Kucni ljubimci

Umjetnost zivljenja. Kulinarstvo. Recepti.Savjeti kako napraviti bolje.

Va¹ kucni ljubimac je?

MACKA
4
4%
MACKA
4
4%
PAS
26
29%
PAS
26
29%
PAPIGA
3
3%
PAPIGA
3
3%
RIBICE
6
7%
RIBICE
6
7%
ZEC
4
4%
ZEC
4
4%
ZAMORAC
2
2%
ZAMORAC
2
2%
 
Ukupno glasova: 90

Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#17 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pitanje jel zamorac-Hrcak???? :huh:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#19 Post Postao/la bosanka100 »

LAFF je napisao/la:Pitanje jel zamorac-Hrcak???? :huh:
NIje!!!!! :D

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#20 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa sta je onda
To neka tvoja vizija u glavi?

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#22 Post Postao/la thug »

ja sam imao mnogo paschadi :P al uvjek problemi neki s njima... Imao dobermana Loki se zvao ali nije mogao da izdrzi zimu ovdje pa ga pustio... pa sam nabavio mjesanca Pekinezer-Terijer Linda se zvala i nju udari auto :S al je ostavila ovo malo stene sto sad imam :


slika
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#27 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Tvrde da malo sto moze podici raspolozenje nakon iscrpljujuceg dana kao pozdrav kucnog ljubimca.
Zakljucak je istrazivanja kojeg je proveo medjunarodni tim psihologa i veterinara.
Oni dodaju da zivotinje pozitivno djeluju na mentalno zdravlje te da lijece usamljenost i stres.
Iako iritantno lajanje pasa ili destruktivno grebanje macki mogu stvoriti napetost u kuci,
ali uz dresuru mogu nestati te mane,

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#28 Post Postao/la Bebuskaa »

LAFF je napisao/la:Tvrde da malo sto moze podici raspolozenje nakon iscrpljujuceg dana kao pozdrav kucnog ljubimca.
Zakljucak je istrazivanja kojeg je proveo medjunarodni tim psihologa i veterinara.
Oni dodaju da zivotinje pozitivno djeluju na mentalno zdravlje te da lijece usamljenost i stres.
Iako iritantno lajanje pasa ili destruktivno grebanje macki mogu stvoriti napetost u kuci,
ali uz dresuru mogu nestati te mane,
Tacno!!..Ziva istina..Ja imam macku..jako volim pse ali nisu dozvoljeni u zgradi u kojoj zivim i mislim da su malo veca obaveaa stim sto vise radim nego sto sam kuci...imam susjedu koja jako voli macke pa i moju pripazi dosta puta kad nisma kuci...i da istina je da insana raspoloze kad je u nekoj tuzi i umoru i stresu!!.. :satisfied:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#29 Post Postao/la Alyssa_ »

nemam nikakve zivotinje u kuci...i netreba mi, al voljela bi imat jednog malog majmuna :D

a citala sam jednom, da nije dozvoljeno imati psa u kuci, ako si musliman jer meleci onda u kucu neulaze :sleepy:
sorry ako sam malko skrenla sa teme :)

Odgovori