Alarm proganja vam muza

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#31 Post Postao/la sabinax »

mene nije strah nikoga [-X a najmanje njegove prijateljice...ali zelim isti tretnam i istu toleranciju s druge strane sto bi on bio bolji od mene...pustam te, idi, vjerujem ti......a tako bi trebao i ti meni....pustam te, ¾eno, idi, provedi se, vjerujem ti....
Jesam li u pravu?

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#33 Post Postao/la pasa74 »

a kako ti mozes biti sigurna zbog cega je neko drugi sa tobom? :-k
zenska intuicija ili "insekt" hehehe :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#34 Post Postao/la sabinax »

Istina je....dzaba nam se uvjeravati da smo mi bolje...ako je osoba takva da lako skoci na drugu...bez brige uvijek ce doæi neka bolja od nas...
Mozda te nisam utjesila Ekranka ali ja mislim da je to tako....daj bog da je drugacije...
Jedino sta je mozda pozitiva u tome je da svi starimo pa tako i oni...mozda im s vremenom popusta taj nagon (ali opet kada se sjetim onog kriza srednjih godina...znam da tek onda pobudale)

Ma daj sta vise razbijati glavu s njima...udri brigu na veselje i zabavi se koliko mozes...zato postoji forum...vidis kako ti se Pasa nudi...a tako je dalekooooooooooooooooooooooooo....hehhehehehe...jos jedna prednost foruma

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#35 Post Postao/la irma26 »

LAFF je napisao/la:Mogu zene da pricaju sta god zele
ali njima nije pravo sto muskarci tu i tamo imaju prijateljicu s kojom povremeno odlaze na kafu i tako slicno :D
Po vama mi muskarci bi trebali da imamo samo muske prijatelje ali ne i drugarice kolegice
Tu treba napraviti malo reda...
Takve bubice treba isterati svojoj dragoj iz glave :).....
i to sto prije inace ce vam ljubomora doci glave :angry: :)
M.PM :)
:boxing: :boxing:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#36 Post Postao/la sabinax »

Cenzurisan komplet post
Obrazlozenje: Imajte malo privatnosti bez obzira bila ona tacna ili ne tacna,barem ne javno na forumu HVALA Edit Mod @LAFF

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#37 Post Postao/la indeks »

LAFF je napisao/la:Mogu zene da pricaju sta god zele
ali njima nije pravo sto muskarci tu i tamo imaju prijateljicu s kojom povremeno odlaze na kafu i tako slicno :D
Po vama mi muskarci bi trebali da imamo samo muske prijatelje ali ne i drugarice kolegice
Tu treba napraviti malo reda...
Takve bubice treba isterati svojoj dragoj iz glave :).....
i to sto prije inace ce vam ljubomora doci glave :angry: :)
Moze se ovo sve fino obrnuti,gdje pise zene-muski,a djaba gubiti glavu zbog tih stvari,ako ce neko nesto uciniti,ucinit ce to kad najmanje sumnjate......
kaze jedan moj kolega~Meni zena vjeruje samo kada joj lazem,a kad joj govorim istinu,ne moze da povjeruje~,i u braku im sve fercera.... :baa: :baa: :D :D :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#38 Post Postao/la sabinax »

Hajde Tourniq...bas me zanima...kako gledate na to da vam zena ima prijatelja?...prijetelje?....pa cak i one virtualne?

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#39 Post Postao/la Tourniquet »

PA Sabina nemam ni zene jos... tako da.. :D ...


A ovak, mogu priznat da sam malo ljubomoran... E sad, da ima prijatelja kojeg ja znam.. TO je nekako uredu.. ali sad da ima prijatelja a da ga ne zeli upoznat sa mnom.. e sad to nije uredu..
Jer ako si u braku onda dijelis sve, pa tako i prijatelje.. I ako njen prijatelj ne moze meni biti prijatelj.. tu nesto ne stima onda.. .i ima razloga za sumnju..

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#41 Post Postao/la danjel »

sabinaX je napisao/la:E pa sta vam onda te prijateljice ne kuhaju...ciste...peru i peglaju...ja nemam nista protiv da ih imate...ali neka pomognu malo....ja da ga sredim a on da se njoj sepuri...e pa ne more :D
Pa ¹ta æe ¾ena da mi radi ako prijateljica treba da pere,kuha idr....hehe...
Mislim da i kod vas ¾ena u svakom momentu ima neki mu¹karac koji æe vam se upucavati ili upucava na razlièite naèine ali za to mu¾ ni ne zna...
Vi¹e ste vezane za brak i braènog partnera od nas i samim tim ste vi¹e ljubomornije...Ako volim suprugu mo¾e mi se upucavati i Pamela A. da je prevarim nema ¹anse jer bi time omalo¾avao ne¹to ¹to je moje tj.samog sebe.... :inlove:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#42 Post Postao/la sabinax »

Danjel je napisao/la:Ako volim suprugu mo¾e mi se upucavati i Pamela A. da je prevarim nema ¹anse jer bi time omalo¾avao ne¹to ¹to je moje tj.samog sebe.... :inlove:
=D> =D> =D> =D> =D> E u ovome je bit svega...sto smo prije pisali

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#44 Post Postao/la sabinax »

Istina je da postoji....ali zato se i zove isku¹enje...da isku¹a nasu ljubav ili savjest....a u biti u tome je i problem...koliko ce onaj s druge strane vjerovati u nas i hoæemo li odoliti isku¹enju....
Opet se vrtimo u krug...
Ma bez veze... ili vjerujemo ili ne...a oni nek rade sta hoæe (pa na njihovu savjest) :P

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#45 Post Postao/la Tourniquet »

Danjel ide po onom " u muci se prijatelj poznaje"... Isto tak je kod njega znaci kad je gusto da se vidi da li te voli neko ili ne..

Ali mozes ti voljeti i biti siguran u to iako nisi u iskusenju..

A naravno... iskusenja i testovi su cijeli zivot tu.. I bez toga jednostavno ne ide..

Odgovori