Kako ga nauciti?

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Kako ga nauciti?

#31 Post Postao/la _ramayana_ »

.... :lol: :lol: :lol: to to vidis kako ti znas :mrgreen:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Kako ga nauciti?

#35 Post Postao/la sabinax »

Ja mislim da smo jednostavno same za to krive, od pocetka ih tako naucimo (svejedno bio muz ili otac ili sin ili brat) ja jednostavno ne znam kako nauciti ali znam da sam za to sama kriva (jer znam da je prije mene sve znao i radio a sada vjerojatno ne zeli, jer to se ne zaboravlja (oprati pod, usisati, izbaciti smece))
Linija lakseg otpora...da znam rijesenje, rekla bih ti Dzemka :?:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Kako ga nauciti?

#37 Post Postao/la paparaci »

interesantni odgovori stvarno. moje licno misljenje je da je to najvise do kucnog odgoja i do partnera. cesto sam to cuo, bez obzira da li se radilo o musku ili zensku, kako se na pocetku postavis - tako ce ti i biti. mislim da je stvar dogovora i komunikacije. sumnjam da cete sta postici s tim sto ga ucjenjujete da nece biti "ono u ono". pa i vama samim je stalo do toga. tako da je stvar izdrzljivosti :lol:
najzad, nije to rjesenje.

istina je, da vecina muskaraca ne zna cjeniti zenin posao u domacinstvu. to bez daljnjeg.

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kako ga nauciti?

#42 Post Postao/la badgirl »

hmmm...
Pa iskreno nemem pojma kako nekog na to nauciti , samo znam da je to danas skoro pa moranje : barem muskarci u mo okolisu pomazu zenama poprilicno , i kuhaju i cuvaju djecu pa bogami i pospreme stan. eto to ovdje kod nas u grazu i kod moje generacije i mladjih nije nikakva sramota , vec nesto sasvim normalno. vrlo dobro isto znam da nije svugdje tako , zato sam sretna sto sam u takvom okolisu . a interesantno je da i svi moji momci i moj bivsi muz , svi su oni pomagali u domacinstvu ....ja to izgleda nekako najusim , sta znam [Happy.gif]
jer hebiga , nema vise nih vremena , on radi i donosi pare u kucu a ona je zaduzena za kucu . danas obadva partnera rade i zaradjuju pa bi trebalo biti i logicno da se odabva treba i da o kuci brinu ...TEAM :!:
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako ga nauciti?

#43 Post Postao/la ra-ja »

MA ,AKO MU JE DO VAS STALo I AKO VAS VOLI :::SAM CE NASTOJATI NEKE STVARI DA NAUCI...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kako ga nauciti?

#44 Post Postao/la alyssa_27 »

ja mislim da sam se usrechila shto se toga tiche, moj dragi sve zna veli da zna, pa chemo da vidimo, a ja mislim da che mi pomagati kako on to vech kaze. [muzikafo1.gif] [inlove.gif]
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Kako ga nauciti?

#45 Post Postao/la paparaci »

badgirl je napisao/la:TEAM :!:
Toll Ein Anderer Macht 's [mmmux2.gif] [laugh.gif]

Odgovori