ok kod njega mogu pregledati spermocide ,ali stvarno nevidim svrhu toga.


mrkonjo hajde uozbilji se pa mi reci jesi li ikad išao na pregled. a mora si pošto su ipak godine to u tebe [laugh.gif] (šalim se [icon_flower.gif] ).........kontam nije valjda da nikad nisi imao problema
uh , posjet urologa je 5 puta gori nego kod ginekologa ...da sam musko ne bih ni ja isla .. [Happy.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: ginekolog/urolog

#22 Post Postao/la badgirl »

sreco kani se ti tih blesavih misli ...zar neznas da je moc psihe nevjerovatna ...pogotovo u takvim stvarima ...


mada kada bolje razmislim mislim da bi bilo gore da si rekla ja nemogu nikako docekati da imam djete ili tako nesto ....znas ono, uvjek ispane drukcije nego sto mislimo [Happy.gif]

ma vidjet ces ti nakon cetvrtog kinderceta, smijat ces se sebi sama [Happy.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ginekolog/urolog

#25 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:..kontam nije valjda da nikad nisi imao problema
Jok ja,....... za sada nema problema , da ima, ...... žena bi me davno napustila :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: ginekolog/urolog

#27 Post Postao/la sabinax »

a sta je s urologom....tamo nisam bila, zasto se ide urologu i kakvi su to pregledi [eusa_think.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: ginekolog/urolog

#29 Post Postao/la badgirl »

urologu idu i muskarci i zene ako postoje problemi u uroloskom traktu ...kao npr. problemi kod mokrenja , upale itd...
A muskarci bi trebali od 45 god ,jednom godisnje da naprave uroloski pregled radi ranog otkrica karcinoma prostate. Pregled obuhvaca ultrazvuk prostate, krvni nalazi , i palpacija ili opipanje prostate i to rektalno ..Iz straha rektalne palpacije prostate samo 15 % muskaraca ide redovno kod urologa . Pregled nije bolan osim ako je prostata upaljena ali je neugodan [huh.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Odgovori