Da li se muskarci plase

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#47 Post Postao/la kajs »

Jes ti dobro ovo slazem se sa tobom ali do pola :D

hahahahah

imam jednog kolegu, jarene isto to ti :D, vazda se on nesto slaze ali do pola, e jesam se ismejao jutros :D :lol: :lol: :lol:


Muskarci se ne plase, oni su hrabri, odvazni, lavovi, vitezi, delije, dzentlmeni, i njima ne prilici da se plase, oni mogu da se plase, uvjetno receno, da nekim gestom ili delom nepovrede dragu, voljenu osobu, a inace nema sanse da se plase ;)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#48 Post Postao/la sabinax »

kajs je napisao/la:Muskarci se ne plase, oni su hrabri, odvazni, lavovi, vitezi, delije, dzentlmeni, i njima ne prilici da se plase, oni mogu da se plase, uvjetno receno, da nekim gestom ili delom nepovrede dragu, voljenu osobu, a inace nema sanse da se plase ;)
Takav je Kajs....da on sliku bez problema, ali nisu svi takvi :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

Re: Da li se muskarci plase

#49 Post Postao/la lien »

secerka je napisao/la:Na PP dobijem dosta poruka momaka i kad trazim njihovu sliku usute se
Da li se muskarci stvarno plase lijepih, pametnih zena :chuckel:
Ovo pametno sam malo pretjerala ali svejedno mozda i jesam
ma nije to nego vecina njih misli da ako je zena lijepa onda je i glupa ili izvinite manje intiligentna, pa misle da mogu svakako sa njom. Kad vide da nece ici, rep medju noge i bjezi! U potragu za novom zrtvom :D

Meni ide isto na zivce, jer imam look glupe i naivne plavuse....grrr.
Sjecam se kako se jedan decko smijao, muvao me al onako nista ozbiljno i naravno podcjenjivao me. Kad mu je kolegica rekla, da sam ja ustvari predsjednica onog kluba sto je njemu finansirao novogodisnji koncert totalno je promjenio pricu... :P
idioti sta ces...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Da li se muskarci plase

#50 Post Postao/la vornevljev »

LiEn je napisao/la:
secerka je napisao/la:Na PP dobijem dosta poruka momaka i kad trazim njihovu sliku usute se
Da li se muskarci stvarno plase lijepih, pametnih zena :chuckel:
Ovo pametno sam malo pretjerala ali svejedno mozda i jesam
ma nije to nego vecina njih misli da ako je zena lijepa onda je i glupa ili izvinite manje intiligentna, pa misle da mogu svakako sa njom. Kad vide da nece ici, rep medju noge i bjezi! U potragu za novom zrtvom :D

Meni ide isto na zivce, jer imam look glupe i naivne plavuse....grrr.
Sjecam se kako se jedan decko smijao, muvao me al onako nista ozbiljno i naravno podcjenjivao me. Kad mu je kolegica rekla, da sam ja ustvari predsjednica onog kluba sto je njemu finansirao novogodisnji koncert totalno je promjenio pricu... :P
idioti sta ces...
predsjednice,ajd i meni isfinansiraj odlazak na ljetovanje,neæe¹ se pokajati
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori