Prevara...

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

Prevara...

#1 Post Postao/la italianboy15 »

Zamislite (ili se mozda nekom jednom desilo) da naprimjer cekate voljenu osobu da izadje iz skole/za posla i vidite kako se mazi sa drugim/drugom...Sta bi ste uradiliu tom momentu???




Odgovor:
Ja da iskreno kazem neznam sta bi uradio u tom momentu jer bi osto bez teksta...
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#3 Post Postao/la italianboy15 »

GARAVA je napisao/la:hvala bogu nije mi se to nikada desilo.a da mi se desi ja bi mu se samo nasmijala i otisla.ako bi me poslije zvao samo bi ga ignorisala.jer smatram ako mi jedna osoba to ucini onda nije vrijedna mojih rijeci.a scenu mu nikada ne bi napravila jer sebe suvise postujem za to.a vise bi mu sigurno smetalo ignorisanje nego neka scena. :) :wave:

Da garava upravu si i ja isto mislim da bi ignorisanje bilo najbolje bez ikakve glupe scene...
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#5 Post Postao/la italianboy15 »

Haha upravu se nema sta... :P
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Prevara...

#6 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

italianboy15 je napisao/la: Odgovor:
Ja da iskreno kazem neznam sta bi uradio u tom momentu jer bi osto bez teksta...
A i bez djevojke :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#7 Post Postao/la ra-ja »

Ako je momak u pitanju ......kraj bez scene....... :huh:

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

Re: Prevara...

#8 Post Postao/la italianboy15 »

LAFF je napisao/la:
italianboy15 je napisao/la: Odgovor:
Ja da iskreno kazem neznam sta bi uradio u tom momentu jer bi osto bez teksta...
A i bez djevojke :D

To jest da bi osto i bez djevojke al sta ce mi i takva djevojka ako iza coska se vidja s drugim..
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#10 Post Postao/la italianboy15 »

UHhhh srculenculence ti si beli zafrkana hahah salim se ba...Moglo bi i tako funcionisat al ja nebi mogo izdrzat da tolko trpim ja bi odmah ouko...Sta ja znam svako radi kako misli..
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#13 Post Postao/la Mala_selmica_ »

prisla bi i rekla "nova cura" i zaljepila bi mu saku u njusku i otisla :chuckel:

al srecom mi se nije nikad to desilo :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#15 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

MaLa_SeLmIcA_ je napisao/la:prisla bi i rekla "nova cura" i zaljepila bi mu saku u njusku i otisla :chuckel:

al srecom mi se nije nikad to desilo :)
ah nije...Kazu sve se barem jedanput desi samo jesmo ili nismo toga svjesni

Odgovori