Idealan muskarac??!

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Idealan muskarac??!

#121 Post Postao/la mrki62 »

papaya je napisao/la:Meni je jedan idelan muskarac rekao: ti znas sta hoces, za razliku od puuuuuuno zena.
Meni je to bio kompliment [thumbup.gif]
Vidiš da sam ja u pravu ,........... mnogo žeMski ne znaju šta hoće a kako će tek znati definisati idealnog muškarca :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Idealan muskarac??!

#122 Post Postao/la nnejra »

Idealan muškarac ne postoji,kao ni idealna žena. To je moguće naći samo u svojoj mašti, a život je malo drugačija priča i nudi muškarce sa malo više ili malo manje mana. Važno je samo prepoznati da li su to velike ili male mane i onda se taj muškarac pretvara iz ružnog žapca u našeg princa ili nekog zlog čarobnjaka . Nikada ne tražite ono što ne želite da nađete jer ako tražite idealnog muškarca on je samo idealan u tom trenutku, a već sutradan biće smo naš izbor sa kojim ćemo se smijati ili plakati u jednom trenu. Možda ćemo bolje izabrati ako u jednom trenu zatvorimo oči i pružimo ruku naslijepo prema osjećaju koji imamo već ako analiziramo njegovu idealnost. Možda sve ovo ima malo smisla , a baš takva priča je i priča o idelanom muškarcu ili ženi.

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Idealan muskarac??!

#123 Post Postao/la selma24 »

Nnejra je napisao/la:Idealan muškarac ne postoji,kao ni idealna žena. To je moguće naći samo u svojoj mašti, a život je malo drugačija priča i nudi muškarce sa malo više ili malo manje mana. Važno je samo prepoznati da li su to velike ili male mane i onda se taj muškarac pretvara iz ružnog žapca u našeg princa ili nekog zlog čarobnjaka . Nikada ne tražite ono što ne želite da nađete jer ako tražite idealnog muškarca on je samo idealan u tom trenutku, a već sutradan biće smo naš izbor sa kojim ćemo se smijati ili plakati u jednom trenu. Možda ćemo bolje izabrati ako u jednom trenu zatvorimo oči i pružimo ruku naslijepo prema osjećaju koji imamo već ako analiziramo njegovu idealnost. Možda sve ovo ima malo smisla , a baš takva priča je i priča o idelanom muškarcu ili ženi.


[evojele9.gif] [oha.gif] [oha.gif]
slika

Avatar
Hana76
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1547
Pridružen/a: 26 Jun 2011 20:24

Re: Idealan muskarac??!

#124 Post Postao/la Hana76 »

Kad upoznamo i zavolimo nekog sa svim dobrim i losim osobinama, imamo u njemu/njoj prijatelja u svim situacijama, sretni smo pored nje/njega to je za mene idealna osoba..... [oha.gif]
Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg
cvijeta na svijetu.

Odgovori