Prvi pogled zene i muskarca

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Prvi pogled zene i muskarca

#62 Post Postao/la andro »

Da ne formulisem sada da li je to zena ili muskarac i kakav je razlog upoznavanja , kontakta ili susreta , bitno mi je da me ta osoba gleda u oci dok razgovaramo a sve eventualne vrline ili mane pri prvom pogledu , susretu tesko je uociti i traziti.
slika
slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Prvi pogled zene i muskarca

#63 Post Postao/la venecija »

Prvim pogledom ocjenjujes osobu,da li ti se neko,
dopada ili ne,a tim prvim naravno nemozes znati,
ko je,kakav je ,mada evo na forumu ,niko nezna kako ko izgleda, pri prvom susretu,naravno na pendjeru,
zatim slijedi upoznavanje,, druzenje,,, [icon_chuckel.gif]
ali taj prvi susret ,izmedju dvoje ljudi,da li je s namjerom ili slucajan jako je bitan,jer on kaze vise od bilo koje rijeci,,,i on nemoze prevariti one osjecaje koje nosis u sebi,, [oha.gif] .
osjecaj LJubavi.. [inlove.gif]
osjecaj prijateljstva.. [icon_flower.gif]
osjecaj simpatije,, [icon_chuckel.gif]
ili ravnodusnosti,,, [cool.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Prvi pogled zene i muskarca

#64 Post Postao/la nnejra »

Na prvi pogled primjećujem osmjeh i oči, tj.njegov pogled. Kasnije dolazi i sve ostalo, ali nekako mi to utiče na prvi utisak.

Avatar
Crnokosa071
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 643
Pridružen/a: 13 Jun 2009 10:37
Lokacija: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Re: Prvi pogled zene i muskarca

#65 Post Postao/la Crnokosa071 »

LAFF je napisao/la:Prilikom ocijene jaceg spola na sto pri prvom susretu zene otkrivaju na muskarcu odnosno sta vam prvo zapada za oci
Koje su to tacke spoljasnjrg izgleda prema kojem mozete da procijenite muskarca da li vam odgovara ili ne
Naravno pitanje se odnosi i na Muskarce obrnuto prema ljepsem spolu
Pogled oči u oči definitivno govori sve. A ono što prvo zapažam na muškarcu su prvo oči naravno, potom idu ruke, cipele, ma gard kao gard. Ne mora neko biti lijep da bi imao onaj faktor x :wink:

Fizički izgled nikada mi nije bio presudan koliko duhovno stanje muškarca, jer preferiram emotivne, inteligentne i muškarce jake i izražene osobnosti...lijep muškarac bez duha - samo prazna školjka. Isto važi i za žene - po mom mišljenju, a ne mora se niko složiti s tim, naravno! :D
Neka osmijeh bude vaš kišobran!

slika

Odgovori