Da li presutite kritiku

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Da li presutite kritiku

#16 Post Postao/la beca »

ne presutim ni u kom slucaju...kakva god da je, dakle ili zahvalim ili....

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Da li presutite kritiku

#17 Post Postao/la ekrankaa »

Sve cesce mi se desava za mene jedna pozitivna promjena u mom zivotu..
Presucujem..ili na puno blazi nacin kazem svoju istinu i ne odmah ,jednostavno sacekam trenutak kad osjetim da je to povoljno i da moze imati ploda.
Ne valja burno reagirati u zivotu..treba se kontrolirati..
Do osobe koje ti je stalo narocito treba imati senzibiliteta ,pravi nacin i pravo vrijeme rekla bih..
Netreba svima dokazivati svoju istinu ,a osobe koje vredjaju radi te "svoje" istine ,govore vise o sebi nego o osobi kojoj je ukazuju..
Da..pazim..ono sto je najbitnije u cijeloj prici je ton i nacin upucene kritike,ako je dobronamjerna svatko od nas ce razmisliti vjerujem o njoj..
Za onim drugima ne treba ici..zaista..
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Da li presutite kritiku

#18 Post Postao/la beca »

ekrankaa je napisao/la:Sve cesce mi se desava za mene jedna pozitivna promjena u mom zivotu..
Presucujem..ili na puno blazi nacin kazem svoju istinu i ne odmah ,jednostavno sacekam trenutak kad osjetim da je to povoljno i da moze imati ploda.
Ne valja burno reagirati u zivotu..treba se kontrolirati..
Do osobe koje ti je stalo narocito treba imati senzibiliteta ,pravi nacin i pravo vrijeme rekla bih..
Netreba svima dokazivati svoju istinu ,a osobe koje vredjaju radi te "svoje" istine ,govore vise o sebi nego o osobi kojoj je ukazuju..
Da..pazim..ono sto je najbitnije u cijeloj prici je ton i nacin upucene kritike,ako je dobronamjerna svatko od nas ce razmisliti vjerujem o njoj..
Za onim drugima ne treba ici..zaista..
blago tebi....
ja se nadam, a u dubini duse zelim, da znam razgraniciti ono sto treba presutiti i ono na sta planem momentalno...

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Da li presutite kritiku

#19 Post Postao/la srebrni »

nikad ne presutim ...ni pozitivnu ni negativnu....al ne znaci da je negiram...cesto se desi da to potvrdim jer i negativno nekad pristaje mojoj licnosti...nismo savrseni


ps....uvjek otvorim usta ...makar da ih propusem
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Da li presutite kritiku

#20 Post Postao/la beca »

sad razmisljam ovako: treba presutiti kritiku, kakva god da je...

Odgovori