Sta je po vama prevara

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#91 Post Postao/la sabinax »

zlatni_ljiljan je napisao/la:kada tvoja dusa zaboravi moju i kada uradi nesto sto zna da ce mi slomiti srce.E to je prevara.
Svida mi se ovo =D>
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#92 Post Postao/la ra-ja »

sabinaX je napisao/la:
zlatni_ljiljan je napisao/la:kada tvoja dusa zaboravi moju i kada uradi nesto sto zna da ce mi slomiti srce.E to je prevara.
Svida mi se ovo =D>
Jao @sabina ...sto si ti interesantna sa podrzavanjem komentara...

Ako je tako ...kako si mogla se poslije prvog muza ponovo udati...nije mi jasno...

Znaci dodje kraj ...raskines vezu...sjedi u kuci konzerviraj se jer tog covjeka iz prijasnje veze boli .......sto mislis na drugig ili drugom..... :-k

Bas smijesno.....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#93 Post Postao/la sabinax »

Oooo Ra-jo....ljubavi moja, dali ti znas koliko je mene boljelo.... ne znas, zato bolje suti....vec sam ti jednom rekla....ljubavni romani su jedno, a zivot je drugo.....kada tvoj muz ufiksa pola imovine....i tako 10 godina...onda mi se javi ;)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#94 Post Postao/la becanka »

Ra-Ja je napisao/la:Rekla sam da se necu javiti na ovu temu...ali morala sam ...jer vidim neki karikiraju tudje postove o prevari...


Prevara je za moj pojam ...kada zena udata kaze u sretnom braku...a dodje na msn...mome bratu da flertuje...ili mozda laze da je udata...
Prevara je kada dodje tu i bari sledeceg....a nesvidja joj se...uopste ..nema interesa...
Prevara je kada zena glumi da voli nekoga ...a ustvari ganja interes jer joj trebaba da dodje tu da dobije status...bljak.... :-k


Sve lazi su prevara... :baa:
[smilie=to funny.gif] E bas me nasmija... kakva je to prevara... aman...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#96 Post Postao/la ra-ja »

BeCaNkA je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Rekla sam da se necu javiti na ovu temu...ali morala sam ...jer vidim neki karikiraju tudje postove o prevari...


Prevara je za moj pojam ...kada zena udata kaze u sretnom braku...a dodje na msn...mome bratu da flertuje...ili mozda laze da je udata...
Prevara je kada dodje tu i bari sledeceg....a nesvidja joj se...uopste ..nema interesa...
Prevara je kada zena glumi da voli nekoga ...a ustvari ganja interes jer joj trebaba da dodje tu da dobije status...bljak.... :-k


Sve lazi su prevara... :baa:
aman -zeman....

[smilie=to funny.gif] E bas me nasmija... kakva je to prevara... aman...

Da to je itekako prevara..... :D :D :D

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Sta je po vama prevara

#97 Post Postao/la selma24 »

Prevara neznaci da nekog manje volis recimo kad si u vezi jer suprotno nebi bio/bila sa njim/njom! To je neka vrsta izduvnog ventila, svidi ti se neko drugi pa budes sa njim a onu drugu osobu tj prvu bas volis zbog mnogo drugih stvari! [oha.gif] Svi mi bi hteli neku avanturu, a da to ne sazna doticna osoba, ko kaze da nije tako ili laze ili nemisli na taj nacin,. mislim da kratka avantura nista nemenja u vezi cak moze i da pomogne da se shvati koliko druga osoba znaci u zivotu za nju/njega! Stvar je izbora.
slika

Avatar
gagano
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1867
Pridružen/a: 17 Jan 2011 23:19
Lokacija: dnevni boravak

Re: Sta je po vama prevara

#98 Post Postao/la gagano »

Po meni svaki intimni dodir od drzanja za ruku preko poljubca itd.je vec prevara medjutim,pice i razmjena misljenja normalno ako iskljucuje ove navedene intimne momente onda nije prevara.
pozeliti nekoga je samo stvar razmisljanja svake individue koja po meni ima pravo,podrazumijeva se da ne sanja i masta neku osobu a ono ponekad pomisliti nadrugu osobu moze da imponuje i inspirise.
Zadnja izmjena: selma24, dana/u 04 Feb 2011 09:55, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Nije dozvoljeno u komentarima upotreba svih velikih slova (ALLCAPS), glomaznih fontova,Slova u bojama

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Sta je po vama prevara

#99 Post Postao/la nnejra »

Prevara je laganje prije svega sebe, a onda i partnera. Sve što nije istina je laž. Nema sivila kada je ljubav u pitanju, ili voliš ili ne voliš. Ili varaš ili ne varaš. Ili si vjeran ili nisi.

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Sta je po vama prevara

#100 Post Postao/la venecija »

[smile.gif] .joj,Nejra....ma,,,,razumijemo se... :D .naravno...svaka laz...je prevara...
jadno...a jos jadniji ljudi,koji nemaju hrabrosti,istini u oci pogledati,ili je cudi....kako god.. [oha.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Sta je po vama prevara

#101 Post Postao/la selma24 »

Oh... someone rang the bell [To funny.gif] [To funny.gif]
slika

Odgovori