Kucni ljubimci

Umjetnost zivljenja. Kulinarstvo. Recepti.Savjeti kako napraviti bolje.

Va¹ kucni ljubimac je?

MACKA
4
4%
MACKA
4
4%
PAS
26
29%
PAS
26
29%
PAPIGA
3
3%
PAPIGA
3
3%
RIBICE
6
7%
RIBICE
6
7%
ZEC
4
4%
ZEC
4
4%
ZAMORAC
2
2%
ZAMORAC
2
2%
 
Ukupno glasova: 90

Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Kucni ljubimci

#1 Post Postao/la bosanka100 »

Imate li kucnog ljubimca, kojeg?
Kako se zovu, ¹ta vole, malo ih opi¹ite!

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Re: KUCNI LjUBIMCI

#2 Post Postao/la Alyssa_ »

bosanka100 je napisao/la:Imate li kucnog ljubimca, kojeg?
Kako se zovu, ¹ta vole, malo ih opi¹ite!

...ja ga nemam, nikojeg, nema imena, neznam sta voli i nemam shta da opishem... :P

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#3 Post Postao/la bosanka100 »

Ja imam cuku - vuèijaka. Zove se Bobi. Ima 3 mjeseca i vec je dosta narasto. Stalno ne¹to kopa i ono ¹ta mu se nesviða to zakopa za poslje, a kobasicu pojede za èas - kad mu dajem skoro mi ruku odgrize :D
A voli skakat po ljudima - do¹o jedan susjed - on ga uvatio za hlaèe i skoru mu ih skino.
Najslaði je kad zijeva :baa:

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#4 Post Postao/la alan_ford »

heeeE imaO saM cistokrvnoG vucjakA... 14 godina a meni je sada 21godina...
kupilI sU mI gA jeR saM tO traziO... zajednO smO odraslI maL tE nE uZ igrU kadA jE napunIo jednU godinU poslalI smO gA nA vojnU dresurU nA 6 mjesecI... kadA sE vratiO slusaO jE boljE negO jA heheheH vodiO bI gA kadA bI igralI fudbaL donosiO bI naM loptU... raT saM proveO u igrI znaO saM dA jE raT dA jE bilA glaD rokalO sE... takO tO vodiO bI gA nA kupanjE negdjE nA rijekU u setnjU... pA jE menE stigaO puberteT pA bI jA njegA okupaO srediO i u setnjU a curE bI jooJ jesT sladaK volI lI sE mazitI ma volI sE rekO mazitI nA gazdU jE heheheH... punO togA saM doziviO sA njiM... a dusA mU jE bilA loputU probusitI doK jE biO malI nijE mogaO nijE mU vilicA bilA tolikO jakA a kasnijE zvakaO iH jE... mojoJ komsinkI jE macU sazvakO... ocitO zA psE...
mogU dO sutrA pisatI o njemU i desavanjimA sA njiM...
prijE trI mjesecA jA nA poslU prvA smjenA tO jutrO saM mU odnjeO dA jedE MAX sE zvaO... i OkO 12h zovE mE starijI braT i govorI mI dA jE uginO maX... meni saD evO ocI sU mI punE suzA... nisaM plakaO nE pamtiM nI saM
aL tO kadA mI jE braT rekaO jA saM plakO kaO godinA... musterijE gledajU u menE stO tI jE stO placeS... nE samO jA dA saM plakaO negO dvI ukucanI sU gA oplakalI... ipaK 14 godinA nijE malO... naJ tezI trenutaK dO sadA maL tE nE... kadA saM taJ daN dosO kucI i pogledaO njegoV boX prazaN stvorilA mI sE kneglA u grlU nE mogU jE progutatI... u toM trenutkU dolazI moJ jaraN kleknuO jE ispreD box-A i poceO dA gA zovE maX maX maX tO jE menE tolikO rasplakalO zovE gA a nemA gA... ma rekO belI idI u pi.kU materinU nE zovI gA nemA gA visE...

SVJESTAN SAM BIO DA GA VOLIM A DA SAM GA TOLIKO VOLIO NISAM ZNAO SVE DO TOG DANA... i ukopalI smO gA kraJ jednE rijekE gdjE bI gA ljetI cestO vodiO dA sE kupA jakO jE voliO vodU... heeE a biO jE pravI svaleR znaO jE pobjecI pA pO dvA danA nijE dolaziO kucI qurvaO sE... heheheh

nikaD jA sebI visE necU nabavitI vucjakA... jakO jE lijepO a joS visE bolI...

