Muške suze

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#31 Post Postao/la belly_dancer »

da,mozete biti macho i ako zaplacete,jer to oslobada od bjesa i losih osjecaja (dokazano),i tako imamo vise povjerenja,jer znamo da je sve ok,da ste stabilni i da nam mozete bit pravi oslonac :) :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#33 Post Postao/la im_ex »

Bosancicaa je napisao/la: sto je muskarac vise osjecajniji ja mislim da je u tome i vise njezniji i uvjek sam padala na osjecajnost hmmmm to je moja slabost :chuckel: ali sjatka slabost........
potpisala bih kad bi se uz s tvoje strane pomenutu osjecajnost potrefilo i skoro sve ostalo a bitno ... drugacije [-(


:)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#35 Post Postao/la belly_dancer »

smatram da je jako bitna komunikacija izmedu dvoje ljudi..ako ima toga ima svega.. :) :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#36 Post Postao/la ra-ja »

Svi mi imamo ...srce.... dusu....osjecaje....bez obzira musko zensko....
Kada je tako unda je normalno da u momentima ...tuge i bola isto i reagujemo.......Sto da ne.... :-k

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#37 Post Postao/la belly_dancer »

pa sta ja znam..bas se nekako bolje osjecam kad vidim da musko place..ipak vidim neku dozu prisnosti..to mi bude jako drago..

a onda se bacim na tjesenje :chuckel: :blush:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Opasna_lavica
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 156
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: lahko je mene naci, poslusaj srce
Kontakt:

#38 Post Postao/la Opasna_lavica »

sad iskreno da kazem .....

ja volim zaplakati i to kako ....

kao da sam rodjena blizu neke vode :P

kad vidim da neko place ija zaplacem al mi je gore kad musko zaplace neg kad zensko zaplace jer kad vidim oca da place maaa nemogu da se sadrzim nikako

smrc

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#40 Post Postao/la belly_dancer »

u biti..muski to medjusobno gledaju ko dio zenskosti u nekom od njih,te da su pi***ice,ali i neke zene tako misle..

ovisi ko je kako ucen u djetinjstvu..
a to vec ima veze sa tolerancijom i postovanjem..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#42 Post Postao/la paparaci »

i placeeeem placeeem kao dijeeteeee..... :listen:

kako da ne, pa nije mi kamen u grudima [-X
rjetko kad bas da zaplacem, ali mi suza krene i dusa se nadme.
joj kad se sjetim onog filma "lavlje srce" sa zan klod van damom.
...suzee tekuuu, samee tekuuu :lol:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#43 Post Postao/la mrki62 »

E jesam se naplakao dok sam bio mali a da sam znao nikad ne bih plakao ,..... evo i za¹to : ja i moja draga , ono s poèetka se dr¾ali za ruke , ¹etali ,.... tu i tam smo stali , poljubili se , pa se malo i fatali - sve dok nismo do¹li do jednog ¹umarka ,..... tamo smo se i posexali :D
I mi se sexamo , gleda ti ona mene u oèi i ka¾e ; jao ¹to ima¹ VELIKE oèi a ja joj ka¾em da je to sve zbog toga ¹to sam kao dijete mnogo plakao, plakao , plakao ,..... a ona æe ti meni ; ¹to nisi pi¹kio , pi¹kio , pi¹kio ,............
Ma da sam znao nikad ne bih plakao , ja bih samo pi¹kio al kasno je sad :P :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#44 Post Postao/la mel_79 »

Moj bivsi je plako pred mene kada smo ukinuli vezu nasu i jako sam se iznenadila jer je on uvijek bio moj jaki i veliki momak koji je na mene pazio i nikad stvarno ga nikad nisam vidjela da place.
Dusa me je zabolila jer se nisam toga nadala, da on moze da place. Na kraju krajeva mi ga je zao bilo, jer je se isplako bio kao malo dijete ali to u nasoj situaciji ipak nista promijenilo nije :huh: :(

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#45 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

mrki62 je napisao/la:E jesam se naplakao dok sam bio mali a da sam znao nikad ne bih plakao ,..... evo i za¹to : ja i moja draga , ono s poèetka se dr¾ali za ruke , ¹etali ,.... tu i tam smo stali , poljubili se , pa se malo i fatali - sve dok nismo do¹li do jednog ¹umarka ,..... tamo smo se i posexali :D
I mi se sexamo , gleda ti ona mene u oèi i ka¾e ; jao ¹to ima¹ VELIKE oèi a ja joj ka¾em da je to sve zbog toga ¹to sam kao dijete mnogo plakao, plakao , plakao ,..... a ona æe ti meni ; ¹to nisi pi¹kio , pi¹kio , pi¹kio ,............
Ma da sam znao nikad ne bih plakao , ja bih samo pi¹kio al kasno je sad :P :wave:
Da li citao kada krminalisticke fallanalize u kojem stoji da po iskazu zrtvi silovanja cak u 92% slucajeva
Silovatelji se opisuju kao ljudi s velikim ocima 8) :-k

Odgovori