Prevara...

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#19 Post Postao/la diisaaa »

jos mi se to nije desilo ali najbolje je ignorisati tako nesto i sto prije ga zaboraviti

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#21 Post Postao/la pasa74 »

sta drugo nego se okrenuo i otisao potraziti utjehu kraj neke druge...
xxx...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la sabinax »

U prvi momenat....uh mislim da sam dozivjela taj osjecaj...ili slican, vjerojatno dosta davno...
dovoljno je da shvatis da si prevaren...i da onaj tko ti se kune na neku ljubav ne osjeca to prema tebi....osjecaj je ovakav... stojis ukopan na mjestu i sve oko tebe kao da se rusi i propada u zemlju...
....to je prvi osjecaj, onaj pravi istinski, ali onda slijedi...maska...koju stavis na lice, progutas knedlu, nasmijes se...mozda vise sarkasticno, ali onaj tko ne kuzi...vidjeti ce smjesak...pozdravis, ja bih vjerojatno i namignula...i prodem kao pored stijene....nakon toga vise nista ne cujes....gutas suze, a onda kada dodes kuci...places, places, places....i.....sutra se probudis pobdula lica i s podocnjacima, istushiras se....i ides dalje.........................................
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#23 Post Postao/la vornevljev »

Pogledao ih,okrenuo se i oti¹ao.Po meni je to najbolje rje¹enje,mada znam da ima i onih koji bi to rje¹avali i na 'kaubojski' naèin k'o Tex Viler,ali mislim da sa tim ne bi uèinili ni¹ta

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#24 Post Postao/la sabinax »

vornevljev je napisao/la:Pogledao ih,okrenuo se i oti¹ao.Po meni je to najbolje rje¹enje,mada znam da ima i onih koji bi to rje¹avali i na 'kaubojski' naèin k'o Tex Viler,ali mislim da sa tim ne bi uèinili ni¹ta
Ma da...to je bez veze...tucom ili upucavanjem niti ces vratiti staru ljubav, unistiti ces njen zivot, suparnikov, a bogami i svoj...lezeci u zatvoru :huh:

pregrize se, i krene se dalje
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#25 Post Postao/la lien »

uh...da mi to decko napravi...ne bi ga vise htjela vidjeti! Prvo bi bila povrijedjena normalno, bilo bi mi tezko..jos da dodje do toga onako iznenada..uh...
a kasnije...ne bi mu ostala duzna..izparala bi mu avto, busila gume i jos stosta... :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#29 Post Postao/la ra-ja »

Voljela bih da neko napise ..neko ko je to dozivio....Bas me interesuje...
sta je uradio....u takvoj situaciji....??? :-k

Ja licno neznam kako bih se ponasala.... :)

Odgovori