Å valer

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Jakki
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 Maj 2007 02:00
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

#4 Post Postao/la Jakki »

Vrlo jednostavno nemoj vise pisati,inaravno nemoj vise s......, i budi hladnokrvna i tada ce maca sama na vrata doci!!! Pa ti kontaj :-k

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

Hmm mislim da tu i nemoze se dati pametan savjet.. mislim moze ali ti to ne zelis prihvatit.. JEdnostavno pukla si na ljepotu, onu vanjstinu a to je najgora stvar sto se moze desiti... I onda kad se zaljubis do gushe shvatis da on nije onakav kakav se cini na prvi pogled... i sta onda ludis kao ti sad..

Savjet, potisni emocije u pozadinu, pusti da ti razum bude prvi.. Nije sve ni u ljubavi, ljubav prolazi.. Samo meni se cini da ti ne zelis odustat od njega, nego bi samo da ga promjenes a to je nemoguce vjeruj... Zato obrisi sve poruke sve slike, izderi, zapali, sve sto te podsjeca na njega skloni da ne vidis i nastavi zivjeti zivot...

Mozda previshe surovo ali to je jedini nacin... A ukoliko nastavis tak kako si krenula ... pa onda ni ne zasluzujes bolje... [-X [-X [-X

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#7 Post Postao/la danjel »

Mislim da je ToUrNiQuEt u pravu,trenutno si pukla na njegovu ljepotu,ali proæi æe to dok shvati¹ da ako mu je tih milion ne¹to znaèilo onda mu i ti znaèi¹,nisi bitna u njegovom ¾ivotu kao ni ostalih milion,dobio je ¹to je htio i to je to!!!Tip je frajer vjerovatno,ali mo¾da je on van tvojih moguænosti a ti to ne mo¾e¹ da shvati¹.Dobro razmisli da li da sebi naðe¹ nekog manjeg frajera koji æe ti uèiniti dio ¾ivota sretnim ili æe¹ i dalje biti nesretna zbog oèigledno veæe face..Èovjeka male stvari èine sretnim...

Toliko od mene nadam se da æemo ti sa na¹im komentarima bar malo pomoæi..Pozdrav... :P :P :P

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: svaler

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

secerka je napisao/la:Imam problem kako privuci muskarca koji je spavao sa milion zena,
a vi ste milion i prva koju je ubacio u krevetu i jednostavno shvatite da ne mozete ziveti bez njega
:huh: :huh:
Ko moze pomoci
Pa sama cinjenica da si milon prva koju se ubacio u krevet govori da si ga privukla
Cemu pitanje???
Tipp;Nebudi tako navaletna mozda jos koji put se ubacis :chuckel:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#10 Post Postao/la Bebuskaa »

Secerka...vrijeme lijeci sve rane....budi jaca od svojih osjecajai budi sama sebi sef bonicko...nedaj da te prevazidje kad ga vidis da ludis bla bla...lijepo se skockaj i promjeni stav nek i on vidi da si hladnokrva iako mozda i nebudes bila u dusi,ali u svakom slucaju ne dozvoli da on primjeti tvojuu slabu tacku...nije on (MUSKO) inace nije vrijedno toga.... [-X [-( :P

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

Re: svaler

#11 Post Postao/la Bebuskaa »

LAFF je napisao/la:
secerka je napisao/la:Imam problem kako privuci muskarca koji je spavao sa milion zena,
a vi ste milion i prva koju je ubacio u krevetu i jednostavno shvatite da ne mozete ziveti bez njega
:huh: :huh:
Ko moze pomoci
Pa sama cinjenica da si milon prva koju se ubacio u krevet govori da si ga privukla
Cemu pitanje???
Tipp;Nebudi tako navaletna mozda jos koji put se ubacis :chuckel:

Svaka cast od pomoci si..ej vala ti... :P

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#13 Post Postao/la thug »

Odogovor jednostavan: cinjenica i broj od milion i prva znaci i ogromno ponizenje ako zelis ici dalje sa tim i tako se ponizavati onda bujrum jer fakat kad je vec tome nekom svejedno i tako te nisko spusta i svrstava medju te mnoge sta ti imas tu vise gledat... Nema u tome savjeta ba i rijeci ako vako ako nako, mozda se ovo promjeni mozda ono... Lik te je vec bacio na dno i dokazao je da mu je svejedno na tebi ostaje ako ti je stalo do sebe, svog obraza i ostalog da mu saspes sve u facu i kazes sebi ja imam svoje JA, i ima jos momaka na ovome svijetu i produzis dalje...
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#14 Post Postao/la irma26 »

thug je napisao/la:Odogovor jednostavan: cinjenica i broj od milion i prva znaci i ogromno ponizenje ako zelis ici dalje sa tim i tako se ponizavati onda bujrum jer fakat kad je vec tome nekom svejedno i tako te nisko spusta i svrstava medju te mnoge sta ti imas tu vise gledat... Nema u tome savjeta ba i rijeci ako vako ako nako, mozda se ovo promjeni mozda ono... Lik te je vec bacio na dno i dokazao je da mu je svejedno na tebi ostaje ako ti je stalo do sebe, svog obraza i ostalog da mu saspes sve u facu i kazes sebi ja imam svoje JA, i ima jos momaka na ovome svijetu i produzis dalje...
Tako nekako =D>

Odgovori