Zmijeeee

Umjetnost zivljenja. Kulinarstvo. Recepti.Savjeti kako napraviti bolje.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#4 Post Postao/la Bijesanpuz »

Nabavite kokosi... nema sanse da bude zmija....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#6 Post Postao/la Bijesanpuz »

JA ozbiljno.. Jer kokosi se hrane svim vrstama gmizavaca pa tako i zmijama.. A zmije ih se plase... Tako da ih nece biti..
A vjerujem i da ta zmija nije previshe opasna..
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#9 Post Postao/la sabinax »

Ma Papaya to ti je tu kod nas normaliska...zmije i svakojake gamadi, kod mene ima i skorpiona, ali nije ti to tako otrovno...kod mene od zmija neotrovni crni gad (tako ze zove) ruzan crn i lijen, ali ne grize. Ima i ridovki ja sam jednom naletila ali na malecku....
Ma njih ne diraj i nece ni one tebe, a vidis kako tvoja svekrva zna sta s njima, cap i zasvrci
Ne boj se...nek djeca malo osjete divljinu :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
otmjen
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 632
Pridružen/a: 10 Aug 2005 02:00

#10 Post Postao/la otmjen »

sabinaX je napisao/la:Ma Papaya to ti je tu kod nas normaliska...zmije i svakojake gamadi, kod mene ima i skorpiona, ali nije ti to tako otrovno...kod mene od zmija neotrovni crni gad (tako ze zove) ruzan crn i lijen, ali ne grize. Ima i ridovki ja sam jednom naletila ali na malecku....
Ma njih ne diraj i nece ni one tebe, a vidis kako tvoja svekrva zna sta s njima, cap i zasvrci
Ne boj se...nek djeca malo osjete divljinu :)
kad spomenu skorpione kod sebe ...iamo sam prilike na Rabu da imam bliski susret trece vrste sa skorpionom.oci u oci..lice u lice..nas dvoje sami...kod OK korala..vjeruj nimalo mi nije drugacije izgledao od onoga kojeg sam donio sa istoka...da znas da je papuca dobro radila...imao je srece da nisam imao pistolj...ma ne bi ni flleka ostala od njega koliko sam se prepao :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la sabinax »

Hehehhe a slusaj moj susret, ja bila u ¹upi (drvarnici) i stavljam drva, kad me nesto ubode i vidim njega...crnog brrrr, joj a meni vec u glavi "Evo ga, gotova sam, pocinjem se gubiti, odumire mi ruka, umirem, protuotrov, hoce li stici prva pomoc" hehehhe pala u komu od straha, odem muzu, velim "Da se oprostimo"...hehehhee ma kaze on, nisu ti to oni opasni skorpioni...i stvarno par minuta i pocne prestajati peckati ubod.
Hehehhee sad sam ko indijanac...prezivjela ubod skorpiona :lol: :lol: sad sam imuna
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#13 Post Postao/la indeks »

papaya je napisao/la:ne da ste me smirili, boKte....


odo im poslat KROKODILA Fed-Ex-om
bolje ti je spakuj mungosa,manji je......... :lol: :lol: :lol:

Odgovori