Prijatelj posle veze

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#4 Post Postao/la Bebuskaa »

Jok nema toga... [-X

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#5 Post Postao/la leptirica-de »

mogla bi ja opet lijepo smomkom popricat .. ali kakvo prijateljstvo .. nemogu da zamislim kako bi to moglo izgledat - naravno da bi mogla s momkom skojim sa bila kratko oko nekoliko mjeseci ali ako sam stim momkom bila u ozbiljnoj vezi i to dugo, pa onda snjim jos samo da se druzimm ? [-( nemoze .. ja nebi mogla

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#6 Post Postao/la Mala_zaebana »

leptirica-de je napisao/la:mogla bi ja opet lijepo smomkom popricat .. ali kakvo prijateljstvo .. nemogu da zamislim kako bi to moglo izgledat - naravno da bi mogla s momkom skojim sa bila kratko oko nekoliko mjeseci ali ako sam stim momkom bila u ozbiljnoj vezi i to dugo, pa onda snjim jos samo da se druzimm ? [-( nemoze .. ja nebi mogla
Slazem se...Pogotov nakon duze neke veze ma nema sanse da budemo prijatelji bolno je...Pogotov ako jedna strana osjeca jos uvjek nesto prema onom drugom ... [-X
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#7 Post Postao/la mala-plava21 »

Ja mogu bez problema biti frendica nakon prekida s njim i imam par bivsih prijatelja :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#8 Post Postao/la ra-ja »

:D :D

svako moze nakon raskida da bude prijatelj sa osobom sa kojom je bio u vezi...........ali eto ima ljudi koji drugacije misle.

Naravno zavisi kako je do raskida doslo,dali je bilo uvreda i drugi stvari.
ako nije bilo nista jednostavno raskinuli nema razloga da nebudete
prijatelji, a mozda ponovo i da se zabavljate, Ima ljudi vremenom sazrjevaju pa se mijenjaju,postaju sasvim drugaciji.

juce mi je jedan momak ponudio da budemo skupa -odbila sam iz mojih razloga ,ponudila sam mu prijateljstvo......rekao je da mi nemoze biti
prijatelj.........meni je zao sto je tako ali tako je. :ballbounce:

razni ljudi razne cudi!!!

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#10 Post Postao/la Bebuskaa »

Ako je bilo ljubavi u vezi i boli tokom raskida,nema sanse za daljnje prijateljtstvo toga nema...on lijevim putem ja desnim..... :)

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#11 Post Postao/la Alyssa_ »

chuj prijatelji posle raskida? ma jok, nema shanse nad shansama, ma ni govora [-X

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Prijatelj posle veze

#12 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

secerka je napisao/la:Zelim cuti vas savjet da li je moguce posle veze i jednostranog prekidaostati prijatelj
Iskreni prijatelj iskrene ljubavi da li mozete da budete prijatelj
Imate li bivsim momcima i djevojkama prijateljske odnose uspijevali to uposte
:-k
Hm
Mislim da nemoze a evo i zasto
Ni jedan raskid nije bez emocionalan ma kakve god on vrste bio.
Uvijek postoji jedno koje drugom lomi srce.
Kako vec @secerka navodi jednostran a tako to inace i bude u najvise slucajeva.
Tako da ce biti da druga strana osjeca ogorcenost prema bivsem.
Cak i kada se bivsi ponasa prijateljski, ne moze biti vas iskreni prijatelj
Jer iskren prijatelj je najvece blago covjeka (idealno gledano)

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#13 Post Postao/la mala-plava21 »

Evo LAFF-e moram pobiti tvoju tvrdnju, moj prvi decko i ja super smo se slagali bilo nam je super i onda je on morao u vojsku i to tamo gdje je Bog reko laku noc. U Benkovac i dalje je to funkcioniralo ali vikendi su bili sve rijedi kada su ga pustali i izdrzala sam 4mj dok je bio u vojsci i kada je dosao na sljedeci vikend rekla sam mu da mi je ova razdvojenost teska i da nemogu tako funkcionirat pogotovo jer sam se bila naviknula da ga cesto vidam prije nego je otisao u vojsku. Tako smo prekinuli. Culi smo se porukama i kada je osluzio vojsku do kraja pokusali smo ponovo 5mj. nakon prekida. Ali desilo se da je strast i ona privlacnost koju smo osjecali umrla. Vise nije bilo ljubavi medu nama. I dalje smo se slagali nasmijavali i bilo nam je zabavno provoditi vrijeme zajedno. Tako smo postali prijatelji naravno ne najbolji ali dobri. Cujemo se kad mognemo a obavezno za praznike
(Bozic, Uskrs,nova godina) naravno za rodendane. Evo bas smo se nedavno sreli na street race-u i postenski smo se ispricali i ismijali.
Vjerujem u prijateljstva s bivsim. :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori