Vasa drugarica sa vasim bivsim

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#17 Post Postao/la mala-plava21 »

U prvom slucaju stvarno ne bi bilo u redu ali ako sam ga preboljela nema nikakvih osjecaja medu nama pa zasto ne bi bio sretan sa mojom prijateljicom pa boze moj, ne odlucujes u koga ces se zaljubiti. :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#18 Post Postao/la ra-ja »

Nabacite temu koja me zna tako dobro iziritirati........ali dacu komentar...... :huh:
Kada bih moja drugarica krenula sa mojim bivsim osjecala ja prema njemu nesto tog momenta ili ne............To mi je isto kao da mi je sestra rodjena legla u krevet sa mojim muzem.............Sto ja nebih nikada drugarici ucinila ,jer znam kako bih se ona osjecala......kaznjivo je da i ona meni ucini.... :(
Ako mi je bila drugarica ja sam se njoj povjeravala u vezi njega ,i bas je jedva cekala momenat da uleti,kao da je on jedini covjek na svijetu....

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#19 Post Postao/la Tourniquet »

ako voli nekad ide.. Meni nije uspjelo mozda bi njemu ili njoj uspjelo.. Mada ne bi isto gledao na prijateljstvo i vjerovatno bi se udaljili... postali slucajni prolaznici.... :huh: :huh:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#23 Post Postao/la mala-plava21 »

Potpuno si u pravu , zasto bi to bio problem kada osjecaji prodju
a prijateljica postupi posteno i iskreno :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#24 Post Postao/la becanka »

Nisam nikada bila u toj situaciji...
A da sam bila, nebih nista imala protiv, jer sudbina je sudbina,
i od njeh se nemoze pobjeci, ni sprjeciti nesto u njoj sa silom..... :-k
I kad mi je vec bivsi, onda je i tako vec zavrseno sa njim...
:)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#25 Post Postao/la ra-ja »

Znate sta mislim o tome......krajnje
nekulturno....drsko ......bezobrazno.......vulgarno...
sa strane moje "DRUGARICE"........... :-k

Onaj ko se nije nalazio u takvoj situaciji nemoze ni ocijeniti kako bih se osjecao..... :-k
Onaj ko nije imao ljubavi za tog momka ili djevojku moze reci bilo bih mi svedno..... ili ja sam ga prepustila...koga??? Mozda prolaznika.?....poznanika?....dajj ba...prica .... :-k

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#26 Post Postao/la becanka »

Ra-Ja je napisao/la:Znate sta mislim o tome......krajnje
nekulturno....drsko ......bezobrazno.......vulgarno...
sa strane moje "DRUGARICE"........... :-k

Onaj ko se nije nalazio u takvoj situaciji nemoze ni ocijeniti kako bih se osjecao..... :-k
Onaj ko nije imao ljubavi za tog momka ili djevojku moze reci bilo bih mi svedno..... ili ja sam ga prepustila...koga??? Mozda prolaznika.?....poznanika?....dajj ba...prica .... :-k


Hahahaha... Jednom je velika ljubav, i jednom se pravo voli...
A to bivsi tamo, bivsi vamo, sve jedno mi je... :P
Normalno ako se taj bivsi voljeo, i ta drugarica naj naj bila, to je onda druga stvar, ali ako je taj bivsi samo prolaznik bio to je onda isto druga tema... :)

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#28 Post Postao/la becanka »

Tako je @ekranka =D>

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#29 Post Postao/la mrki62 »

Jednostavno ne mogu da se odluèim.
Smotana tema do bola. Sve je to ok , al jednog dana se prijateljica npr uda za njega , rodi se dijete ,.................. a ona prva gleda sa sjetom , nema momka , nema djeteta , proradio materinski instikt ,.................... sve to prisiljava pojedinca u duboka razmi¹ljanja ,........................
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#30 Post Postao/la ra-ja »

BeCaNkA je napisao/la:Nisam nikada bila u toj situaciji...
A da sam bila, nebih nista imala protiv, jer sudbina je sudbina,
i od njeh se nemoze pobjeci, ni sprjeciti nesto u njoj sa silom..... :-k
I kad mi je vec bivsi, onda je i tako vec zavrseno sa njim...
:)
@BeCaNka..... Sama kazes da nikada nisi bila u takvoj situaciji...Posto nisi bila nemozes niti davati sud o tome...... :-k

Moja rodica se tokom studija zabavljala sa mladicem par godine..Planirali su da se uzmu ,kada zavrse fakultet i dase vrate u nas grad...Naravno to su i ucinili.....Jos je ostao jedan mjesec do svadbe....
Imala je jednu skolsku drugaricu a i komsinicu...koja nije imala momka i cesto su je vodili zajedno da sanjima da izadje...bilo joj je zao drugarice sto samo sjedi u kuci....Da neduzim pricu ..Nesto su se zakacili...da bih on sedam dana pred svadbu dosao da joj kaze...da se zeni sa Sabihom.....
Sta mislite kako joj je bilo........nikada se nije udala.....takvo razocarenje je dozivjla..... :(
Drugarica je ubila svaku volju u zivotu... :huh:
Treba imati kulturu zivljenja :baa:

Upravo ovako kako Mrki62 kaze......dobar komentar

Odgovori