tko je ovdje lud???

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

jeste li ikada imali avanturu sa zauzetim mu¹karcem?

da
8
33%
da
8
33%
ne
4
17%
ne
4
17%
 
Ukupno glasova: 24

Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#2 Post Postao/la mala-plava21 »

Jao sto se nacita oci mi se cak umorile :chuckel:
Nisam bila tamo tu vecer kada ste se upoznali pa nemogu biti objektivna
jer si i napisala da si bila pod utjecajem alkohola pa mozda stvarno postoji mogucnost da si nesto i krivo protumacila a nemora opet znacit koliko je zamrseno tebi toliko je i meni. Mislim da je najbolje da se nadjes s njim i sjednes i popijes pice i popricas. Mislim da ce se tada stvari razjasnit jer najgore je s nekim pricat preko moba o takvim stvarima.
A ljubav ces sigurno pronaci mozda ne s njim ali sigurno hoces citav zivot je pred tobom pa tek ti je predivnih 18g,nadam se da sam ti makar malo pomogla.

Veliki pozdrav :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#4 Post Postao/la mala-plava21 »

fiera_inquieta je napisao/la:ja mislim da nisam ni¹ta krivo protumaèila jer ako ti netko da broj i ka¾e da æete se naæi..to ne zvuèi kao nekakav prijateljski dogovor..pogotovo nakon ¹to mi je dao do znanja da me ne mo¾e poljubit ispred prijatelja ¹to znaèi da bi mogao nasamo..logika mi je bila 5 :biggrin:
zato ne ku¾im njegovu naglu promjenu...i spike tipa 'ko se kome upucava..ko je kome pri¹a'
pa i ja bi voljela poprièat oèi u oèi..ali koliko je pouzdan ne vjerujem bap u to piæe..

hvala ¹to si se potrudila èitati..mislila sam da neæe nitko! :P

Ulozila si truda u temu i lijepo je kada je neko procita i kaze svoje misljenje bar je to moje gledanje, stvarno je to tesko iz ove perspektive ali gle ovako ja sam vani trijezna upoznala decka plesali bez ikakvih dodira i razmijenili brojeve i da se cujemo za pice i na rastanku poljubila u obraz ali nikada se nisam nasla s njim culi se jesmo ali nista vise znaci ako nekom dam broj ne mora biti nesto medju nama nije pravilo. Ako budes imala priliku da popricate nemoj je nikako propustiti.
Drzat cu ti fige :)
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#6 Post Postao/la danjel »

Probaj s drugim mo¾da naleti¹ na boljeg a njega zaboravi¹ hehe.... :P

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#12 Post Postao/la alan_ford »

jA jA bolnicaR hehehehE...

Odgovori