Savjet savladanje nervnog sloma

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#16 Post Postao/la ra-ja »

IrMa26 je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Licno nemam nista protiv da mi pravi drustvo dok kupujem...ali izgleda da nisam imala veze sa takvim muskarcem koji ima ukusa o zenskoj odjeci i koji prati trend.....Ali da gledam bilo koju osobu kako hoda nestrpljivo po prodavnici i nezaiteresirano posmatra okolo.....Bas mi se takav pratioc nevodi .... :)
Pa najveci svetski dizajneri su muskarci
a ma svi oni imaju taj kik
a sad kako izbeci slom
lafe pre svega oblacimo se za vas zar ne :)
Sve je to ok...slazem se sa tim da su najveci dizajneri muskarci......
i da dobijem za muza dizajnera...nebih trebala ici niti kupovati on bih to sve za mene sredjivao.... :P
A rekla sam ti nevolim nikoga tjerati na nesto sto nezeli..niti volim imati pored sebe nestrpljive osobe dok kupujem odjecu.... :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#17 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

MegaSkotica je napisao/la:e moram da reagujem sorryyyyyyyyyyy .ovo me ubode :chuckel:

oblaèimo se za vas

mene to vrijedja..ja se oblaèim za sebe !
:lol:
Mislim da je to samo taktika
hvala =D> @MegaSkotica :wave:

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#18 Post Postao/la Danielle »

Moj vec ima nervni slom :P

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#19 Post Postao/la Megaskotica »

ok :chuckel: nije lo¹e biti politièar ,mogla bih to prijeminiti i sama :chuckel:
odo sada odmah :D ,samo nemam kome :huh: z...eb :D

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#20 Post Postao/la irma26 »

:chuckel:
sledeci put otvaram temu tretman zena kako jedanput da svate... :lol:
ajd nema veze 1:0 :angry:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#21 Post Postao/la belly_dancer »

ljudi moj momak se rodio sa zivcanim slomom tako da ga je to do sada proslo :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Savjet savladanje nervnog sloma

#23 Post Postao/la indeks »

LAFF je napisao/la:Jel to stvar toleracije ili to treba tako da bude u sledecoj situaciji
Shoping s partnericom a vi treba da ne kukate ne uzdisete vec naprotiv da se divite njenim krpicama :(
Kako se sacuvati od nervnog sloma kada se nadjete u tome :P
Ahhh..........sto imate slabe nerve,boze mili.......... :D ,ovo dobro dodje kao tajno oruzje...... :lol: :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Savjet savladanje nervnog sloma

#25 Post Postao/la sabinax »

LAFF je napisao/la:Jel to stvar toleracije ili to treba tako da bude u sledecoj situaciji
Shoping s partnericom a vi treba da ne kukate ne uzdisete vec naprotiv da se divite njenim krpicama :(
Kako se sacuvati od nervnog sloma kada se nadjete u tome :P
Sada cu iskreno, moram priznati i da ja dobijem nervni slom ako moram kupovati nesto i obilaziti ducane, jednostavno to ne volim, a ako vec idem ne trebaju mi nicije sugestije...ili ono tipa: "Zar ces to staviti na sebe?" Meni ako se svida, ne treba mi nicija potvrda za to.
Moj nacin obavljanja kupovine je takav da prvo napravim plan sta trebam kupiti (to se odnosi na neke vece stvari...mada su meni veca stvar i cipele i kupaci kostim i frizider)...a zatim kada sam slucajno u gradu, onako zbog neke druge stvari, uletim tu i tamo u neki ducan i bacim oko na potrebitu stvar....i ako mi se svidi kupim...to je to
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#26 Post Postao/la paparaci »

ma sve bi to bilo u redu, da ona zna sta hoce. hahaha. nego krene ko muha bez glave i zuji okolo. jako ste komplikovane sto se toga tice(cast izuzecima)! musko ako je krenulo npr zbog hlaca u shopping, onda samo gleda/trazi hlace. a zensko pokupi jos hiljadu nekih drugih stvari. evo konkretan primjer. kad sam jedne prilike isao sa sestrom da uzmemo mladjem bratu zimske cizmice. ona je cesto zastajala zbog drugih stvari(majicice, jakne...), a ja ne budi len, pa fino za ruku i hajmo dalje. pa cekaj, stani,...- nista od te ljubavi. pa ne bi do bajrama tako zavrsili :lol:
a sto se tice navedene situacije, njoj za ljubav bi pristao na to i pokusao joj pomoci. ali ako bi pretjerala, rekao bih joj i tacka. nema tu cile, mile.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#27 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

paparaci je napisao/la:ma sve bi to bilo u redu, da ona zna sta hoce. hahaha. nego krene ko muha bez glave i zuji okolo. jako ste komplikovane sto se toga tice(cast izuzecima)! musko ako je krenulo npr zbog hlaca u shopping, onda samo gleda/trazi hlace. a zensko pokupi jos hiljadu nekih drugih stvari. evo konkretan primjer. kad sam jedne prilike isao sa sestrom da uzmemo mladjem bratu zimske cizmice. ona je cesto zastajala zbog drugih stvari(majicice, jakne...), a ja ne budi len, pa fino za ruku i hajmo dalje. pa cekaj, stani,...- nista od te ljubavi. pa ne bi do bajrama tako zavrsili :lol:
a sto se tice navedene situacije, njoj za ljubav bi pristao na to i pokusao joj pomoci. ali ako bi pretjerala, rekao bih joj i tacka. nema tu cile, mile.
=D>
nista da dodam niti da oduzmem

Odgovori