Alarm proganja vam muza

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#16 Post Postao/la Mala_selmica_ »

hahahhaha :biggrin: Irma =D>

jao ja se upiski od smijeha BeCaNkA :biggrin: :biggrin:

ako nije stiklama onda je noktima velikima :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#17 Post Postao/la Tourniquet »

Zar su ove cure toliko opasne prema drugoj curi koja im ugrozava teritorij ??.


A kod ovog slucaja ON je taj koji treba rijesit to sa njom a ne ona... Sve dok je on "ravnodushan" znaci da mu to ne smeta :D

Prvo njega tucite pa onda nju..

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#18 Post Postao/la becanka »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Zar su ove cure toliko opasne prema drugoj curi koja im ugrozava teritorij ??.


A kod ovog slucaja ON je taj koji treba rijesit to sa njom a ne ona... Sve dok je on "ravnodushan" znaci da mu to ne smeta :D

Prvo njega tucite pa onda nju..
Scime ce mo njega, stiklom ili cekicom??? :biggrin: :biggrin:

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#19 Post Postao/la irma26 »

Ooo napredak otvorili i vratili iz kante temu =D>

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#21 Post Postao/la sabinax »

Pa ne znam sta da o ovom kazem...eto moj muz je u stalnoj (kako smjesno zvuèi) vezi sa svojom biv¹om...doduse ona je bila s njim dok je bila udana (vise nije), pa zato mislim da njoj to uopæe nije strano...mislim da se petlja u braène veze...mene je u poèetku to jako nerviralo (iako nisam puno pokazivala), a sada me nekako uopæe ne tangira....hehhhehehe....a mislim da to njih bas ljuti....on mi cesto posalje SMS koji je trebao iæi njoj (kao olfo je krivo poslao....hehhehhehe....ne znam kako ja svoje uvijek saljem na pravu adresu) ali mene to ne briga puno...vjerujem da je sve ok jer da tako ne razmisljam izjela bih samu sebe...a da se nerviram...pa nisam luda ipak su moji zivci vrijedniji....a oni ako sta cine to je na njihovu dusu.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#23 Post Postao/la sabinax »

Ma ja isto tako mislim...po meni bismo svi cak i vise trebali kontaktirati...bez da je netko ljubomoran...jer svi smo mi ipak u nekim vezama bili ili smo jos uvijek....
Evo ja se cula nedavno sa svojim prvim muzem...zeza i zafrkancija... kao da nije bilo sta je bilo (doduse trebalo je godina da se zaboravi bjes i ljutnja)...ali ja se uvijek pitam...sto ne bismo svi zajedno lijepo na kavu na izlet i sl.
Dok postoji ljubavi dotle ima i mrznje ali dok prijateljstvo vlada glava je puno hladnija i trezvenije razmislja...po meni je druzenje vrlo vazno.... a to sto neki u svojim glavama rovare to je njihov bolesni i ljubomorni um koji èesto vidi i cega nema...Zato opusteno....dok, kako Ekranka veli, netko ne zabrlja...hehhhhehehehhe

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#27 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Mogu zene da pricaju sta god zele
ali njima nije pravo sto muskarci tu i tamo imaju prijateljicu s kojom povremeno odlaze na kafu i tako slicno :D
Po vama mi muskarci bi trebali da imamo samo muske prijatelje ali ne i drugarice kolegice
Tu treba napraviti malo reda...
Takve bubice treba isterati svojoj dragoj iz glave :).....
i to sto prije inace ce vam ljubomora doci glave :angry: :)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#28 Post Postao/la sabinax »

E pa sta vam onda te prijateljice ne kuhaju...ciste...peru i peglaju...ja nemam nista protiv da ih imate...ali neka pomognu malo....ja da ga sredim a on da se njoj sepuri...e pa ne more :D

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#30 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa sta sad koje opasnosti vi vidite sad o nekoj prjateljici ili kolegice eto izjasnite se
Da nije vas strah biti potisnute :D

Odgovori