Muške suze

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la Sabinam »

Uh ja sam jako slaba kada musko zaplace...mislim da bi mu sve oprostila samo ako vidim da je to iskrena tuga...iz zene se odmah pretvaram u majku i tjesim...uopce mi nisu fora muskarci koji se trude ne pustiti suzu

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: mu¹ke suze

#4 Post Postao/la im_ex »

Jedna sam od onih koja vise voli "jake" muskarce. :)
Sjetih se jedne scene iz davne proslosti kad mi od tih zadnjih par noci, po meni vec bivsi, to vece u mom prisustvu pusti suze pred mojom kolegicom na sta mi ona rece:" Jooj, sad bih te ja namlatila da sam jaca od tebe. Vidi sta mu radis, kako ti ga, bona, nije zao".

Te njegove suze i to zaljakanje s njegove strane me skoro dotle dovelo da sama sebe samaram sto sam se uopce vezivala za jednu takvu osobu poput njega :mad:

a film
Nisam ni ja neka cmizdrivica, al, na neke scene pustim suze pa one kliiiizeee :blush:

prijatelji i nista vise :

1. Gleda jedan od tugaljivih turskih filmova na nasu preporuku. Vec dobro ga poznajemo i sigurni smo da ce on zaplakati jer i sami, ranije gledavsi, ne ostadosmo bas ravnodusni ... glavni lik je bio Emrah.
Kad su stupile te neke tugaljive scene, on je jadan mislio skriti suze ... ali, ubrzo ga je pocelo gusiti pa je zaridao ... mi mu se valjamo od smijeha :blush: :biggrin: Rekao je tada:" Ako ikad budem imao sina, nadjenucu mu ime Emrah ... a ti, k'o da si od kamena, ebote :mad: " - rekao je mom partneru.

Nekad kasnije dobio je prvo dijete, kcerkicu i nadjenuo joj ime Emra :) Kasnije je dobio sina al, laz bijase da ce sinu ako ga bude imao dati ime Emrah :biggrin:

2. Nekad, davna proslost, vrijeme turskih filmova :biggrin:
Satra se raja pricajuci o filmu koji se daje u kinu to vece, o guzvi koja vlada pri kupovini ulaznica ... sretnem svog prijatelja, caskamo tako na ulici i pitam ga hoce li i on veceras u kino.
Kaze on:"Ma znas, bolje da ne idem. Poce' cu se smijat' kad svi budu plakali" :biggrin:
Eh, tako veliki je u tom trenu postao za mene :)

Nek mi ne place ... nek na neki drugi vid ispolji svoju tugu, al', samo nek mi ne place. :)

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#5 Post Postao/la Sabinam »

A kako se drugacije moze ispoliti tuga...osim sutnjom, a onda mislim da je ljut... :-k

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#6 Post Postao/la im_ex »

sabinaM je napisao/la:A kako se drugacije moze ispoliti tuga...osim sutnjom, a onda mislim da je ljut... :-k
joooj, cutnja :) ... ma kakva ljutnja, bona.
Ja to "studiram" drugacije i tako mi je njam njam :)

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#7 Post Postao/la Sabinam »

Heheheheh vidjela bi ti kada moj zasuti...mogl bi i magisterij napisati a da ne saznas sta mu je....Uzas...mrzim to kada ne znam sta mu je a nece da kaze :mad:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#8 Post Postao/la im_ex »

Nista ti drugo ne preostaje, onda, no da nastavis "studirati" pa i po rizik da ostanes vjecni student :biggrin:

ebote ... tebi nista ne moze promaci ... kako samo bosmana spazi za tren :biggrin:

ups, jel ovo ja zachatavam, sorry :blush: :biggrin:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#9 Post Postao/la Sabinam »

Ma sta te briga Im_ex ionako nitko ne sljivi sta ja i ti pisemo....Tko zna pusti li Bosmen kada suzu (ovo pitam da ne skrecemo s teme hehehe)?

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

#11 Post Postao/la Psihoanaliza »

Rakovi ljubomorni i puste suze. pa onda sa kojom vrstom raka ja zivim vec 6 godina... lol..strasno... mislim da je ipak do osobe :) cheers!

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#12 Post Postao/la bosman »

PsihoAnaliza je napisao/la:Rakovi ljubomorni i puste suze. pa onda sa kojom vrstom raka ja zivim vec 6 godina... lol..strasno... mislim da je ipak do osobe :) cheers!
Ma kakavu rakotinu ti imas PsihoAnaliza???

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

#13 Post Postao/la Psihoanaliza »

bosman je napisao/la:
PsihoAnaliza je napisao/la:Rakovi ljubomorni i puste suze. pa onda sa kojom vrstom raka ja zivim vec 6 godina... lol..strasno... mislim da je ipak do osobe :) cheers!
Ma kakavu rakotinu ti imas PsihoAnaliza???
Poz.. i tebi Bossman.. nespavas? nekuzim ti pitanje,molila bih te kad bi bio tako ljubazan da se pojasnis:)cheers!

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#14 Post Postao/la bosman »

PsihoAnaliza je napisao/la:
bosman je napisao/la:
PsihoAnaliza je napisao/la:Rakovi ljubomorni i puste suze. pa onda sa kojom vrstom raka ja zivim vec 6 godina... lol..strasno... mislim da je ipak do osobe :) cheers!
Ma kakavu rakotinu ti imas PsihoAnaliza???
Poz.. i tebi Bossman.. nespavas? nekuzim ti pitanje,molila bih te kad bi bio tako ljubazan da se pojasnis:)cheers!

Pozzz i tebi, od tvog posta sa kakvim rakom ti zivis dosao sam do zakljucka da je to neki koji mije ni R od raka. Pa sam ga nazvao RAKOTINA, ako nema osjecaja i suza kao rak!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#15 Post Postao/la belly_dancer »

imam ja rakica :blush: ,al svi su oni isti po pitanju ljubomore [-( ..nedaju sta je njiovo..ali da rakovi placu..pa i ne bas toliko. :-k [-X uvjek sam imala dojam da su lavovi i ribice dosta osjecajni.. :huh:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori