Nagovaranje od Zena

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Nagovaranje od Zena

#16 Post Postao/la beca »

Od nastanka svijeta, pa sve do ovog trenutka zene su muskarcima krive, za sve sto im se negativno desi u zivotu [mmmux2.gif]

To je psihologija skoro svakoga muskarca na svijetu, to je nesto sto je naslijedjeno iz svake tradicije, trebali smo svi ostati zivjeti u patrijarhalnom sistemu, muskarac bi i onda imao razloga da "uzjase" na zenu i da mi je ona za sve kriva...e pa nije tako...

Naravno da postoje slucajevi gdje ima pokvarenih zena, koje svjesno nagovore svog miza na potez koji mu promijeni zivot, ali u krivom smjeru, i onda se on kaje cijeli zivot pitajuci se na sta je mislio kada je poslusao....

u vezi sa tim ne bih globalizirala to nagovaranje od zena...postoje zene koje pozitivno nagovaraju, u cilju nekog poboljsanja kod muskarca, ulazu puno toga da njemu bude bolje, a ne gore, pa cak i pod cijenu sebe same...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Nagovaranje od Zena

#18 Post Postao/la nella26 »

pa žena je nagovorila djavola da udje u flašu i tamo ga zatvorila a ne da ne može nagovoriti čovjeka koji je uvijek slab na nešto
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori