Kak ne zaplakati......

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#16 Post Postao/la ra-ja »

KAKO NEZAPLAKATI MKADA VIDIS KAKO DIJETE UMIRE POSLIJE OPERACIJE...................

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#17 Post Postao/la Alyssa_ »

kako ne zaplakati kada idesh iz bosne nazad u ledaru :(

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#18 Post Postao/la ra-ja »

KAKO NEZAPLAKATI KADA SE OPRASTAS NA DUGO OD SVOJIH NAJMILIJI

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#20 Post Postao/la Mala_zaebana »

Da ...kako ne zaplakat kad ti je sve "crno"
Kako ne zaplakat kad cujes da ljudi pricaju toliko lose o tebi a prema tim ljudima si bio super fer korektan...kad cujes o sebi stvari neke a ti znas da to nije istina a pojedini pricaju....i ti ajd od osobe do osobe isplaci se svakom dok mu govoris nije to tako.....
Kako ne zaplakat kad ti bivsa drugarica zezne vezu???s osobom koju si volio najvise na svijetu ....kako ne zaplakat kad se sutra probudis i skontas da vise nisi s tom osobom u vezi>....kako ne zaplakat kad cujes da je ta osoba sto je do jucer tvrdila da bi s tobom zivot provela prica lose o tebi i izlazi s drugim curama??? kako ne zaplakat na to sve??? to mi se trenutno desava....isplacem se kako cu drugacije izbacit bol iz sebe ...
ko zna istinu ...Ti i Bog .....al kako dokazat svima da to sve nije tako....
kad znas da si prema svima bio super a sad pricaju lose iako nemaju razloga nije istina al pricaju......ti ljudi nemaju srca ni duse....sve sto si bolji sve te vise gaze.... naucila sam sada na ovoj gresci koja me skupo preskupo kostala....jedne dobre veze i par drugova sam tu izgubila...sad ne vjerujem vise nikom...osim jednoj osobi koja se zove Merima ....za koju znam da me ne bi izdala....ruku u vatru bi stavila zbog nje.iako su pocele i price o tom prijateljstvu od strane losih ljudi ...al nije nase prijateljstvo slabo da ga to slomi...eto ja se pravo otvorila...sad mi je malo lakse..... iako sam naucila lekciju ..ipak mi je tesko,.....voljet nekog ne bit s njim....isto kao bit kaznjen a ne biti kriv...... :( :( :(
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#22 Post Postao/la Alyssa_ »

Mala_ZaeBaNa je napisao/la:Da ...kako ne zaplakat kad ti je sve "crno"
Kako ne zaplakat kad cujes da ljudi pricaju toliko lose o tebi a prema tim ljudima si bio super fer korektan...kad cujes o sebi stvari neke a ti znas da to nije istina a pojedini pricaju....i ti ajd od osobe do osobe isplaci se svakom dok mu govoris nije to tako.....
Kako ne zaplakat kad ti bivsa drugarica zezne vezu???s osobom koju si volio najvise na svijetu ....kako ne zaplakat kad se sutra probudis i skontas da vise nisi s tom osobom u vezi>....kako ne zaplakat kad cujes da je ta osoba sto je do jucer tvrdila da bi s tobom zivot provela prica lose o tebi i izlazi s drugim curama??? kako ne zaplakat na to sve??? to mi se trenutno desava....isplacem se kako cu drugacije izbacit bol iz sebe ...
ko zna istinu ...Ti i Bog .....al kako dokazat svima da to sve nije tako....
kad znas da si prema svima bio super a sad pricaju lose iako nemaju razloga nije istina al pricaju......ti ljudi nemaju srca ni duse....sve sto si bolji sve te vise gaze.... naucila sam sada na ovoj gresci koja me skupo preskupo kostala....jedne dobre veze i par drugova sam tu izgubila...sad ne vjerujem vise nikom...osim jednoj osobi koja se zove Merima ....za koju znam da me ne bi izdala....ruku u vatru bi stavila zbog nje.iako su pocele i price o tom prijateljstvu od strane losih ljudi ...al nije nase prijateljstvo slabo da ga to slomi...eto ja se pravo otvorila...sad mi je malo lakse..... iako sam naucila lekciju ..ipak mi je tesko,.....voljet nekog ne bit s njim....isto kao bit kaznjen a ne biti kriv...... :( :( :(


