Kriza srednjih godina

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#31 Post Postao/la mrki62 »

dugi_74 je napisao/la:dali znaci da ja sa mojih 33 tu sam negdje u blizini?? :-k
Ti si u kriznim Isusovim godinama - on je umro u tim godinama :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Kriza srednjih godina

#32 Post Postao/la beba80 »

[quote="sabinaX"]E ovako....u tim sam godinama :D , vele da psiholoska putanja ljudske psihe ide u obliku slova "U" tu smo na nasem vrhuncu u 20-tim a onda pomalo padamo...tamo negdje blizu 40-te smo na dnu (i to se zove ta "kriza srednjih godina"...ali srecom izgleda da se nakon toga nasa psihièka snaga jaèa...pazite govorim o psihi...nemojte tu mjesati sex i fizièku snagu (iako ima tu malo i to veze...dosta njih pogotovo muskaraca u tom dobu bas zbog bojazni zbog gubitka svoje sexualne moæi..èine razne gluposti)
Sta mislite o tome...[/quote
Pozdrav za tebe i sve.
Ne slazem se stobom tema je jako dobra al vidi moje je misljenje slijedece da dok smo mlađi djeca gledamo pravo pa nas svasta moze udarit sa strane kad ulazimo u pubertet imamo nagon kad smo sredovjecni nagon opada zato sto smo trošili "metke"mnogo i kad ostarimo molimo da moze a mi zelimo.ovo je bilo fizioloski. Psihološki dok smo djeca um nam je ogranicen nemamo mudrosti mogu nas lahko prevarit a tad smo kao tabla koju nikad ispisat kad ulazimo u pubertet varamo i budemo prevareni sredovjecnost jak intelekt mudrost a kad ostarimo um toliko pamti kao pisanje tintom po vodi.

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Kriza srednjih godina

#33 Post Postao/la basista »

Ne znam na koju vrstu krize se misli ali ja je i ne osjecam bas nesto..
Cak sta vise,bolje mi je nego prije u vezi nekih stvari..
Naravno da nisam tako otporan na neke stvari kao nekad.. ali sve u svemu,.. OK.. [cool.gif]

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Kriza srednjih godina

#34 Post Postao/la venecija »

Nije me jos stiglo....... :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Kriza srednjih godina

#35 Post Postao/la ekrankaa »

Fakat dobra tema :D

Ja sam vjerovala , da samo muski mogu imat krizu srednjih godina, no uvjerih se i sama u suprotno [Happy.gif]
Ali necemo o meni haha ,i zene i muski su podjednako ukljuceni u isto ali ipak s manjim intezitetom nego muski.

Ja bas promatram na forumu nase momke , aman zaman , kad sam procitala ovu temu , odmah su mi pali na pamet.
To ce biti da jest , imaju Krizu srednjih godina [icon_chuckel.gif]
Kazu da muski u kriznim godinama , polude, pa se okrecu za mladjim zenama , pored svoje zene i djece..hmmm, i to sam dozivjela , ali eb takvu im krizu , bolje da si odmah stave omcu oko vrata ,pametnije bi im bilo , nego ono sto su godinama gradili i stvarali da radi balavice jedne uniste koja ce ih i naKo pod stare dane opet ostaviti ili cak i ranije.
Al valjda ih testosteroni lupaju pa ne razmisljaju gornjom vec donjom glavom..sakloni bOZE..
Ma sve sam to prosla i sama [Happy.gif] Ali kriza je kriza..lupa kad najmanje ocekujes , samo treba pazit da ne lupne po prstima ..na ebes ondak.

Bolje da kosu farbaju u svakom slucaju [laugh.gif] il da se mladenacki nose. Ne bih imala protiv toga nista.
I
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Kriza srednjih godina

#36 Post Postao/la venecija »

Nema krize...........jos [Happy.gif] :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Odgovori