Prevara...

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Prevara...

#32 Post Postao/la nella26 »

otišla naravno odatle.
Ne znam ali mislim da mu ne bih dala ni priliku da razgovara sa mnom pa nek se pita što sam samo tako otišla.
A prevario bi sebe mene ne bi.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re:

#33 Post Postao/la mrki62 »

papaya je napisao/la:Ma nije to nista strasno
Voda sve opere , zar ne :lol: [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Prevara...

#34 Post Postao/la ra-ja »

Kako situaciju okrenuti u svoju korist...?
Nekada u vremenu radila je u susjednoj kancelariji jedna zena koja je vec od 16 godina imala rodjenu djevojcicu...Muz joj je predavac u nekoj od skola...
Nisam bila bas nesto vezana za nju..ono zdravo za zdravo....Svakodnevno je docekivao neki covjek i odlazili su negdje ...Kazu njen prijatelj ...To je potrajalo mozda i skoro godina...
Nakon toga poceo joj je muz dolaziti po nju...Pitali si se sta je sada ..?

Kazu rekla muzu ...dosadjuje mi jedan covjek...neznam kako da ga se rijesim..stalo me susrece i prati..moras dolaziti po mene ..inace napravi su cirkus...

I tako je muz svaki dan sa posla dolazio po nju.....Bas za pohvalu... :(

Zalosno da onaj ko treba prvi da sazna za prevaru sazna zadnji....ili nikad nesazna.

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Prevara...

#35 Post Postao/la beba80 »

italianboy15 je napisao/la:Zamislite (ili se mozda nekom jednom desilo) da naprimjer cekate voljenu osobu da izadje iz skole/za posla i vidite kako se mazi sa drugim/drugom...Sta bi ste uradiliu tom momentu???


podgrijati vezu ilegalno je sigurno dobro svima al strogo po meni zabranjeno

Odgovor:
Ja da iskreno kazem neznam sta bi uradio u tom momentu jer bi osto bez teksta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Prevara...

#36 Post Postao/la ra-ja »

italianboy15 je napisao/la:Zamislite (ili se mozda nekom jednom desilo) da naprimjer cekate voljenu osobu da izadje iz skole/za posla i vidite kako se mazi sa drugim/drugom...Sta bi ste uradiliu tom momentu???




Odgovor:
Ja da iskreno kazem neznam sta bi uradio u tom momentu jer bi osto bez teksta...
Neznam da li je ovo pitanje i za zene..Ako jeste,,onda da odgovorim..Nevolim da cinim drugima nista sto ni sama nezelim da meni drugi cine...Nije mi se to niakda desilo...ali ako bi se desilo..mislim da bih imao voljno od mene dozivotno..moze da se mazi do mile volje dalje...
Mislim da to ljudi cine samo zbog nepostivanja partnera... :!:

Odgovori