Idealan muskarac??!

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#31 Post Postao/la mala-plava21 »

Postoji idealan muskarac samo mi moramo shvatit sto je to sto ih cini idealnima. A to sigurno nije njegov izgled npr. visok, misicav,taman plavih ociju :chuckel: ili ako vozi auto koji vam se svida :chuckel:
[-X [-X [-X [-X
Idealnost ili savrsenost se krije puno dublje u nama :baa:
u nasim srcima :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#32 Post Postao/la ra-ja »

Znaci linux ti mislis da si izuzetak.Ako tako mislis izvini ja te dobro nepoznajem . Sam sebe niko nemoze ocijeniti ,drugi to trebaju da kazu koji nas poznaju..........mislim:
Mozda si ti zaista izuzetak.ako jesi svaka cast. :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#33 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ekranka je napisao/la:..idealno ne postoji.niti savrseno..
Hm taman sam se ponadao da si ti idealna djevojka
ekranka je napisao/la: rekla bih da je " idealna" osoba samo ona osoba koja iz tebe izvlaci ono najbolje i kraj koje u potpunosti mozes biti ono sto jesi.. :D
Ali citajuci dalje tvoj text mmmmmm...
Dajes mi nadu :wave:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#34 Post Postao/la ra-ja »

Idealan muskarac moze postati pored idealne zene,usaglasavanjem u braku; postize se to savrsenstvo,ako su obje strane zainteresirane.
Naravno ako prije braka odaberes pravu osobu.
Mislim da se po jutru dan poznaje.

Opet kazem niko nije savrsen; ili niko sebe sam licno nemoze ocjeniti :ballbounce:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#35 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ra-Ja je napisao/la: niko sebe sam licno nemoze ocjeniti :ballbounce:
Ja poznajem Ra-Ja nije idealna ali je Secer
:biggrin:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#36 Post Postao/la ra-ja »

ovdje je rijec o idealnom muskarcu.........
Pa posto niko nije idealan 100% znaci ni ti nisi idealan LAFF-e ali znam da si secerko :ballbounce:
Bas si onakav kako sam te zamisljala :-k

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#37 Post Postao/la mala-plava21 »

Ne slazem se s tobom Ra-Ja vjerujem da postoji idealan muskarac :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#38 Post Postao/la Mala_zaebana »

mala-plava21 je napisao/la:Ne slazem se s tobom Ra-Ja vjerujem da postoji idealan muskarac :D


Jesi l sigurna bas sigurna 100 % :-k :-k :-k
Ja sam do neki dan to mislila al....mislila sam da je idealan da je sve sto sam trazila.....al ........ prevarih se oko toga....
taj idealan prekide vezu sa glupim razlogom ....hoce da bude slobodan...iako njegove 24 godine bas i nisu neke za hodanje i slobodu vise...Znaci ja patim sada a on me do jucer volio i sad kaze ne osjecam isto....Nije to vise idealno....kriticno :(
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#39 Post Postao/la mala-plava21 »

Mala_ZaeBaNa je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:Ne slazem se s tobom Ra-Ja vjerujem da postoji idealan muskarac :D


Jesi l sigurna bas sigurna 100 % :-k :-k :-k
Ja sam do neki dan to mislila al....mislila sam da je idealan da je sve sto sam trazila.....al ........ prevarih se oko toga....
taj idealan prekide vezu sa glupim razlogom ....hoce da bude slobodan...iako njegove 24 godine bas i nisu neke za hodanje i slobodu vise...Znaci ja patim sada a on me do jucer volio i sad kaze ne osjecam isto....Nije to vise idealno....kriticno :(
Lutko zao mi je sto ti se to dogodilo, vjerujem i sigurna sam da postoji idealan muskarac i za tebe i za mene. A taj decko s kojim si bila ocito nije idealan. Znam da ti je sada tesko i treba vremena da rana zacijeli a zacijelit ce i kada se budes najmanje nadala pojavit ce se onaj tvoj idealni. A ovi dani tuge ce ti biti u sjecanju kao nesto smijesno kada budes imala kraj sebe osobu koja cete voljeti kao ni jedan dosad. :wave:
kiss puno srece
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#40 Post Postao/la Mala_zaebana »

mala-plava21 je napisao/la:
Lutko zao mi je sto ti se to dogodilo, vjerujem i sigurna sam da postoji idealan muskarac i za tebe i za mene. A taj decko s kojim si bila ocito nije idealan. Znam da ti je sada tesko i treba vremena da rana zacijeli a zacijelit ce i kada se budes najmanje nadala pojavit ce se onaj tvoj idealni. A ovi dani tuge ce ti biti u sjecanju kao nesto smijesno kada budes imala kraj sebe osobu koja cete voljeti kao ni jedan dosad. :wave:
kiss puno srece

smrc smrc.....znam da si upravu,al treba sad vremena i vremena da ga zaboravim....Do maloprije sam plakala al sam rekla necu vise , mucim sebe jos vise ...
tebi hvala srce si , al ja se osjecam tuzno , nadam se da cu ga nekad uspjet zaboravit ko sto ti kazes, kad se najmanje budem nadala doci ce neko drugi ....
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#41 Post Postao/la mala-plava21 »

Za utjehu takve stvari se prebole, ako imas vremena procitaj pod ostale teme, temu:porucujem svima. Mozda ces drugacije gledat na bol koju nosis u grudima. :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#42 Post Postao/la Mala_zaebana »

Eee mogu ti reci da sam to jutros citala..To me je navelo da ustanem obrisem suze i kazem samoj sebi da nije vrijedan toliko za mene je bio jedini ali...bit ce neko drugi...nekad...
Bas sam to citala i to je bilo moja glavna pokretnica da prestanem da plachem ...lijep komentar si tamo ostavila,krasan..
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#43 Post Postao/la mala-plava21 »

Drago mi je sto si obrisala suze, znam da ne mozes preko noci
izbrisati osjecaje i sjecanja na njega ali mozes se natjerati da gledas
prema naprijed i vjerujes u sebe i da ces pronaci svoju srecu i od srca
ti to zelim. :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#45 Post Postao/la thug »

Pa dobro ba za sta se sve kaze da je idelano ? Nazvati covjeka idelanim sa stanovista realnosti je najbolje kad je tu zastupljena ljubav znaci moramo vezati ljubav sa idealizmom... Glupo je reci eh ona djevojka je Idelana a naidje pored mene jednom u zivotu i nikad je vise nevidim i sl... Realno govoreci i misleci za nas idealna osoba treba da bude ona koju volimo i koja nas voli ma kako da izgledala, znaci kad smo u nekoj odlicnoj ljubavnoj vezi ili cak sta vise u braku takve osobe trebaju za nas da budu idealne i da se isticu od svih drugih bez obzira kako ta osoba izgleda u ocima ljudi koji nas okruzuju....

Ako to nije stvarnost i realnost onda brate eno vam google pa images i trazite si idealnu osobu... !
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Odgovori