Å ta je za vas uvreda

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å ta je za vas uvreda

#31 Post Postao/la beca »

Ra-Ja je napisao/la: Znas nikada mi se nije udvarao ozenjen covjek niti sta takav trazio kod mene...
Ali kada bih se desilo...Pitala bih se cime sam mu ja dala do znanja da mu padne takva ideja....Dala bih takvim savjet...cuvajte sto imate...ako vam neodgovara...
RASULO... Na nebu uvijek ima mjesta ako krenes sa dna... :!:

Mislis li da zena treba dati povoda muskarcu da bi je on zelio??? To hooces da kazes???

Tvoje je da kazes da neces, u svoje ime, ne kazem da ja imam posla sa ozenjenim, niti da nemam, ali savjetovanje u vezi s tim je malo preosjetljvo, jer ne mozes globalizirati takve stvari...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Å ta je za vas uvreda

#32 Post Postao/la nella26 »

Ra-Ja je napisao/la:Velika uvreda je za mene ..kada mi se nabacuje ozenjen covjek... :(
Ne kontam, je li se tebi muškarac prvo ispovjedi o svom statusu pa ti se tek počne nabacivati?

Je li znaš za svakog muškarca koji ti se nabacivao da je slobodan?
Ok ako ti znaš njega otprije pa znaš da je oženjen ali ne znaš tipa i počne ti se nabacivati ti ga pitaš "boga ti jesi li ti oženjen" ako kaže da nije , onda ok možeš mi se nabacivati.

Ako već znaš da je oženjen i pustiš ga da ti se nabacuje onda je tvoja greška što si mu dala pristup sebi, kasno ti je da se nalaziš uvrijedjena.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Å ta je za vas uvreda

#34 Post Postao/la venecija »

ignorisanje,,,nista mi gore nema ..kada sam u drustvu sa dvije ili vise osoba,,,,a neko se nadje jako kulturan,,,uff [icon_boxing.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Å ta je za vas uvreda

#36 Post Postao/la nella26 »

Kad neko smatra da neke stvari ne kontam i mlati gluposti, pokušava da mi ponizi inteligenciju [icon_boxing.gif] [icon_boxing.gif] [icon_boxing.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Å ta je za vas uvreda

#37 Post Postao/la ra-ja »

beca_jovi je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la: Znas nikada mi se nije udvarao ozenjen covjek niti sta takav trazio kod mene...
Ali kada bih se desilo...Pitala bih se cime sam mu ja dala do znanja da mu padne takva ideja....Dala bih takvim savjet...cuvajte sto imate...ako vam neodgovara...
RASULO... Na nebu uvijek ima mjesta ako krenes sa dna... :!:

Mislis li da zena treba dati povoda muskarcu da bi je on zelio??? To hooces da kazes???

Tvoje je da kazes da neces, u svoje ime, ne kazem da ja imam posla sa ozenjenim, niti da nemam, ali savjetovanje u vezi s tim je malo preosjetljvo, jer ne mozes globalizirati takve stvari...
Bas sto sam zeljela da kazem to sam i napisala.Sta ja mislim :?: @becanka.... procitaj ponovo.. TO JE MOJE LICNO I PERSONALNO MISLJENJE.. :!: Ocito da smo ja i ti dva razlicita svijete... :!:
ZNACI AKO MI SE TO DESI.... :!: postupila bih tako kako sam napisala....
Gdje se ti uopste nadje tu tom mom tekstu...nije mi jasno... :lol:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å ta je za vas uvreda

#39 Post Postao/la beca »

Ra-Ja je napisao/la: @becanka....
ja nisam becanka, to prvo

Ra-Ja je napisao/la:TO JE MOJE LICNO I PERSONALNO MISLJENJE.. :!: Ocito da smo ja i ti dva razlicita svijete... :!:
izvini, mislila sam da je to tvoje licno misljenje nisam znala da je personalno, izvini svega ti... [laugh.gif]
Ra-Ja je napisao/la:[ Ocito da smo ja i ti dva razlicita svijete... :!:

steta :roll:


ja nemam nista protiv tebe, niti sam ti sta lose mislila....ovu zadnju recenicu jedinu shvati kao ozbiljnu

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Å ta je za vas uvreda

#40 Post Postao/la ra-ja »

Plasiranje neistine o nekome bez argumenata je veoma velika uvreda...eh ali sada
koliko si fleksibilan da to svaris i pojedes kao da nisi primjetio...ili bacis u kantu za smece iza sebe,pa kazes sto pas laje to voda neka nosi...ili ???

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Å ta je za vas uvreda

#42 Post Postao/la ra-ja »

[oha.gif] Pitaj se...?

Velika uvreda je kada nekome pretis da ces ga zaklati kao Karadjica....a KAKO TI TO RADIS...... :?:

Znaci da si veci zlocinac nego Karadjic

Iako smatram da Karadjic nije jedini krivac za zlocin ...sama pomisao da bilo koga sa njim poredis.je uvreda.... :!:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å ta je za vas uvreda

#43 Post Postao/la beca »

ako ja razumijem ijednu tvoju recenicu.... [smile.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Å ta je za vas uvreda

#44 Post Postao/la ra-ja »

Sramota...nisam znala da si toliko inteligentna...pa nesvatas to sto ja vidim... :lol:

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Å ta je za vas uvreda

#45 Post Postao/la beba80 »

sabinaX je napisao/la:Malo sam razmisljala i dosla do zakljucka da nas razlicite stvari vrijeđaju, sta vas moze najvise uvrijediti?

1. sve rijeci u kojima se spominju spolni organi i seksualni cinovi
2. poređenje s raznoraznim zivotinjama (iako zivotinje nisu nimalo krive za to)
3. podcjenjujuci neciju pamet ili izgled
4. vjerske uvrede

Dali i kod vas ide tim redom...ili imate neke nove uvrede kojima ste bili vrijeđani
Ono sto neko meni kaze a zna da ja nebih to njemu nikad rekao al ja to halalim sto god da kaze to je njegovo

Odgovori