Plasiranje neistine o vama?

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Plasiranje neistine o vama?

#46 Post Postao/la beca »

tamam htjedoh napisati da mi se to nikada nije desilo i da se nista ne desava bez razloga...kad odjednom se sjetim svog problema od prije jedno 6 godina...ne znam da li je relevantan primjer, ali cu ga navesti...bila je stvar zabune, ali toliko jaka, da sam bila povrijedjena mjesecima, cak i danas me to boli...

rekose mome tadasnjem momku, sa kojim sam se tek upoznala, da sam poznata po tome sto sam hodala sa jednim sarajevskim mafijasem i prodavala drogu i bijelo roblje [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] ...

on mi je vjerovao, ali ruzan je osjecaj /ako nije prelagana rijec ruzan/, znati da neko misli o tebi ono sto nisi...ljude uglavnom ne zanima tudje misljenje, pogotovo onih koje ne poznaju, ja nisam od takvih, stalo mi je da me neko ne smatra onim sto nisam, pa cak i ako taj neko nema nikakve veze sa mojim zivotom....previse pridajem vaznosti nekim stvarima uzivotu svom odnosu sa drugim ljudima, da bih bila ravnodusna na misli drugih ljudi o meni....izuzev u slucaju kada neko namjerno nastoji da vidi ono sto zeli da vidi...

reagovati nisam mogla, sta sam trebala, krenuti redom u ispitivanje ko je rekao sta, od koga je poteklo....

jedno je sigurno....KAD TAD ISTINA IZADJE NA VIDJELO, tako da naslov ove teme i njeno znacenje ne bi trebalo da nas plasi, samo je pitanje ko je strpljiv do trenutka istine i ko sebi moze reci da ne treba da ga boli neistina, do trenutka istine...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Plasiranje neistine o vama?

#48 Post Postao/la andro »

Istina i neistina su dviije sestre a ne bih se bas uplitao u porodicne probleme ! Kazu da sutra nikada nece nestati , a isto vrijedi i za laži . [eusa_clap.gif]
slika
slika

Odgovori