Muške suze

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#77 Post Postao/la belly_dancer »

pa sa ja znam meni je glupo samoj plakat na neki predobar film..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#79 Post Postao/la belly_dancer »

ja nemam nista protiv frizera ili dizajnera..

jos ako dizz cipele-uuuuuu
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#80 Post Postao/la kajs »

evo od kako procitah naslove teme samo na portalu, odmah mi je asocijacija bila na jednu stvar, cuo sam je odskora pa da podjelim i sa vama



slika


i upakovao sam je bas posebno, odajte priznanje za trud :)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#81 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa sta pravite eseju o muskim suzama evo reci cu vam
probao sam iste su kao zenske slane.. ali nisu plave niti modre kao more vec bezbojne.
Pominjete razloge suza e pa ima vise iz emotivnih i iskrenih pobuda
a ako se pitate jel laff plakao naravno da jeste jer nisam od ljudi primitivnog sterotipa da nije muski plakati vec da je ljudski to ciniti
Ali ipak treba imati cijenu
stoga moje suze meni mnogo kostaju ali necu reci da su mi luksuz

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#82 Post Postao/la mel_79 »

sabinaX je napisao/la:
Mel_79 je napisao/la:Moj bivsi je plako pred mene kada smo ukinuli vezu nasu i jako sam se iznenadila jer je on uvijek bio moj jaki i veliki momak koji je na mene pazio i nikad stvarno ga nikad nisam vidjela da place.
Dusa me je zabolila jer se nisam toga nadala, da on moze da place. Na kraju krajeva mi ga je zao bilo, jer je se isplako bio kao malo dijete ali to u nasoj situaciji ipak nista promijenilo nije :huh: :(
Svaka cast Mel...ja uvijek padnem na muske suze i sve oprostim :stupid:
Ali tako samo patnju dalje produzis, a to tebi i njemu nista ne vrijedi.
Kad se donese odluka da je dovoljno i da je sve zavrseno onda moras da stojis iza toga i ako on njegovu naj tezu musku suzu pusti :huh:

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#83 Post Postao/la Danielle »

kazu da su muske suze teske ,kuku nama ako nas koja stigne :lol:

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: mu¹ke suze

#85 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:danas sam vidjela jednog mu¹karca kako plaèe zbog filma pa otvorih ovu temu da vas upitam ¹ta vi mislite o mu¹kim suzama.

pitanje za cure:
padate li na takve mu¹karce koji se ne boje pokazati svoje osjeæaje ili vi¹e volite maèo tipove. kad ka¾em mu¹karci koji plaèu ne mislim na one koji to rade samo zbog smtrnog sluèaja njima bliske osobe, veæ na one koji plaèu kada prekinu s djevojkom, kada gledaju tu¾an film, kada vide na televiziji neku dirljivu scenu itd. jeste li bili ikada sa takvima u vezi?

pitanje za mu¹karce
jeste li ikada bili u situaciji da zaplaèete zbog jednog od gore navedenih razloga? plaèete li pred drugima ili to radite samo kad ste sami, kad vas niko ne smeta, kad se u svom nekom kutku prepustite mislima ili ste jedan od onih koji misle da samo slabiæi plaèu.
i na kraju...kad ste plakali zadnji put?


Nikad nisam plakao zbog filma,ne moze me toliko dirnuti,nisam od kamena ,plakao sam kad sam izgubio zaruènicu,nasamo.

Avatar
bujo_20
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 Sep 2007 02:00
Lokacija: Makedonija

#86 Post Postao/la bujo_20 »

jastuk tuge tajnu cuva
da ne sazna tvoja bluza
a i drugi da ne vide
kada padne muska suza :wave:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#88 Post Postao/la ra-ja »

Svako dodje u priliku da zaplace...bilo musko ili zensko....Pa to su pojedine situacije...gdje covjek nemoze se kontrolisati ..iako bih zelio....

Za moj pojam ....bolje se isplakati ..nego cuvati u sebi....
Mislim da je to na neki nacin olaksanje.....za covjekovu dusu...

Kao ispustanje ventila...inace bih crkli napreko.... :-k

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#90 Post Postao/la maida_20 »

Ne vjerujem da postoji i jedan muskarac,pa cak i onaj naj primitivniji,da nekada nije pustio suzu ili da je nece nekada pustiti... [-X
Nisu ni oni toliko jaki,da ama bas ni jednom u zivotu ne pokazu svoje emocije kroz suze!
Barem su se jednom zatvorili u cetiri zida ako vec ne javno i olaksali dusu...a koji nisu, sigurna sam da hoce...
Ne moraju to biti samo gorke suze,zaboravili smo suze radosnice...

Naravno da nije nesto posebno privlacno vidjeti isuvise emotivnog muskarca koji place zato sto se posvadao s mamom,ili zbog tuzne scene u filmu...ali sami su sebi krivi,od pamtivijeka se prave hrabri i snazni,vjerovatno nam je zato i tako cudno kada vidimo uplakanoga muskarca...

Licno nemam nista protiv muskih suza,naprotiv to je dokaz da muskarac ima dobru dusu i da mu je potrebna necija pomoc i podrska...

Dakle muski,slobodno placite...mi smo tu da vas tjesimo :P

Odgovori