Depresija

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#16 Post Postao/la becanka »

Netreba mi depresija...
I am happy... :mir:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#17 Post Postao/la ra-ja »

BeCaNkA je napisao/la:Netreba mi depresija...
I am happy... :mir:

Ti si srecna...nema depresije...bas mi je milo...da je tako.... :D

I ja sam uvijek raspolozena i vesela....uvijek postoji nesto sto me cini sretnom...
Znam biti neraspolozena kada se pojavi problem ...ali nikada depresivna ...
Dobra osobina da moje neraspolozenje ostavim kod kuce...i to se treba u kuci rijesiti...
Vani sam uvijek nasmijana i zadovoljna...bez glume...vjeruj... :P .

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#19 Post Postao/la ra-ja »

Nije to kontradiktornost...

Rekla sam .....kada sam neraspolozena ili depresivna...idem vani setati ....gledati izloge ili kupovati krpice.....firtnes ...putovanje...izlazci....
plivanje..itd...

Sada ti kazem ....znam biti jako neraspolozena ali nikada depresivna...kada se desi neki problem...ali ja ga rjesavam na svoj nacin....Kako sam gore navela...
Svoje iskustvo sa rjesvanjem ...dala sam kao savjet i osobama koje su bile depresivne i uspjelo je ...zato sam to i napisala..... :)

Poznaju mene moji sugradjani... :-k

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#20 Post Postao/la becanka »

sta je firtnes? :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#22 Post Postao/la ra-ja »

BeCaNkA je napisao/la:sta je firtnes? :-k


hahahahahahah...Neznas...??? nezezaj.... :-k

Neznam ni ja.... :P

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#23 Post Postao/la becanka »

meinst du Fitness? :-k

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#24 Post Postao/la lien »

Depresija je kuga ovog vijeka...sve vise ljudi ne moze naci izlaza...pa ga potraze sami, nazalost onaj najbrzi.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#25 Post Postao/la ra-ja »

LiEn je napisao/la:Depresija je kuga ovog vijeka...sve vise ljudi ne moze naci izlaza...pa ga potraze sami, nazalost onaj najbrzi.
Da slazem se sa tobom...kako i nebih bilo tako..Jer zivot svakim danom sve vise trazi od ljudi....angazovanost razmisljanje ,borbu za opstanak..itd...

Imala sam jednu prijateljicu kojoj je muz poginuo..a iza njega ostao joj sin...Inace je zivjela sa njegovim roditeljima...
U tom periodu nisam radila...ali sam samo cula da je veoma tesko podnosila njegovu smtr....

Nakon sest mjeseci srela sam je u prolazu...nije me uopste registrovala...a ja sam je jedva prepoznala....
Naravno zaustavila sam je ...i sa njom sam razgovarala...bila je sva izvan sebe...Samo mi je govorila kako nije dobro .......
Nemogu vam reci koliko me pogodilo njeno stanje..i dok sam tu stojala razmisljala sam kako joj pomoci...Kada je zavrsila sa pricom....rekla sam joj...
Ok ti nisi dobro...ali da ti kazem ...ja ti nedam da budes tako lose....
Ja sutra putujem u MADJASKU na BALATON mislim da je bio 8 mart...hocu da ides samnom da mi pravis drustvo...evo sada idem da uplatim za mene i tebe....
Naravno ona je odbijala...jer pije tablete..ide doktoru....Nisam joj dala razloge da bih me odbila....
Naravno isle smo zajedno sa ostalima ...nezaboravni nas zajednicki izlet...za praznik....
Poslije smo bile vise puta zajedno...putovale smo zajedno...Ona se tako dobro oporavila...Bila sam jako sretna zbog toga... :-k

Mozda sada moja prijateljica cita ovo...Izvini sto sam ovo napisala....pozdrav od mene.... :)
Ljudima treba pomoci...u takvim situacijama iako netraze savjet... :-k

Odgovori