Plasiranje neistine o vama?

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#16 Post Postao/la ra-ja »

Columbo...........ti si dobar............zato ja tebe hvalim..............

to je istina o tebi!!!kiss :P

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#17 Post Postao/la danjel »

E toga ima kod svih nas,ja sam i dan danas tema traèanja...©to se meni lièno ne sviða ni sekunde ali narod ka¾e bitno je da se prièa...Pa sam se i pomirio s tim ali samo jedno mi smeta kad se neke osobe naljute na mene zbog tih prièa a 100 puta sam im rekao da ako ¾ele èuti pravu istinu neka pitaju mene jer im neæu slagati...
O èovjeku se ne sudi na osnovu prièa nego na osnovu svog liènog iskustva...Èovjek vrijedi onoliko koliko i njegova rijeè. :mad: :mad:

Avatar
Satoshi
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 98
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Croatia

#18 Post Postao/la Satoshi »

uvjek ce biti neko ko ce pricat neku neistinu o nama,
tako da se uopce ne opterecujem s tim.
ali,kad saznam..........4-ro+vreca na glavu+mrak+neka suma
i naravno bejzbol palica.......hehehe :biggrin:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#19 Post Postao/la ra-ja »

Da se tucesz bog traceva....DAJ ba



hallo SATOCHI pricas ti bi tukao nekoga ,sto rastura lazi o tebi...... :-k


Ja sam te stavila medju prijatelje ,ti nista nereagujes; a trebaio bih :baa:

Avatar
Satoshi
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 98
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la Satoshi »

hmmmmmmmm,bolje sprijeciti nego ljeciti :biggrin:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#21 Post Postao/la Mala_zaebana »

Mrzim to kad ljudi sire neistinu o nekome...
sto kazu od mrava naprave slona ....ccccc
treba ih sve istuchi da se opamete heheheh :chuckel:
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#22 Post Postao/la ra-ja »

Uvijek je bilo traca iza ledja .Nemozes citavom narodu zacepiti usta cak
i kada bi sei fizicki obrcunavao.
Kakva tuca i obracun na takav nacin da bih nesto poreko sto uopste ne
postoji.
To je za mene bez veze.

Sve treba dostojanstveno primiti,dici glavu i neosvrtati se na to. :P


Toliko od mene!!!

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#23 Post Postao/la mala-plava21 »

Mislim da je najbolji nacin da se sprijece traceve ne osvrtati se i biti sto bolji u svemu sto radite, jer oni koji nas tracaju vide nas uspijeh i srecu nece moci protiv toga. Osobno su mi tako tracevi prestali i oni koji su sumnjali da su istina razuvjerili su se. a oni sto su me tracali nista lijepo im Bog nije dao same probleme od kojih nisu mogli podic glavu od vlastite sramote. Sve se vraca sve se placa. :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#24 Post Postao/la thug »

Hmm ja se cesto upitam gdje je kraj tim pricama... Kroz cio zivot me tracevi prate... U javnom zivotu sam uvjek bio u vrtlogu raznih kojekakvih prica al nisam obracao paznju i donekle sam ih se rijesio mada i sad ih mnogo ima al et elenejse nisu mi ni bitne a ni zanimljive vise!!

No' ono sto mi nije jasno je mahala na netu pogotovo na bolchat irc serverima... Toliko je usera tu i toliko prica da ja nisam mogao da vjerujem da se toliko prica o meni naravno iza mojih ledja i malo ko se usudi da mi to prizna da mi kaze da se o meni nesto prica... Neko me se boji, neko me se stidi, neko je ljubomoran i zavistan itd itd... Nije mi jasno: kako je moguce da postoji neko na netu a da se o njemu toliko prica i da se spominje... zar je neko vrijedan nekih traceva, pogovora i prica?? zar je nekom bitan moj zivot, moje ponasanje, moje rijeci i komentari, zar sam nekom ja bitan toliko i sto je najgore ne samo jednoj osobi vec citavoj eliti osoba... I ovo do sad koliko sam saznao, saznao sam od pojedinih nickova koji su mi uspjeli priznati...

cemu tolike price... ja nikad nebih spao na to da sirim neke glasine o nekome, da ga toliko spominjem da toliko pricam o nekome, u sustini ko je to toliko bitan da se o njemu toliko prica, sta je s ovim narodom nikako mi neide u glavu?

Vecina forumasa ovdje to mozda i nezna al korisinici java chat-a irc.bolchat.org ili irc.msn-chat.com servera sigurno znaju za ovakve stvari...

Glupost zbilja kljuca na svakoj temperaturi!!!
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#28 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

GARAVA je napisao/la:Ljudi najvise pricaju o ljudima koji nesto vrijede i koji su interesanti.najvise se traca iz ljubomore.O meni se cesto pricalo iza ledja, pogotovo cure koje su bile ljubomorne i frajeri koje sam odbila.Meni to bas i ne smeta jer to znaci da sam im pravo interesantna cim nemaju drugog posla nego da o meni misle i raspravljaju.Oni koji me poznaju i ljudi koji mi nesto znace u zivotu znaju kakva sam a sta ostali pricaju to me uopste ne zanima. :biggrin:
:) ej zaboravila si ovaj put da spomenes svoga muza :biggrin: :wave:

Odgovori