Kucni ljubimci

Umjetnost zivljenja. Kulinarstvo. Recepti.Savjeti kako napraviti bolje.

Va¹ kucni ljubimac je?

MACKA
4
4%
MACKA
4
4%
PAS
26
29%
PAS
26
29%
PAPIGA
3
3%
PAPIGA
3
3%
RIBICE
6
7%
RIBICE
6
7%
ZEC
4
4%
ZEC
4
4%
ZAMORAC
2
2%
ZAMORAC
2
2%
 
Ukupno glasova: 90

Poruka
Autor/ica
Avatar
__kockar__
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 03 Sep 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#76 Post Postao/la __kockar__ »

LAFF je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:Imam 2 BiBice.. :)
Kako se zovu i da li znas razlikovati koja je musko a koja zensko
e ovako je najlakse da saznas jeli musko ili zensko...
...malo hrane ribicama i ako je pojela onda je zensko, a ako je pojeo onda je musko..... :)
Zadnja izmjena: __kockar__, dana/u 29 Sep 2007 02:16, ukupno mijenjano 1 put.
mali cojk sa VELIKIM DIMENZIJAMA :P

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#79 Post Postao/la paparaci »

ma psi su zakon! imao sam ih vise do sad. zadnji je bio rottweiler. jako lijep i jak pas. samo je bio zijancer, ali nije on kriv. zvao se Lav. nije napunio ni godinu dana nazalost :( neko ga je otrovao. bortao je par dana i.... ali imam opet namjeru sebi nabaviti psa i to najvjerovatnije opet rottweilera.
pas je vjerna i postena dusa :)
hhahahaha. sad mi na um pade jaran od starog mog. haahhaah. on je svog psa zvao Gazela ili Gagec. kad mu potepa "Ljeeee-poooo-toooooo", ja padam od smijeha ili kad mu jednom rece "Gagec idi kuci i svezi se!"

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#82 Post Postao/la Amigo_x »

Imao cuku....ali ga vise nemam :( :(

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#84 Post Postao/la mrki62 »

Zubarka je napisao/la:hehehe sta da ti kazem ako pazis da ti ne pojede tapete, namjestaj i vazne dokumente, slagat ce te se dobro. Meni su to pravo umiljate zivotinje, vazno je da ima pijesak za kupanje, da je bar jednom sedmicno pustis da se istrce malo, jede malo, pije malo, po nekad neko suho voce dati, da ima drvo u kafezu, par mijesta gdje se moze sakriti, ne smrde, ne opada im dlaka, jednom sedmicno generalno kafez cistiti. Jedino negativno ima: na pocetku mi je smetalo sto je noci puno aktivna, to lupa to udara jede drvo i stalno moras njene daske mijenjati na kojima lezi to brzo postane piljevina.
Ne zaboravi joj dati i suho sijeno ;)
Imam èinèilu a i psa , evo slika - mlaði sin dr¾i u ruci , da ne pobjegne a pas do¹ao da malo onju¹i :wave:

slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#85 Post Postao/la mrki62 »

novigrad je napisao/la:hej sta ima
Ni¹ta - ¹ta ima u Lanterni :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#87 Post Postao/la mrki62 »

Da, pla¹ljive su dosta i te¹ko ih je pripitomiti :biggrin:
Uhvati je onako kao kad pravi¹ grudu snijega, izuzetno im je osjetljiv ¾eludac( stomak ).
Onda je tako dr¾i da se malo osigura i navikne na tvoj miris.
Najvi¹e s njom mo¾e¹ manipulirati ako je dr¾i¹ uz tijelo i uhvati¹ je za glavu kao kakvu cijev. Tako je sin dr¾i i oèisti joj oèi od moguæih krmelja :D
Pravilno je da se te ¾ivotinje uzmu za rep al na¹ sin to na svoj prefinjen naèin.
Probaj , pa javi :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#88 Post Postao/la belly_dancer »

BeCaNkA je napisao/la:
LAFF je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:Imam 2 BiBice.. :)
Kako se zovu i da li znas razlikovati koja je musko a koja zensko
nisam im dala imena,
a i neznam jesuli musko i zensko, ili dvije zenske, ili dva muskarca..
nije mi ona nista rekla kad sam ih kupila... :)
znate ono..ako se OKRENULA onda je zensko,a ako se OKRENUO onda je musko!
hahahah..nazovi ih riba1 i riba2,haha..da imas pticu ko ja bilo bi ti lakse..ako je kljun plav onda je musko ako je neke druge boje onda je zensko..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#90 Post Postao/la maida_20 »

sjecam se iz djetinjstva,prije rata dakle ,tata nasao nekog jadno malog psica na putu,dali smo mu ime PUJTO :lol: ,bio je sa nama sve dok nije poceo onaj strasni rat.Pobjegli smo od kuce,a PUJTO je ostao...vjerovatno nastradao negdje,vise ga nismo ni nasli :(

A sada imam vucijaka,zove se Bond!Djeca mu,dok je bio stene,slomila uho,sad je klempo,ali ipak najsladi cuko na svijetu :D

Voljela bi sebi da kupim i zeku,ali moji ne daju...kazu smrdi kuca od zeka zato sto imaju jak urin :huh: ...ali mozda ja njih ipak ubijedim hehehe

Odgovori