Reci sve ili ostaviti i nesto za sebe...

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#46 Post Postao/la ra-ja »

Cvrsto stojim sa tim ...da treba sve ispricati....

Ako se nesto precuti...nije posteno niti prema sebi niti prema drugim.... :-k

Ustvari sve je to privatna stvar...odluka je vasa ...kako ce te se ponasati... :)

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#48 Post Postao/la maida_20 »

zlatni-ljiljan je napisao/la:Nesto se uvijek treba sacuvati za sebe,bar nesto.
slazem se potpuno...

Nikada se ne trebamo u potpunosti razotkriti...male tajne nas i cine posebnima...
Ustvari ,mislim da cijeloga zivota razotkrivamo ljude oko sebe pomalo,i nevjerujem da bilo ko od nas ne krije barem jednu tajnu...krijemo je sigurno i postoje mnogi razlozi,a najvjerovatnije zato sto ne zelimo da povrijedimo ISTINOM onoga koga volimo...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re:

#54 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa hm...ne bi trebali imati tajni pred supruznicima, to je moje misljenje...
...kojem se pridruzujem i apsolutno se s njim slazem!
nema muhanja, laganja, petljanja, itd. [baaa.gif] [icon_chuckel.gif]
vidovita_dzemila je napisao/la:a curi/momku je bolje presutjeti nesto za sto ne bi volio da drugi ljudi saznaju jer ko garantuje da ta cura/momak nece nakon prekida to nekome ispricati. posebno ako ste se razisli na ruzan nacin.
ma nije stvar samo u tome da li ce zbog nje saznati drugi ljudi o tome nesto, nego jednostavno nema potrebe da se curi/momku sasvim otvara zbog toga sto ce ta veza eventualno biti neuspjesna!
vidovita_dzemila je napisao/la:a voljela bih da imam nekoga kome bas sve mogu reci. imam dosta dobrih prijatelja i povjerljivih osoba ali ipak se ustrucavam ispricati neke stvari
here i am [icon_chuckel.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: reci sve, ili ostaviti i nesto za sebe...

#56 Post Postao/la beca »

kod mene to naopako....ja sam na pocetku veze maksimalno iskrena, a onda vremenom, ako ta osoba uradi neke lose srvari, zatvaram se i jednostavno presutim neke stvari, koje se daju presutiti...

nekada sam sve govorila, jos razmisljala o tome da sta ne zaboravim, danas sam ocito shvatila da ni to e vodi nicemu

Odgovori