lutko, zivi za sebe a ne za druge, shta drugi pricaju i misle, nek te ne sekira nedaj im ni sekund svoje paznje a pogotovo suza, jer da su te poshtovali i voljeli pa i taj tip ti bi sad bila sretna a ne placna...pusti ih i glavu gore i naprijed...ja sam uvjek govorila, meni je moja mama najbolji prijatelj, nema boljeg prijatelja na svijetu, jer znam ona me nikad nece uvrijediti, bol mi nanijeti a pogotovo iznevjeriti....udri brigu na veselje i evo ti veliki KISS za oporavak [smilie=heart fill with love.gif] ljepshe ti osmjeh stoji nego suze :)

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#23 Post Postao/la Mala_zaebana »

Znam draga Alyssa_ ....
Znam da si upravu al jednostavno nisam navikla na ovo
to mi se prije nikad nije desilo....ovo je ludnica..... :(
proce vremena ....nadam se da ce sve bit ok ....ovo je nepodnosljivo... :(
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#24 Post Postao/la ra-ja »

kako neces zaplakati kada ti umre neko od roditelja... :(

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#25 Post Postao/la Alyssa_ »

Mala_ZaeBaNa je napisao/la:Znam draga Alyssa_ ....
Znam da si upravu al jednostavno nisam navikla na ovo
to mi se prije nikad nije desilo....ovo je ludnica..... :(
proce vremena ....nadam se da ce sve bit ok ....ovo je nepodnosljivo... :(

znam kako ti je, believe me...ali prokontaj malo....njima je 100% fino dok ti tugujesh, zar im zelish dati to zadovoljstvo?...kad njih neboli, zahto da boli tebe??...stim samo sebi zagorcavash dane i sebi pravish gore a ne njima....trzni se i nabaci osmjeh i nemisli puno :)

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#26 Post Postao/la Mala_zaebana »

Znas sta Alyssa_ ..ti si upravu... hvala ti . ovako kad me par ljudi ohrabri bude mi bolje ...podigne se moje samopouzdanje koje je bilo na nuli....
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#27 Post Postao/la Alyssa_ »

Mala_ZaeBaNa je napisao/la:Znas sta Alyssa_ ..ti si upravu... hvala ti . ovako kad me par ljudi ohrabri bude mi bolje ...podigne se moje samopouzdanje koje je bilo na nuli....

nema na cemu i drugi put, alisa je na usluzi vavik :chuckel:
a lutko, ti si super cura mala_zaebana :chuckel: i sama to treba da znash, netreba ti niko to reci voli sebe i uzivaj, jedan je zivot :) kiss

Avatar
Dobrila
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 21 Okt 2017 11:16
Lokacija: Guatemala

#28 Post Postao/la Dobrila »

Moja najbolja drugarica je umrla prije dvije godine. Plakala sam kao nikada u zivotu. Kad su sanduk spustali u zemlju, a njena je sestra pocela da vristi: ne idi seko!---tad mi je srce puklo.

Zivot je tako kratak.
I nikad necu naci vise takvu osobu kao nju.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#29 Post Postao/la Alyssa_ »

ja sam plakala kad smo bili u bosni sad na ljeto, na mezaru mog tetka (josh nije bila godishnjica), moja bratishna je vidjela kako svi placemo i kleknula je kraj mezara i pocela malo da kopa rukom i kaze "hocu da ga vidim".......tad sam zaplakala ko nikad prije.... :huh:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#30 Post Postao/la ra-ja »

KAKO NECES ZAPLAKATI KADA VIDIS DRUGARICU DA TI BARI MOMKA:::

Odgovori