Idealan muskarac??!

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#62 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pitam se i ja sta bi bilo Normalno :chuckel:

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

Idealan muskarac

#68 Post Postao/la Psihoanaliza »

''Idealan muskarac,'' hmmm , to je zbilja sad da se zamislim,nikada prije o tome nisam razmisljala.jer znam da ja nisam idealna.. pa kak' mogu traziti od drugog takvo sto sama nemogu ponuditi ,al. cek bas da vidim..kako bi izgledao ''moj idealan tip muskarca'' ne bih bas da je prelijep, nevolim one preslatke tipove, skoro pa ko curice, volim da zraci ''muzevnoscu'' :) da zna da odtrpi moje hirove'' s vremena na vrijeme sa osmjehom:) da mu netrebam puno objasnjavati kako se u nekom datom momentu osjecam.. da se sjeti kupiti ruze onak' bez nekog znacajnog datuma... i da me iznenadi.tek onako...da mi kad dodjem s'posla umorna ili ljuta ... kaze tipa ono..''ej stara'kak' je bilo na poslu? ma ko ruzio ko sikirao 'bem mu.. uh.. sad cu ja nama kavu.. pa se ti istresi et na mene ak' nisi mogla na njih..:)ili dodjem kuci umorna pred vecer.. a on me iznenadi toplom kupkom, sa svijecama i cvijem.. et.. ako mi jos sta padne na um javim se..jos razmisljam.. zbilja ste me sad dali na ramimsljanje:) svako dobro,svima.. :D ah da pa vec ga imam i njegovog nasljednika:)

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#69 Post Postao/la Danielle »

Idealni muskarac ne pije, ne pusi, ne okrece se za drugim zenama i ne postoji.

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#70 Post Postao/la becanka »

Danielle je napisao/la:Idealni muskarac ne pije, ne pusi, ne okrece se za drugim zenama i ne postoji.

HaHaHaHa...
Dobra ti ta... =D>

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#71 Post Postao/la ra-ja »

Danielle je napisao/la:Idealni muskarac ne pije, ne pusi, ne okrece se za drugim zenama i ne postoji.
Ko to kaze ...ko to kaze....da nepostoje takni muskarci...Ima ih puno sa tvojim kriterijumom......ali te tri osobine koje si nabrojala negovore da je taj muskarac idealan.....Nema to veze sa njegovom idealnoscu.....

Zna se koga treba smatrati idealnim vec sam rekla.....
A takav muskarac moze da pusi normalno i da pije u granicama ...a ne svaku noc dobro se napije pa jos stavi flasu pica pored kreveta ako ozedni da pije umjesto vode..... :-k
Dok se okrece za zenama ...to neznaci da nije idealan...i dok samo gleda znaci da je normalan...ako to radi ...diskretno.....a ne napasno.....i ne prisustvu svoje djevojke ili supruge da je nepovredio.....Tako radi idealan muskarac.......

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#72 Post Postao/la Danielle »

sto je tebi idealno ja nebi ni guzicom ocesala

svako ima svoje kriterije a tvoji su izgledaj daj sta das

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#73 Post Postao/la belly_dancer »

BoSoNoGa je napisao/la: 1. Va¾no je naæi mu¹karca koji æe ti biti pomoæ, sigurnost,oslonac u ¾ivotu.
2. Va¾no je da bude pametan, obrazovan, duhovit.
3. Va¾no je da te ne la¾e i da ti vjeruje.
4. Va¾no je da u¾iva¹ sa njim
5. NAJVA®NIJE: da se ova èetvorica ne poznaju! :biggrin: :biggrin:
ova je dobra..s tim se slazem :lol:
=D> =D> =D> =D> =D>
volim te becanka :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#74 Post Postao/la pasa74 »

procitah dosta pametnih a i glupih razmisljanja,koje sta napisao ne bi o tome ali imam jedan savjet za vas/

"ukoliko sretnete muskarca i ucini vam se idealnim,bjezite od njega glavom bez obzira,jer ste se u stvari sreli sa samim djavolom"... :) :) :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#75 Post Postao/la belly_dancer »

suncokret33 je napisao/la:kreirajte sebi idealnog muskaraca...
znam da to nije moguce...ali malo se zabavite :wave:

http://flashface.ctapt.de/
nacrtala sam si svog..odite pogledat...
naziv je Bubica
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori