Nasa oaza mira...

Umjetnost zivljenja. Kulinarstvo. Recepti.Savjeti kako napraviti bolje.
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Nasa oaza mira...

#31 Post Postao/la beca »

ja sam od malena naucena da odrzavam stan cistim, i sve sto steknes kao naviku kao mladji, ostane do kraja zivota...to se vise podrazumjeva, kao sto ujutru prvo odem oprati zube i umiti se, tako se zna sta se obavezno uradi u stanu svakodnevno, a sta jednom sedmicno...

i ja volim sto je tako jer uzivam u cistoci i redu....negdje sam vec napisala, nema sanse da bih mogla piti kafu, a da mi posteljina nije podignita ili nesto tome slicno, jezim se na neuredne ljude....

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Nasa oaza mira...

#32 Post Postao/la paparaci »

beca_jovi je napisao/la:ja sam od malena naucena da odrzavam stan cistim, i sve sto steknes kao naviku kao mladji, ostane do kraja zivota...to se vise podrazumjeva, kao sto ujutru prvo odem oprati zube i umiti se, tako se zna sta se obavezno uradi u stanu svakodnevno, a sta jednom sedmicno...

i ja volim sto je tako jer uzivam u cistoci i redu....negdje sam vec napisala, nema sanse da bih mogla piti kafu, a da mi posteljina nije podignita ili nesto tome slicno, jezim se na neuredne ljude....
nit sta dodati, nit sta oduzeti! [evojele9.gif] [eusa_clap.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Nasa oaza mira...

#33 Post Postao/la nella26 »

volim urednost i uvijek moram znati gdje mi je Å¡ta u neredu se ne snalazim nikako.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Nasa oaza mira...

#34 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

venerin brežuljak [smile.gif]
slikaslikaslika

Odgovori