Reci sve ili ostaviti i nesto za sebe...

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#16 Post Postao/la ra-ja »

ja nemam nikakvih tajni koje nebih trebao da zna moj muz ,,,,,jer ako je postane moj muz on je dio mene ...pa kada je tako onda trebamo o svemu da znamo jedno o drugom......
Vjerujem da tajna ako je covjek ima treba prvenstveno da podjeli sa svojim zivotnim saputnikom...ionako ce i sam da otkrije sve o meni ....prednosti i mane......nevolim nikakve tajne da imam ...
To bih me opterecivalo kroz zivot.................. :D

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#18 Post Postao/la Bebuskaa »

U pravu si ali pitaj se ima li on tajni koje krije i dali je on stobom direktan i iskren...i dali on cuva neke tajne sto su se desile kroz godine dok te je poznavao ili dok nije...samim tim nikad neces znati jeli je stobom iskren 100% i dali ti je rekoa sve ...tajne koje skirvamo ne moraju da budu lose mogu da nas vode kroz zivoti da ih nosimo u srcu samo kao lijepo sjecanje i to cuvamo sam mi ,sto da onda kazem nekom i budem iskrena kad nije njemu toliko vazno kao sto je mozda tebi....ne znam dali iko razumije moju poentu ali et... :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#19 Post Postao/la ra-ja »

Znate kada se odabire buduci muz,,,dobro se gleda probire poredi dodaje oduzima pa se tek onda odluci za brak..........ako je moj odabranik ...morace sve o sebi da kaze....i ja nje4mu isto...jer iskrenost prijateljstvo je osnova za idealan brak............... :baa:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#20 Post Postao/la Bebuskaa »

Draga moja....u ovoj danasnjici je to veoma rijetko da ti buduci muz MORA kao sto si navela da ti isprica i kaze sve o sebi cak i stvari koje nikad nije znao do sada....to su samo zablude...danas se malo vise uzima za pravo ukljucujem oba spola... :)

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#21 Post Postao/la mala-plava21 »

Bebuskaa je napisao/la:Draga moja....u ovoj danasnjici je to veoma rijetko da ti buduci muz MORA kao sto si navela da ti isprica i kaze sve o sebi cak i stvari koje nikad nije znao do sada....to su samo zablude...danas se malo vise uzima za pravo ukljucujem oba spola... :)

Moram se sloziti sa ovim jer danas je zaista drugacije vrijeme negu unazad 20g po svemu pa i po tome dali se sve treba reci, a i uzet cu primjer vi njemu sve kazete i on kao vama (znaci zadrzi nesto za sebe sto ne bi trebali znati) kaze. vi ne mozete uci u njegove misli i znati dali vam je sve rekao ima iskrenih daleko od toga ali imaju i oni neke svoje tajne vjeruj mi. S druge strane postoji mogucnost da vam u nekoj svadi nesto nabije na nos Sve je moguce niko nije isti i niko nije svet. :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#22 Post Postao/la danjel »

Sve je to dobro ali j.b.¹ ¾ivot bez ¾ene hehe.... :biggrin: :-k

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#23 Post Postao/la mala-plava21 »

Danjel je napisao/la:Sve je to dobro ali j.b.¹ ¾ivot bez ¾ene hehe.... :biggrin: :-k
Ma bit ce ne brini :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#26 Post Postao/la Mala_zaebana »

ekranka je napisao/la:iskrenost do bola ako treba..ali Iskrenost ](*,)

slazem se...."Reci istinu pa makar bila gorka" :ballbounce:
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#27 Post Postao/la becanka »

Nekada je dobro ostaviti nesto za sebe,
ali ipak je bolje reci istinu,
pa neka ide "rame z glave" :biggrin:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#28 Post Postao/la mala-plava21 »

YoYo je napisao/la:Ja sam za to da svako ostavi nesto za sebe. Pa makar to neka sitnica bila.

Mislim da ste dosta pomijesali laz i prikrivanje istine sa temom. To treba uvijek da izadje na vidjelo jer je bolje za oboje, pa makar bolilo.

Ali za sebe bi trebali sacuvati neke stvari pa mozda s vremenom to sve vise dijeliti sa voljenom osobom, tako je i veza interesantnija jer se konstantno upoznavate i uvijek ima nesto kod vaseg partnera sto biste htjeli jos da znate. Naravno nemislim sad da je bio masovni ubica ili vodio ljubav sa zivotinjom :huh:

Misterija, zna biti jako lijepa ako se ispravno koristi.
Dobro si ovo rekao i naravno slazem se misterija je jako lijepa :biggrin:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#29 Post Postao/la ra-ja »

izricito ...zacrtavam da treba prije braka sve reci svome buducem bracnom drugu.....naravno to mislim obostrano........
Nesmije biti tajni...ili nema tajni.....jer mi on treba da bude ne samo najveca ljubav nego i najveci prijatelj........ :P
Meni to nebih bilo tesko ...jer bas i nemam nekih tajni....... :D

Odgovori