Prekretnica

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#2 Post Postao/la belly_dancer »

hvala na temi ekranka..

ev da kazem da je velika prekretnica kad se prelazi iz skole u skolu..pogotovo ako se mjenja grad..u mom slucaju Slavonski Brod-Rijeka..et to je nesta sta me jaaako promjenilo..ima jos toga al..kasnije :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la sabinax »

Po meni je prekretnica u zivotu bila... prva, odlazak od kuce i pocetak samostalnog zivota i druga...raskid braka, promjena posla i novi brak... to je par stvari koje su mi zivot promjenile za 180°....bude tesko na pocetku ali svaka promjena godi
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#4 Post Postao/la paparaci »

sabinaX je napisao/la:Po meni je prekretnica u zivotu bila... prva, odlazak od kuce i pocetak samostalnog zivota
pridruzujem se!

ne bi stvarno nikom pozelio :) ali ima i pozitivnog u tome svemu. pa stabilizovao sam se tako, sto sam se nakon duzeg stanja "transa" suocio sa kompletnom situacijom, prihvatio sve kako jeste i krenuo naprijed. jer moram! a vrijeme cini svoje. sto kaze Enes Begovic u jednoj pjesmi "sve moze covijek ziv"!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#5 Post Postao/la ra-ja »

i u mom zivotu je bila prekretnica kada sam Bosnu napustila...ali ne za 180 stepeni ..ali u mnogome jesam....

Jednom sam razgovarala sa covjekom koji mi je pokusao nesto pomoci...

I na kraju posto nije uspjelo ..onako skrhana ..rekla sam mu ...ako budem ikada imala sansu napisati knjigu...i da cu joj naslov....HOD PO MUKAMA....... :-k

Sad sam druga osoba...veoma pozitivna sto sam oduvjek bila....ali suocavam se sa situacijom odlicno.... :-k

Odgovori