Idealno vrijeme za udaju....

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#49 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
necko- je napisao/la:...èuo sam samo da se ne treba udavati/¾eniti izmeðu bajrama...eh sad ne znam jel se to odnosi samo na interval izmeðu ramazanskog i kurban bajrama ili i obratno...jer ako ukljuèuje i ovaj drugi interval onda to znaèi da se ljudi ne bi trebali ¾enit/udavat... :-k

ma jock. samo onih 70 dana izmeðu dva bajrama kao ne valja.
kao ¹to rekoh neæu prije tridesete.
Jami ¾eno draga, pa ¹ta æe¹ do tada raditi ?
Nema¹ pojma ¹ta sve gubi¹ :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
bujo_20
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 Sep 2007 02:00
Lokacija: Makedonija

#52 Post Postao/la bujo_20 »

mislim da idealno vrjeme za udaja/zenidba je tada kad ces se osjetit da si podgotvea/podgotven za to da mozes da se ponosis sa tim a godine nisu toliko vazne ima razliciti slucaja :)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#58 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:


a ¹ta to gubim? objasni.
Grljenje , mazenje , fatanje , ljubljenje , sexanje , prièanje u dvoje ,...................... svaðanje ,..................sve to mo¾e¹ raditi ako si se udala a sama,....................... malo te¾e ili nikako :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#59 Post Postao/la mrki62 »

Bosancicaa je napisao/la:ja mislim da za to nema odredjeno vrijeme jer vjerujem u sudbinu to nam se desi kad je nasa sudbina propisana ,
tu nemaju veze godine znate ono nikad nije kasno (mada ponekad ,to nikad nije kasno bude kasno)ali eto to je bar moje misljenje :)
Izuzetno veliku ulogu igra sudbina.
Mi se odselimo èak na drugi kontinent - da bi sreli nekoga i za¾ivjeli s njim , da, to je sudbina :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

shmeker
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 65
Pridružen/a: 21 Okt 2007 02:00
Lokacija: Maribor - Slovenija

#60 Post Postao/la shmeker »

ja cu uskoro tako da,.... :chuckel:
slika

Odgovori