Lude misli

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Lude misli

#76 Post Postao/la im_ex »

Danas je 23. februar '09. ... sjedi meni mrska trojka (Dodik, Tihic i Covic) ... ostali ko fol zbog nervoze, setkaju se ... jos nije "zvonilo" da sjedNu.

Zabolile ih noge setkajuci tamo amo, a svaki u blizini "svoga".
Vishe im se i ne seta, ono ... hmm, sto li vec jednom ne zazvoni pa da i mi sjedemo (misle shetachi istovremeno) ... da to sad ucinimo, bilo bi nekako smijesno ... il mozda zalosno, jer, ovako, bar se cini (ako nas ko promatra i biljezi camerom) da se pojedosmo od nervoze i silnog razmisljanja ... hoce li nam upasti kasika u med il cemo se opet dogovoriti da se nadjemo tad i tad da bismo se probali dogovoriti za sljedeci susret na kom bismo dogovarali nesta, fool.

Ulijecem k'o ratnik.

Ledenim pogledom zaustavila sam im dah istovremeno.
"Mogli ste kako ste htjeli, al ne i do kad ste namjeravali, mrskotinje".

"Allahu, dragi, k'o je sad ovo" [glup] Tihic posegnu da stisne dugme za obezbjedjenje, no, ruka mu osta onako u zraku ... hehee, jel se to shlagirO :P ... i, osta tako.

Dodik se u*ro od straha, [glup] konta:" kakva li je ovo sila, o, Isuse hmm, ma mora da je srpkinja nasa, dobro je ".
Osmjehnu se, na sta mu isplazih jezik, namignuh pa zaprijetih ... faca mu posta zabrinuta ... isplazih mu se jos zesce i rekoh:
"Postajes staklena figura koju cu smrskati u paramparcad. Sad, ostajes nepomican tek da vidis sta ce Covica spopasti a da mu pri tom neces moci pomoci i glumiti mu kao i do sad da zagovaras da je posve ispravno da i oni dobiju entitet. To sto vidis sta njega spopada, i tebe ce samo minut-dva kasnije ".
Izvadih kamencic iz dzepa i strefih ga u celo ... istog trena osta nepomican. Samo su mu one buljave, krvave oci pokusavale naci spas ... ali, spasa niotkud.
Razocarao se vidjevsi da su "shetachi" nepokretni. [wow.gif] Kao uvosteni da su. Neke je zateklo u pruzanju desne, neke u pruzanju lijeve noge ... jedan je ceskao uho, jedan nos ... jedan opet dotezhuci kravatu ... sad ko kipovi.

Covic je zanijemio [glup] "Majko Bozija i sveta Bogorodice, pomozi mi da opstanem sad kad sam tako blizu da udjem u istoriju", molio je u sebi ubrzano.
Ne srcem vjernika, pa mu je molitva i bila uzaludna.

"Usuti, mile jedno!!! Usuti jer sad ti ja sudim. A Bog ce nesto tek malo kasnije, ne brini. Ma jok, ne brinem, znam da ce i meni ... al meni nece tako brzo k'o vama sto ce ... a i da ce, vala, ne plasim se.
heej, sto si bio - bio si. Tacka, nema te vise" - bacih pijesak iz dzepa na njeg od cega se pretvori u staklenu figuru. Ostadose mu oci otvorene, zeljne dunjaluka, necega, kazu nashi stari kad se umre otvorenih ociju ...neka je, nema veze.
Na samo jedan moj mig, Covicu "se otkide" desna ruka iz ramena

Sad ja setam ... uvlacim se svima od njih u facu i isplazim im se ... pa namignem. uhh, lijepo mi, aman.
Niko od prisutnih ni da pisne.

Nakon par minuta, pozeljeh da sto prije nestanem iz te sale ... iz zgrade.
Bez trunke griznje savjesti, skinem svoj plasht, zamahnem viteski par puta njime u pravcu mrskih mi umrtvljenih spodoba, pretvorim ih u staklo, i kazem: "Razbijte se u paramparcad, o, vi, staklene i vostane figure!! Saspite se u paramparcad ... u staklenu prasinu!!"

Iz staklene prasine virila su 3 papira ... ma, valjda karte koje su danonocno pripremali za danasnju predstavu.
Nema veze ... karte, garant.

Dodje mi ruzno ... trebam cist zrak ... povracha mi se

Izadjoh na ulicu ... odjednom mi dobro ... zadovoljna, zapalim Sarajevsku Drinu i dodjoh da vam podnesem izvjestaj.
Pa, eto, na vama je hoceteL mi suditi ... smijel neko, mislim [icon_ballbounce.gif]

slika
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Lude misli

#80 Post Postao/la beca »

papaya je napisao/la:[cool.gif]
Apsolutno neopravdano...
to je jedno parkiraliste, znaci ne ulica...
ja sam stala tako da nikome nisam smetala i na kojem svi stanu..godinama..i sad se neko sjetio..ma daj...

Dok mi je maceha jos radila u policiji, sredjivala mi je ona to..sad je u penziji, i ona mi je jutros kroz glavu kad sam volzila na posao i pravo sa ciljem na bas to mjesto.

oni su najveca govna

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Lude misli

#83 Post Postao/la paparaci »

nekad kad je lijepo vrijeme i uzme me groznica putovanja ili zelja da provirim u rodnu grudu, pozelim da se mogu poput supermena vinuti u visine i odletjeti gdje mi je volja [Happy.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Lude misli

#84 Post Postao/la sabinax »

da sad zakljucam ured, sjednem u auto i odem setati po Opatiji
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Lude misli

#85 Post Postao/la beca »

Pa primjere radije ne bih davala [laugh.gif] , a naravno da mi se dešava, kada imam viška vremena i onda se toliko zamislim, da često sa maštom i mislim stignem i do kraja svoga života....

Ipak, tema je lude misli...recimo da kad sam sjedila sa jednim muškarcem, tek ga bila upoznala, gledam mu u usne i kontam kako li se ljubi....onda u ruke....kontam hoce li me dotaći.....itd itd....kud bas ovaj primjer al eto, neka bude... [laugh.gif]

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Lude misli

#86 Post Postao/la badgirl »

beca_jovi je napisao/la:.....recimo da kad sam sjedila sa jednim muškarcem, tek ga bila upoznala, gledam mu u usne i kontam kako li se ljubi....onda u ruke....kontam hoce li me dotaći.....itd itd....kud bas ovaj primjer al eto, neka bude... [laugh.gif]

uh kako mi je ovo poznato [laugh.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Lude misli

#87 Post Postao/la maida_20 »

vidovita_dzemila je napisao/la:da upišem kurs brzog čitanja

aaa vidi a ja baš danas o tome pisala...nisu lude đžem...meni se to čini baš dobra ideja!
Jesu li bili i u mostaru,možeš tu polagati kurs?

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Lude misli

#89 Post Postao/la maida_20 »

ja htjela učiti svirati gitaru...i to na kursu sa osnovcima ali bilo potrebno imati svoju gitaru [To funny.gif] -srećom pa nisam...bilo bi tu svašta [Happy.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Lude misli

#90 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:da, napisala sam ti na onoj temi. bio je u mostaru ali ja kasno saznala. čini mi se samo 5 dana trajao.

pa ako bude opet možda upišem

ja sam za taj kurs cula prekjuce, jucer citam ovo od tebe....skup je pravo ali kao tri puta brze citas i brze pamtis....da sam ga bar zavrsila pri upisu fakulteta, da manje moram "bubati"....

maloprije sam se zamislila na semaforu, da cu preteci lika koji je bio do mene u traci...nakon nekoliko sekundi ostala je samo ceznja :lol:

Odgovori