Koliko ste strpljivi

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#62 Post Postao/la italianboy15 »

Mah ja i strepljenje uzas...Nemogu da izdrsim puno sa strpljenjem planem odmah..Neznam jel to dobro ili ne ali sta ja mogu
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#63 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la:
Ovom prilikom sve vas pozdravljam i zelim svako dobro u zivotu ..
Ma ko je reko da te ne volim :D
Pozdrav ti uzvraæam u nadi da ne uzima¹ sve zdravo za gotovo - poèni malo gledati sa drugaèijim oèima, de malo veselja u sebe - udri brigu na veselje ,........... pa æe biti svima dobro :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#65 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la:
Budite zdravi i veseli i ne zamjerite ako sam vas smorila :)

Selam
Nikad ti neæe¹ biti toliko jaka da bi mene smorila [-X :D

Ostani ti zbog mene , ja sam tebi u krvi i ako ode¹ ,...... bojim se da ti neæe biti dobro :wave: :biggrin:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#66 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ekranka je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
ekranka je napisao/la:
Ovom prilikom sve vas pozdravljam i zelim svako dobro u zivotu ..
Ma ko je reko da te ne volim :D
Pozdrav ti uzvraæam u nadi da ne uzima¹ sve zdravo za gotovo - poèni malo gledati sa drugaèijim oèima, de malo veselja u sebe - udri brigu na veselje ,........... pa æe biti svima dobro :wave:

Zao mi je ,ne osjecam se dobro ovdje i nema potrebe da radim ono sto mi ne pase :)

Budite zdravi i veseli i ne zamjerite ako sam vas smorila :)

Selam
@Ekranka nema od toga nista da ides odavde takvom potencialu cemo,
ako treba da okrenemo forum naopacke :) (mozda ti se tad svidi) :wave:
Ma nema govora..Licno ti zabranjujem da napustas :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#67 Post Postao/la ra-ja »

ekranka je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
ekranka je napisao/la:ovisi kada i zasto,za neke stvari nemam strpljenja ni tolerancije...
Cudi me da nisi strpljiva....gledajuci tvoje opredeljenje...mislim da prave muslimanke su jako strpljive i tolerantne...prema svima ...a posebno prema osobama do kojih im je stalo......
Takve osobe......... osobe imaju jako puno merhameta u sebi ... prema svima.....neko im je to ipak usadio.... :-k
vidim da ocjenjivanju nema kraja..

Iskreno se nadam ,a neka Allah Dragi ukabuli moj trud i svakog od nas..
Amin.

Ovom prilikom sve vas pozdravljam i zelim svako dobro u zivotu ..
@ekranka.....ovo sto sam ti napisala nije kritika.... nego samo jedna cinjenica....i zbog toga nemoras odlaziti ...ili radi sta hoces meni neces
nedostajati......mozda nekome???

i

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#72 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa ponekada se i radi od djeci @bluesky
Nemoj to da brine znam ja i za petice

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#74 Post Postao/la Bebuskaa »

Nisam strpljiva....pogotovo mi tlak/pritisak podignu neki tu sa beze komentarima ....kao neko iskazivanje intiligentnosti.....zivi haus i prepucavanja...uzas .....vela havle... :mad:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#75 Post Postao/la mala-plava21 »

Ra-Ja je napisao/la:
ekranka je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la: Cudi me da nisi strpljiva....gledajuci tvoje opredeljenje...mislim da prave muslimanke su jako strpljive i tolerantne...prema svima ...a posebno prema osobama do kojih im je stalo......
Takve osobe......... osobe imaju jako puno merhameta u sebi ... prema svima.....neko im je to ipak usadio.... :-k
vidim da ocjenjivanju nema kraja..

Iskreno se nadam ,a neka Allah Dragi ukabuli moj trud i svakog od nas..
Amin.

Ovom prilikom sve vas pozdravljam i zelim svako dobro u zivotu ..
@ekranka.....ovo sto sam ti napisala nije kritika.... nego samo jedna cinjenica....i zbog toga nemoras odlaziti ...ili radi sta hoces meni neces
nedostajati......mozda nekome???

i
Meni bi strasno nedostajala jer je pametna i iskrena djevojka a danas je takvih malo i ona zna da je u zivotu vaznija kvaliteta od kvantitete i kako mi onda ne bi nedostajala :baa:

da mi niko nije dirao ekranku [-X [-X [-X
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori