Å ta je za vas uvreda

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Å ta je za vas uvreda

#1 Post Postao/la sabinax »

Malo sam razmisljala i dosla do zakljucka da nas razlicite stvari vrijeđaju, sta vas moze najvise uvrijediti?

1. sve rijeci u kojima se spominju spolni organi i seksualni cinovi
2. poređenje s raznoraznim zivotinjama (iako zivotinje nisu nimalo krive za to)
3. podcjenjujuci neciju pamet ili izgled
4. vjerske uvrede

Dali i kod vas ide tim redom...ili imate neke nove uvrede kojima ste bili vrijeđani
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å ta je za vas uvreda

#4 Post Postao/la beca »

Ja sam skontala da svako zavlaci svoj nos gdje mu nije mjesto i okolo kole, indirektno mene uzima u usta, sto me strasno ljuti i vrijedja...i da, otvaram teme kad me neko naljuti, bas dobijem inspiraciju za iste....

a to sto si ti sabinax, navela da te vrijedja, potpisujem....

p.s. nije meni uvreda sto su ljudi kakvi jesu, vec sto misle da ih ne kontam kad su to sto jesu....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å ta je za vas uvreda

#8 Post Postao/la beca »

dva puta mi se brise post koji napisem, ocito nece na dobro...prvi sam izbrisala jer sam kliknula x umjesto edit, sad drugi napisah i nesto barnem na tastaturi, nadjem se u inboxu e maila....


uh...treci put....

ja iznosim svoj pivatni zivot na forumu na jednoj temi, tacnije iznoslila sam, a cim osjetim potrebu da opet iznosim opet cu, da je kojim slucajem forum mjest gdje se striktno to radi, pise istina i iznosi privatni zivot vas pola ovdje ne bi ni bilo, jer najlakse je lagati i furati se na forumu da se neko i nesto, a sam znas da u privatnom zivotu neke stvari ne mozes popraviti....tako da bih vas opet zamolila da pocistite ispred svojih vrata pa mene uzimate u usta....pisete na msn u vas nekoliko pa sve jedna drugoj iza ledja odajete....samo mi nije jasno kako niste svjesne necega sto se tice vas, a za sve ostale imate komentar...ali ja se ovdje zaustavljam, jer necu biti kao vi, pa pisati o vama ili indirektno vam spustati, ali vam obecavavam da cu biti gora od vas ako to bude bilo potrebno...

i nema se potrebe govoriti u mnozini da bi se izbjegao sukob, ja stojim iza svake svoje napisane rijeci i nije mi potreban niko da bih opravdala istu, niti govorim mnozinsko mi, niti racunam na nekoga koga imam iza ledja, na ste vi tako lijepo i proracunato racunate i imate sve u svojoj glavi kao pod podrazumjevanjem.....

mnogi su bili u pravu, a ja sam branila svaku od vas...i opet nikom necu dati da prica na vas, opet cu mu reci da vama to licno kaze da nema potrebe meni govoriti...a pronaci ce se takvi u ovim redovima....

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Å ta je za vas uvreda

#9 Post Postao/la andro »

Ako mi jednom dirnes bolno mjesto, oprosticu ti na nesmotrenosti, ali ako to ucinis drugi put to je vec namjera. :evil:
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å ta je za vas uvreda

#11 Post Postao/la beca »

ja bih tebe molila da ne glumis i ne pravis se pametna....mogla si ovo sto si napisala sasvim drugacije napisati, ti sad velika....


e pa dzemila, kao sto sam napisala na vip u, ne zaboravljam lijepe stvari koje su ljudi uradili za mene, ali to ne znaci da me zbog nekoliko lijepih stvari koje su uradili mogu u hiiljadu drugih jebavati....necu ja ubuduce nista provjeravati, niste vi mudre koliko mislite da jeste, ZNAM JA STA CU UBUDUCE, hvala na savjetu ipak i na komplimentima

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å ta je za vas uvreda

#13 Post Postao/la beca »

joj dzemila, neke stvari se ne govore kad se sa nekim posvadjas ili porjeckas, ako si covjek te se stvari trebaju odavno znati....

sad si mi nasla govoriti da znam ono sto ne znam....JOJ KAKO STE JADNI, VI STO TAKO RAZMISLJATE....TREBAMO SE PORJECKATI OKO TEME, da iz vas izadje iskreno misljenje..........joj, joj....nema veze dzemila, misli i pisi sta hoces, slijep moze procitati i shvatiti sve ovo....

zamolicu te opet, da moju ljubav ne spominjes, i ne mislim da se svijet oko nje vrti, ali se nekad vrtio, pojedine su mi pisale da me citaju i jedva cekaju da vide sta ima novo, ili i to trebam gledati kao nacin izruge i ironije....njima na obraz...


dzemila, nisam ja dzaba napisala da ne zaboravljam nikome nista...a ti sad pisi sta hoces, ja sam zavrsila

Odgovori