Muski ponos

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Muski ponos

#16 Post Postao/la selma24 »

Muški ponos isti je kao i ženski, samo su prioriteti malo drugačiji.
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Muski ponos

#17 Post Postao/la abazaga »

Muški ponos hmm [eusa_think.gif]
ja nisam nešto ponosit čovijek nikada nisam ni bijo neki veliki egocentrik jednostavno nikda me nije zanimalo šta drugi misli o meni i nije mi bilo važno sa sam ponosit i kada nešto dobro uradim time se ne ponosim i drugima ne pokazujem ali da ne budem lažno skroma ja sam jako pun samo pouzdanja ja jako puno vijerujem u sebe i to me vodi kroz život dobrim putem to kada kažem da vijerujem u sebe jako to ne znači da se pravim važan ne naprotim toliko vijerujem u sebe da se uopšte ne pravim važan niti sam ponosit jednostavno nije mi važno šta će drugi misliti o meni ako je meni dobro. [icon_wave.gif]

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Muski ponos

#18 Post Postao/la selma24 »

Mora postojati odredjena doza ponosa kako te druga strana ne bi gazila. Retko se ostvari takva veza u kojoj ponos ne igra nikakvu ulogu.
slika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Muski ponos

#19 Post Postao/la nnejra »

Muški ponos .......često glavni uzrok propasti veza koje su mogle biti jako kvalitetne da muškarac nije imao jednu manu, a to je ponos koji je ispred svega ostalog. Njegov ponos je najvažniji, on ne smije pokazati da mu je previše stalo, da ona zna bolje od njega šta je dobra odluka za njihovu budućnost ......i još mnogo takvih razmišljanja koje od njegovog prevelikog ponosa naprave najveću prepreku dobrim stvarima koje su se mogle desiti... Dobro je biti ponosan ali pazite da vam on ne bude prioritet, pa da od njega ne vidite male stvari koje će vam donjeti veliku sreću.

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Muski ponos

#20 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

niste ni vi žene drugačije [smile.gif] [icon_wave.gif]
slikaslikaslika

Odgovori