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#7 Post Postao/la bosanka100 »

Alan_Ford je napisao/la:heeeE imaO saM cistokrvnoG vucjakA... 14 godina a meni je sada 21godina...
kupilI sU mI gA jeR saM tO traziO... zajednO smO odraslI maL tE nE uZ igrU kadA jE napunIo jednU godinU poslalI smO gA nA vojnU dresurU nA 6 mjesecI... kadA sE vratiO slusaO jE boljE negO jA heheheH vodiO bI gA kadA bI igralI fudbaL donosiO bI naM loptU... raT saM proveO u igrI znaO saM dA jE raT dA jE bilA glaD rokalO sE... takO tO vodiO bI gA nA kupanjE negdjE nA rijekU u setnjU... pA jE menE stigaO puberteT pA bI jA njegA okupaO srediO i u setnjU a curE bI jooJ jesT sladaK volI lI sE mazitI ma volI sE rekO mazitI nA gazdU jE heheheH... punO togA saM doziviO sA njiM... a dusA mU jE bilA loputU probusitI doK jE biO malI nijE mogaO nijE mU vilicA bilA tolikO jakA a kasnijE zvakaO iH jE... mojoJ komsinkI jE macU sazvakO... ocitO zA psE...
mogU dO sutrA pisatI o njemU i desavanjimA sA njiM...
prijE trI mjesecA jA nA poslU prvA smjenA tO jutrO saM mU odnjeO dA jedE MAX sE zvaO... i OkO 12h zovE mE starijI braT i govorI mI dA jE uginO maX... meni saD evO ocI sU mI punE suzA... nisaM plakaO nE pamtiM nI saM
aL tO kadA mI jE braT rekaO jA saM plakO kaO godinA... musterijE gledajU u menE stO tI jE stO placeS... nE samO jA dA saM plakaO negO dvI ukucanI sU gA oplakalI... ipaK 14 godinA nijE malO... naJ tezI trenutaK dO sadA maL tE nE... kadA saM taJ daN dosO kucI i pogledaO njegoV boX prazaN stvorilA mI sE kneglA u grlU nE mogU jE progutatI... u toM trenutkU dolazI moJ jaraN kleknuO jE ispreD box-A i poceO dA gA zovE maX maX maX tO jE menE tolikO rasplakalO zovE gA a nemA gA... ma rekO belI idI u pi.kU materinU nE zovI gA nemA gA visE...

SVJESTAN SAM BIO DA GA VOLIM A DA SAM GA TOLIKO VOLIO NISAM ZNAO SVE DO TOG DANA... i ukopalI smO gA kraJ jednE rijekE gdjE bI gA ljetI cestO vodiO dA sE kupA jakO jE voliO vodU... heeE a biO jE pravI svaleR znaO jE pobjecI pA pO dvA danA nijE dolaziO kucI qurvaO sE... heheheh

nikaD jA sebI visE necU nabavitI vucjakA... jakO jE lijepO a joS visE bolI...


Joj rastu¾i me tvoja prièa - i ja sam imala davno vuèijaka i sva¹ta sam s njim provela - sva¹ta je znao - igro nogomet, èuvo ovce, èak je i vuka skoro ubio... i zato mi se sad ovaj pas zove po njemu - BOBI

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

bosanka100 je napisao/la:Ja imam cuku - vuèijaka. Zove se Bobi. Ima 3 mjeseca i vec je dosta narasto. Stalno ne¹to kopa i ono ¹ta mu se nesviða to zakopa za poslje, a kobasicu pojede za èas - kad mu dajem skoro mi ruku odgrize :D
A voli skakat po ljudima - do¹o jedan susjed - on ga uvatio za hlaèe i skoru mu ih skino.
Najslaði je kad zijeva :baa:
:biggrin: :onfire: :biggrin: :onfire: :biggrin: :onfire:

Ja volim cuke i Labradora Retriever cu da uzmem uskoro
Jos traju pregovori

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#12 Post Postao/la Alyssa_ »

meni samo treba jedan a to je onaj medju mushkim nonama, hahaha...nekad se pitam, trebala bi se SabrinaIka pridruziti :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#14 Post Postao/la Tourniquet »

JA imam jednu macu Hunter se zove(iako je zensko) ali eto dobro lovii i zato takav nadimak... A sto se tice nje svake godine mi donese jos po 3 malih macica... srecom pa ih se mogu rijesit... i posto je sada vrijeme kad se macke paree uskoro bi moglo se ocekivat nova porcija malih macica... ko zeli neka se prijavi.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odgovori