Razumijete li ovaj nacin lijecenja

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Razumijete li ovaj nacin lijecenja

#1 Post Postao/la beba80 »


Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: razumijete li ovaj nacin lijecenja

#2 Post Postao/la ra-ja »

Nisam nikada vidjela ovaj nacin lijecenja..... jer nisam prisustvovala takvom necemu.... :!:
Nedaj boze nikome....da dodje u takvu situaciju...

Sve stvari koje nas okruzuju u svakodnevnom zivotu a niste u direkton situaciji da morate vidjeti i nauciti...nemozemo znati...Dok vam se tako nesto i slicno nedesi..pa ste prisiljeni da to otkrijete i vidite... :!:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: razumijete li ovaj nacin lijecenja

#6 Post Postao/la paparaci »

beba taj nacin lijecenja se koristi samo za duhovna iscjeljenja. znaci kad ti neko sihir poturi ili kad na tudji sihir nagazis (sto je najgore). kao sto je Mic vec rekao, rukja je jedini dozvoljen nacin i to je sve do dobre volje osobe koja je zrtva sihira. znaci nema nikakvog prisiljavanjana na to i slicno. u takvim slucajevima ti doktori i uobicajena medicina ne mogu pomoci.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: razumijete li ovaj nacin lijecenja

#7 Post Postao/la sabinax »

pa razumijem na jedan nacin...samo nisam pratila dali je toj osobi dato nesto...
znam za ona juznoamericka plemena gdje se uz razne haluciogene supstance dode do slicnog efekta, znam za ljecenje bioenergijom gdje tjelo slicno reagira a vjerojatno se i tu nesto slicno postize...vjerojatno je to neko stanje duha, nisam sigurna koliko to lijeci ali vjerojatno daje neki drugi efekt
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: razumijete li ovaj nacin lijecenja

#8 Post Postao/la paparaci »

ne daje joj se nista. osoba je duzna biti cista tj pod abdestom (vjersko pranje). ona se samo skoncentrise na ucenje od strane osobe koja uci rukju. ostalo dodje samo po sebi. nakon par minuta osoba izgubi svijest jer se aktiviraju sejtani odnosno dzini koji se u njoj nalaze, utjecajem rukje. nakon izvjesnog vremena osoba koja uci rukju prestane sa ucenjem i stupi u razgovor sa njim(a) tj. ponudi im da izadju iz te osobe. neki pristanu na to (iz razloga sto ih to ucenje unistava i ne podnose to) odmah, dok su neki istrajniji.

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: razumijete li ovaj nacin lijecenja

#9 Post Postao/la beba80 »

paparaci je napisao/la:ne daje joj se nista. osoba je duzna biti cista tj pod abdestom (vjersko pranje). ona se samo skoncentrise na ucenje od strane osobe koja uci rukju. ostalo dodje samo po sebi. nakon par minuta osoba izgubi svijest jer se aktiviraju sejtani odnosno dzini koji se u njoj nalaze, utjecajem rukje. nakon izvjesnog vremena osoba koja uci rukju prestane sa ucenjem i stupi u razgovor sa njim(a) tj. ponudi im da izadju iz te osobe. neki pristanu na to (iz razloga sto ih to ucenje unistava i ne podnose to) odmah, dok su neki istrajniji.


ALAH te nagradio AMIN

Odgovori