Kucni ljubimci

Umjetnost zivljenja. Kulinarstvo. Recepti.Savjeti kako napraviti bolje.

Va¹ kucni ljubimac je?

MACKA
4
4%
MACKA
4
4%
PAS
26
29%
PAS
26
29%
PAPIGA
3
3%
PAPIGA
3
3%
RIBICE
6
7%
RIBICE
6
7%
ZEC
4
4%
ZEC
4
4%
ZAMORAC
2
2%
ZAMORAC
2
2%
 
Ukupno glasova: 90

Poruka
Autor/ica
Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: KUCNI LjUBIMCI

#256 Post Postao/la nermin01 »

sve veci i veci...al je sladak nema sta... [eusa_clap.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: KUCNI LjUBIMCI

#257 Post Postao/la im_ex »

Da, medic je [inlove.gif]
hvala, nermin [icon_flower.gif]

Prosle nedelje su mu prvi put sjeceni nokti kojima me vise puta zaparao, bolje reci zasjekao [Happy.gif]
Zanimljivo kako kunici uzvracaju na ljubav, cudno pomalo, zar ne :lol:
Pri tom cinu, bio je tako uplasen, drhtao je duuugo; garant se cudio i pitao cemu li taj zahvat. Nakon sto se zavrsilo, djelovao je krajnje umorno, zalegao je, postepeno dolazeci sebi. A kad je konacno poceo da turvinja i skakuce, uff, laknulo mi srcu, naravno :)
'vako ja njeg jako stegnem dok ga bubim [smileycrushhx9.gif] ... ali, kako me ugrizao za usnu (haos je bolilo [icon_help.gif] ), od tad ga bubim samo u med i vratich [mmmux2.gif] [inlove.gif]

Beca mi se ulijenila s postavljanjem fotki "nasheg" zeke
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: KUCNI LjUBIMCI

#258 Post Postao/la nermin01 »

morate ih spariti..tvog i becinog zeku..da bude vise sladkisa... [mmmux2.gif] [mmmux2.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: KUCNI LjUBIMCI

#259 Post Postao/la im_ex »

Ali, njen je jos bebich [inlove.gif] ; sem toga, ne znam(o) jel zecica, nije nas informisala pa se sad pitam dal ona uopce vec zna spol njenog (naseg [mmmux2.gif] [Happy.gif] ) miljenika.
Ovako, boli me spoznaja da ispadam sebicna prema svom kucnom ljubimcu :? nisam se dovoljno azurno pobrinula da mu nadjem zecicu, a nije da nisam radila na tome; ispada, meni je bitno da ga imam za omilovati, maziti ... oci, ma dusu odmoriti gledajuci ga samo [inlove.gif] a sto njemu vec osjetno nedostaje zenka, to nek stoji, ccc [huh.gif]
Ajd, sve i da mu nabavim zecicu (a to bi znacilo rat u kuci, u pravom smislu rijeci, grmilo bi [laugh.gif] )
ali, kad bi mladi dosli na svijet, ajjj ... sta onda [icon_help.gif]
Niti ih se rijesiti (bilo bi mi zao odvojiti ih od roditelja, a i zbog mene same), niti ih zadrzati, ma ni govora. I, eto, vidis sta je, ustvari, usporilo to traganje za pronalaskom zecice :?
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: KUCNI LjUBIMCI

#260 Post Postao/la nermin01 »

moras ga kastrirati im-ex..juce sam gledo na tv...mada mi to nimalo lijepo ne zvuci..jbg
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: KUCNI LjUBIMCI

#261 Post Postao/la im_ex »

uff, kako me zignu cim procitah ... ma doticala sam i tu temu, ali, avaj [icon_help.gif] ne mogu ga podvrci kastriranju, pa, nermin, zamisli kako bi bili slatki njegovi potomci .. jooojjjj, ne znam sta da radim :?
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: KUCNI LjUBIMCI

#262 Post Postao/la nermin01 »

ne bi ni ja to njemu uradio...ma bilo kojoj zivotinji..nije ok..
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: KUCNI LjUBIMCI

#263 Post Postao/la beca »

kad sam ja imala macu, i isti problem, vodili smo je veterinaru i primila je hormonsku vakcinu i bili smo mirni nekoliko mjeseci, sada ne znam da li to isto ima i za zeke...joj baš mi ga je žao što se muči, a duša me boli kad pomislim da ću se uskoro i ja susresti sa istim problemom vezanim za mog zeku....muško je :D

u zadnje vrijeme nisam stavljala slike, nemam baš vremena, ali obećavam narednih dana....

mi tek sanas svome kupili pojilicu za vodu, kako mu je zanimljiva ne odvaja se od nje...ima kuglica i kad zeko priđe, ona kapa....samo pije vodu sad :lol:

a i ne moram mu u tanjir sijeno stavljati, od danas ima novi super kafez....a ja sam super izletila za zeku sa lovom, ali mi nije žao...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: KUCNI LjUBIMCI

#265 Post Postao/la paparaci »

:lol:

da se bogdom ranije podvirila :lol:

ruzno je davati ljudska imena zivotinjama.

jedan macak od mog jarana se zove cupi, a drugi bleki (posto je crn) [smile.gif]

ja ne volim macke nikako [Happy.gif]

nazovi ga truto [laugh.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: KUCNI LjUBIMCI

#267 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:
ruzno je davati ljudska imena zivotinjama
a što to. jel to nešto s religijske strane

cini mi se da jeste. ali u svakom slucaju nije lijepo. zamisli neko dadne kravi ili kuji tvoje ime [eusa_wall.gif]


a sto pikac?

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: KUCNI LjUBIMCI

#269 Post Postao/la andro »

IM_ex je napisao/la:uff, kako me zignu cim procitah ... ma doticala sam i tu temu, ali, avaj [icon_help.gif] ne mogu ga podvrci kastriranju, pa, nermin, zamisli kako bi bili slatki njegovi potomci .. jooojjjj, ne znam sta da radim :?

Prezervativi koče baby boom
slika
slika
slika

i mi to koristimo
slika
slika
slika

Odgovori