Sta u starosti ?

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Sta u starosti ?

#17 Post Postao/la Bijesanpuz »

papaya je napisao/la:Sad da ubacim nesto, da se zna da i ja znam za salu....


Tuzni smo svi, sto matora si ti
hormoni ti sve nizi
klimaks ti se blizi
propasce ti ten
uzmi ESTROGEN.
Opustene sise ima da ti vise
osedele ti donje dlake
uskoro ce tako svake.
Cica tvoja anemicna nije vise
elasticna, smezurana
namrskana sjecat ce se
boljih dana
jer na svakoj kiti
suva ce ti biti
za godinu dve, eto
PENZ´JE

[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]

[thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif]


papaya odlicno nema sta :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Sta u starosti ?

#19 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Butterfly je napisao/la:ma sta ce oni,ako pokusaju da imaju sex u 60-oj ogromne sanse su im da ce umrijeti u toku samog cina [laugh.gif] [laugh.gif]
Barem znamo zasto
PS. Nek mi sad neko kaze zar od te smrti ima neka bolja
Pa cu se vratiti na ono mi cemo uzivati a vi ce te duze zivjeti

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Sta u starosti ?

#21 Post Postao/la badgirl »

ma sunce vam zarko sta mi to uradiste od teme :lol:

papaya kud bas izabra zutu boju jadna nebila ...morat cu kod ocnog ja ono nisam mogla procitati [Happy.gif]


a sad dajte mi i nesto ozbiljno na ovu temu [oha.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Sta u starosti ?

#22 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

papaya je napisao/la:.

Da li svjestan koliko muskaraca ima problema sa potencijom.

To je neka vasa utopija, da ce te ***** do smrti, idi begaj....
Neznam ni jedno ni drugo
Mozda ti bolje znas
Uvjeren sam da mjesas babe i zabe, ali nema veze ostajem pri svom [mmmux2.gif]



@badgirl ja sam dao svoj ozbiljan doprinos ovoj temi samo ove dvije mlate slamu [icon_wave.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Sta u starosti ?

#29 Post Postao/la beca »

malo nas razmislja o starosti....badgirl koliko je tebi god pa si se sjetila ove teme.. [laugh.gif]

vjerovatno tome doprinosi danasnji prebrzi tempo zivota koji svi vodimo, tako da ne stignemo razmisljati o tome, a kad dodjemo na tu temu, shvatimo da bismo trebali...itekako, kad smo mladi imamo puno prijatelja, rodbine, poznanstava, vise zastitnika u zivotu, ali nismo svjesni da ce doci dan kada mozda necemo imati nikoga u blizini ko nam moze pomoci..djeca daleko, muz rahmetli [laugh.gif] , Boze oprosti ....

pa ne znam , to mozemo gledati kao na nesto lijepo, sto dojbinica kaze tada cemo se odmoriti od ovog tempa/al kakve nam koristi dojbinice kad ce nas sve boljeti od toga upravo/ [mmmux2.gif]

mozda budemo sretni da imamo pravo super raju u starackom domu....

ono na sta ja mislim, s obzirom na to da sam takva kakva jesam...mozda bude kakvih lafaca u drustvu, a ja i tada budem zaljubljive prirode, pa idemo na plivanje, planinarenje, druzenja...nekome ti dani budu najbolji u zivotu, nikad se ne zna....

mozda u starackom domu upoznate forumasa kojega ste simpatisali [inlove.gif]

ja cu/ako docekam/ i tada biti clan ovog foruma.... [mmmux2.gif]

toliko

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Sta u starosti ?

#30 Post Postao/la badgirl »

beca_jovi je napisao/la:malo nas razmislja o starosti....badgirl koliko je tebi god pa si se sjetila ove teme.. [laugh.gif]

vjerovatno tome doprinosi danasnji prebrzi tempo zivota koji svi vodimo, tako da ne stignemo razmisljati o tome, a kad dodjemo na tu temu, shvatimo da bismo trebali...itekako, kad smo mladi imamo puno prijatelja, rodbine, poznanstava, vise zastitnika u zivotu, ali nismo svjesni da ce doci dan kada mozda necemo imati nikoga u blizini ko nam moze pomoci..djeca daleko, muz rahmetli [laugh.gif] , Boze oprosti ....

pa ne znam , to mozemo gledati kao na nesto lijepo, sto dojbinica kaze tada cemo se odmoriti od ovog tempa/al kakve nam koristi dojbinice kad ce nas sve boljeti od toga upravo/ [mmmux2.gif]

mozda budemo sretni da imamo pravo super raju u starackom domu....

ono na sta ja mislim, s obzirom na to da sam takva kakva jesam...mozda bude kakvih lafaca u drustvu, a ja i tada budem zaljubljive prirode, pa idemo na plivanje, planinarenje, druzenja...nekome ti dani budu najbolji u zivotu, nikad se ne zna....

mozda u starackom domu upoznate forumasa kojega ste simpatisali [inlove.gif]

ja cu/ako docekam/ i tada biti clan ovog foruma.... [mmmux2.gif]

toliko


Nisam ja beca puno starija od tebe ...6 godina, koliko sam ja to do sad skontala ..meni 31 [icon_flower.gif]
A kako sam na to dosla .
Kao prvo to je moja svakodnevnica .Kao medecinska sestra mogu raditi i u starackim domovima a radila sam i prije kao tehnicar . Drugi razlog je sto i moji roditelji su iz dana u dan stariji pa se pitam sta , kako, kuda kada nemognu vise sami ?
Trece je dozivljeno dok su u familiji njegovani djed i nana. On slagiran i nepokretan a ona teski seceras sa milijon poslijedica kao izmoglost, bila skoro slijepa , razne upale itd..

Svi mi zelimo da dozivimo zdravi duboku starost ili da umremo prije nego nas bolest savlada , ali smo isto tako svjesni da je to rijetkost [oha.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Odgovori