Tretman za muskarce

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#31 Post Postao/la indeks »

®ene i maèke æe uvijek napraviti po svome, dok æe se mu¹karci i psi opustiti i naviknuti na tu ideju!
I opet im svejedno Mel,pametniji popusta............. :lol: :lol: :lol:

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#32 Post Postao/la indeks »

Nikad ne ka¾e priroda jedno, a mudrost drugo.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#33 Post Postao/la mel_79 »

pasa74 je napisao/la:hehehe,ma kako bila pametna,skolovana ili bogata,zena je uvijek SAMO zena indeks :D :D :D :D
dA ZENA JE SAMO ZENA, ali kako je indeks rekla zene su ko macke, nemozes ti njih "Zähmen" dok je musko ko cuko, :D :D :D
Mi ko zensko znamo kako ce mo vas da vaspitamo a da vi to uopste ne primjetite :D :D :D :D :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#35 Post Postao/la sabinax »

Pa da vidimo na ovu temu...trebalo mi ja da nadem pocetak :P
Kod mene je bilo ovako...prvo ja s njim gledala utakmice, pa ne mogu raci da ne volim pogledati nogomet pogotovo onaj pravi, ne hrvatska liga, vec nogomet gdje se trci i ne provede se pola tekme izlezavajuci se na travnjaku, ali kada bih ja zeljela da samnom pogleda kakav dobar (po meni) film ili koju CSI seriju, njemu je to bilo blesavo i dosadno, onda sam ja naisla na net...isprva mu nije smetalo...ali sada vidim ga bocka sto i ja nemam neku pasivnu zabavu....
...ali eto svatko si nade nesto...pa nek on gleda utakmice koliko hoce
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#36 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

sabinaX je napisao/la: ali kada bih ja zeljela da samnom pogleda kakav dobar (po meni) film ili koju CSI seriju, njemu je to bilo blesavo i dosadno, onda sam ja naisla na net...isprva mu nije smetalo...ali sada vidim ga bocka sto i ja nemam neku pasivnu zabavu....
...ali eto svatko si nade nesto...pa nek on gleda utakmice koliko hoce
Hahaha
to je to.. Uvijek sam govorio da ste vi zene Atomska bomba :)
ukoliko je bistar i pametan iscrpit ce jaku i dobru energiju iz tebe a ukoliko nije napravit ce pustos od zivota

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#38 Post Postao/la sabinax »

LAFF je napisao/la:
sabinaX je napisao/la: ali kada bih ja zeljela da samnom pogleda kakav dobar (po meni) film ili koju CSI seriju, njemu je to bilo blesavo i dosadno, onda sam ja naisla na net...isprva mu nije smetalo...ali sada vidim ga bocka sto i ja nemam neku pasivnu zabavu....
...ali eto svatko si nade nesto...pa nek on gleda utakmice koliko hoce
Hahaha
to je to.. Uvijek sam govorio da ste vi zene Atomska bomba :)
ukoliko je bistar i pametan iscrpit ce jaku i dobru energiju iz tebe a ukoliko nije napravit ce pustos od zivota
Zanimljivo je to da sad on mene pita da pogledamo neki film zajedno :-k
Meni se nesto neda, TV mi postala dosadna :baa:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori