Lazne slike

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#33 Post Postao/la belly_dancer »

nas dragi Tour je negdje tu napisao kako najvise cure stavljaju slike..i to radi popularnosti..da je radi toga puno bi ih vise i bilo na forumu i ulizivalo se moderatorima i drugima sa nekim super titulama..sta ima lose u tom da stavljamo slike..pa bilo bi glupo da je ta sekcija prazna..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#35 Post Postao/la belly_dancer »

ma ko nece stavit zapravo nemora ni stavljat i to je to..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#36 Post Postao/la Sabinam »

Mislim da je stavljanje laznih slika bez veze...prvo nitko te ne pita da postavljas slike, a ako ih vec postavljas budi to ti...kakav god da si....jer glupo se je kititi tudim perijem...Onda to nisi ni ti ni taj cije slike stavljas.
A sada izgled i pamet....moze imati veze i ne mora,,,to nista ne znaci, ali istina je da neki ljudi nece ni da pridu ako nisi po njihovim mjerilima, a mislim da je forum tu u prednosti...prvo tekst, a onda slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#37 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la: jao laffe ti si sebi na¹ao lijepu pa sad mo¾e¹ pisati kako mu¹karce ne zanima fizièki izgled

Pa i ja sam LJEP :biggrin:

vidovita_dzemila je napisao/la: mislim da ima la¾nih slika.
mislim i ja

vidovita_dzemila je napisao/la: ne znam za¹to ali kad je ra-ja stavila svoju sliku ne¹to nisam vjerovala da je to ona.
Ja znam...
Sto se tice Ra-Ja slike licno stojim iz toga da je orginale :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#38 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

nenci je napisao/la:Ovako kada neko postavlja lazne slike tose moze da vidi zasto nije moguce da neko postavi vise od PAR lazni slika moze postaviti par ali vise nee! Nemoguce je da postavi vise od par laznih slika,ustvari toje moje misljenje!! Ako su to slike lazne onda necemo mi vidjeti mnogo slika od te osobe mozda samo par slika al ipak neka svako radi sta hoce mislim dase to moze lako provjeriti ako se hoce dali je to ta osoba na slici ili nee!!!!! Al opet da kazem toje moje misljenje neka svako radi sta hoce bas me briga!!!!! :)
Bas obratno
Koliko god zelis slika moze se skinuti s nekih blogova web stranica i tako dalje..
Vecinom takve osobe koje to cesto i mjenjaju nove nove u smislu evo me vidite me
Moj licni stav: Svejedno mi je...
U svijetu je poznato da ima mnogo raznovrsnih bolesti zasto nebi bila i ta! :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#40 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la:
laffe ¹teta ¹to te nisam nikad vidjela pa da potvrdim tvoje rijeèi :P
Mene samo mogu vidjeti prioriteti :P
A ovo drugo vjeruj mi na rijec :chuckel:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#42 Post Postao/la im_ex »

Zamisljam LAFF-a u toj ulozi da nas ugodno iznenadi kao taj tip sto ga pominjes, Vidovita [smilie=to funny.gif]

Prenizak potez osoba koje se rijese privuci pozornost na sebe podvaljujuci tudje slike kao svoje.

Njih ne znam bas da je za zaliti , ali, za pohvaliti, sigurna sam da NIJE [smilie=to funny.gif]

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#43 Post Postao/la belly_dancer »

ma dajte..mislim da ni nenci nije lazna...zamisli kolko treba surfat da se nade jedan blog sa tolko slika..pih 8)
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#44 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

belly_dancer je napisao/la:ma dajte..mislim da ni nenci nije lazna...zamisli kolko treba surfat da se nade jedan blog sa tolko slika..pih 8)
To nije niko rekao za nenci...Svako presudjuje sam sebi
A to da se nadje uopste nije problem malo maste i kreativnosti pa na google :)

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#45 Post Postao/la pasa74 »

ma nenci je stavila svoje slike siguran sam jer je to ocito kad se pogledaju slike i procitaju komentari!!!!!!!!!


naprijed nenci,plavuso moja,loli te pasa!!!!

Odgovori