Sta je po vama prevara

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#47 Post Postao/la Mala_selmica_ »

ma znam, namjerno sam te uhvatila u stosu da vidim sta ces :chuckel:
razumijem te...ahh koliko ih takvih ima koji se dopisuju preko msn ili slicno, a da im draga to nezna ihh ihh... :-k :chuckel:
moj nesmje sve i da hoce :biggrin:

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

#50 Post Postao/la Psihoanaliza »

Narandza je napisao/la:glupo ti pitanje,a izgleda ti jos cenzura!!!!
Svaka ti cast bas si se s pitanjem provalila....+imas bujnu mastu hahaha to ti kad legnes spavati zamisljas kako bi bilo ljubit se sa nepoznatim covjekom uz to se vjerovatno upiskis,a kad se probudis shvatis da te nece niko :P
Ako je istina da si se navodno'ljubila u Discu sa nekim tipom'onda si ti jedna od onih cura sto im cenzura viri iz ociju...znas sta bi ti ja predlozila?Da bi ti bilo pametnije obratiti paznju na pravopisne greske kojih ima mnogo u tvom text-u nego sto se vucaras okolo,Cezura :angry:


Obavestenje Grubo krsenje pravilnika foruma mamlaze jedan mod LAFF
Obrazlozenje ona barem ima muda a ti ih nemas
jao tebe, cura nam se ''otvorila' i pitala nas za savjet, nisam bas procitala da je trazila da je neko sad vrijedja i osudjuje ili omalovazava''vjerujem da se tebi nebi svidjelo da ti netko kaze takvo sto...a tebi secerka da kazem, ako ti se stvorila zelja da ''okusas'' kako izgleda poljubac sa tim deckom u club,onda vjerovatno te tvoj sada decko neispunjava....pokusaj vam dati malo vremena solo, da vidis,, gdje su ti osjecanja, jos kod njega ili si spremna za nekog drugog....cheers

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

#51 Post Postao/la Psihoanaliza »

ekranka je napisao/la:Sto se tice braka.nitko ama bash nikada tko ima iole pameti i logicnog razmisljanja nece tvrditi da je nemoguce i nenormalno pomisliti na nekoga ili neku drugu osobu ,iako te osoba s kojom jesi zadovoljava!!
Sasvim normalna i prirodna pojava ::) u kojoj ne vidim nista lose dok se moze kontrolirati naravno..
Obicno osobe koje tvrde suprotno ,dozive isto,dakle nikad ne reci nikad..
Brak ne bi trebao trajati ,godinu..jel tako..a sve ostalo je jako dug period da bi mogli tvrditi da je nemoguce...
=D> :wave: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> ama svaka cast, uvijek mi srce ozaris svoim komentarima, i uvijek uzivam citajuci te,,drago mi je da jos postoje takve osobe,svako ti dobro...

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: Sta je po vama prevara

#53 Post Postao/la pasa74 »

secerka je napisao/la:Poljubila sam jednog decka u disku onako cisto iz radozmalosti da vidim kako se ljubi
Neznam htijela sam znati i imati ga na tih par minuta
E jel mislite da je to prevara posto sam bila u vezi?
Ja mislim da je prevara svako skrivanje odnosa s drugom osobom
sta kontate ljudi vi

secerka,pretpostavljam da si lijepa i pametna djevojka koja misli da je prevarila dragu osobu sa tim sto je uradila..OK mozda i jesi ako je jedan poljubac mjerilo za prevaru!!!ali citajuci komentare na ovoj temi zakljucih da je velik broj "prevaranata" komentarisao tvoje priznanje i okarekterisao ga kao prevaru...
lako je izvlaciti "dubokoumne" komentare na racun drugog,ali kada bi se stvarno zapitali i razmislili,dosli bi do zakljucka da je to svako od nas uradio bez izuzetka i da smo svi prevaranti...
moj savjet je/ uzivaj dok mozes,dok si slobodna a kada nadjes pravog znaces i osjeti ces i tada vjerovatno neces imati potrebe da imas drugog barem 5 minuta.
ako to uradis u braku onda je to prevara,a ovako,sve je to u greanicama normalnog ponasanja...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#56 Post Postao/la sabinax »

©ta sada mislite o ovome...dali je prevara, ako netko ka¾e da æe vas prevariti....po meni je nemoguca konstatacija "PO©TENA PREVARA"

©ta biste uèinili da vam va¹ deèko, mu¾ ili cura, supruga kaze: "Slu¹aj, mislim da cu te prevariti...samo da znas, eto, ja sam po¹teno rekla/ao"
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#57 Post Postao/la ra-ja »

Ima raznih vrsta prevara...

Najgora i najzlobnija prevara...kada se dvojica u zavadji a kadija dobije i od jednog i od drugog nagradu..... :-k

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#59 Post Postao/la paparaci »

prevara je po meni kad se prevarim da me nije prevarila :D :P
sta da kazem na ovaj slucaj. moze da se desi, ali treba snositi i posljedice! :)
kreni od sebe, da li bi zeljela da se tebi to desi.... :ballbounce:

Odgovori