Kakav roditelj biti ?

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#32 Post Postao/la ra-ja »

Sjetila sam se po ovoj temi... :!:

Neznam zasto nema moje drugarice @bely_ dance, voljela bih da je prisutna tu..ali eto .mozda mijenja odjecu treba joj puno vremena za to....
Nekada je rekla nesto ruzno za sebe...bas kao mangup....nemogu da nadjem test .ali ako nadjem pokazacu... :!:

Ispod nje @denideni kaze eto sta da joj radim..nemogu joj nista..... :!:

Deni je jako fin covjek kako znam ..pa na koga se bacila ona bas me interesuje.... :?: ?

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#33 Post Postao/la im_ex »

To, ko biva, denideni je otac bely_dance ... a ha ... zabrinjavajuce ... nema ni jednog ni drugog



Recite mi da mi je to od glavobolje
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#34 Post Postao/la ra-ja »

IM_ex je napisao/la:To, ko biva, denideni je otac bely_dance ... a ha ... zabrinjavajuce ... nema ni jednog ni drugog



Recite mi da mi je to od glavobolje
Nemislim nista...jer neznam uopste ko je kome ovdje i sta....ali se pitam na koga je ona narav naslijedila.... :?:

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#35 Post Postao/la mickey »

kristalina je napisao/la:
mickey je napisao/la:
prema tebi ljudi samo množe kopije sebe.
[smile.gif]
Ne množe doslovno kopije [smile.gif] Ali ... roditelji svojim postupcima i ponašanjima svakako ugrađuju u svoje dijete ... dio sebe . Dijete promatra , upija , kopira ... i svjesno i nesvjesno ... ponašanja i osobnosti svojih roditelja .[/quote]

ma dobro, budući da sam ja sudac ovdje presuđujem u svoju korist. nema smisla da raspravljamo kad sam ja u pravu.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#37 Post Postao/la ra-ja »

vidovita_dzemila je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:To, ko biva, denideni je otac bely_dance ... a ha ... zabrinjavajuce ... nema ni jednog ni drugog



Recite mi da mi je to od glavobolje
Nemislim nista...jer neznam uopste ko je kome ovdje i sta....ali se pitam na koga je ona narav naslijedila.... :?:

belly je usvojena i nije lijepo da tako pričaš "savršena" ra-jo koja za svakog imaš kritiku, a za sebe misliš da si savršena
Ko sta ima protiv @bely dance usvojena ili neusvojena njen ili njihov problem zaista...i to sto sam napisala ona je za sebe sama rekla...i sta sada .....upotrebila sam je po temi....Da li roditelj moze uticati na dijete..... :!:
I jos jedna informacija ...kada budem imala kritiku za sebe javim ti..ako vase oko sokolovo sta propusti.... :!: razumijes ....
:(

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#38 Post Postao/la andro »

pokusati usmjeriti na pravi put
slika
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#40 Post Postao/la ra-ja »

vidovita_dzemila je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:voljela bih da je prisutna tu..ali eto .mozda mijenja odjecu treba joj puno vremena za to....

Deni je jako fin covjek kako znam ..pa na koga se bacila ona bas me interesuje.... :?: ?

ovo su tvoje riječi, a ne njene

osim toga ne valja pričati o nekome koga više nema na forumu
Opet ti...da li ima ili ne nije bitno...ja sam upotrebila to pa ako ona ima nesto protiv neka dodje i kaze... :!:
Sta ovdje svasta nevalja pa se upotrebljava.... :?:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#41 Post Postao/la beca »

Ra-Ja je napisao/la:Sjetila sam se po ovoj temi... :!:

Neznam zasto nema moje drugarice @bely_ dance, voljela bih da je prisutna tu..ali eto .mozda mijenja odjecu treba joj puno vremena za to....
Nekada je rekla nesto ruzno za sebe...bas kao mangup....nemogu da nadjem test .ali ako nadjem pokazacu... :!:

Ispod nje @denideni kaze eto sta da joj radim..nemogu joj nista..... :!:

Deni je jako fin covjek kako znam ..pa na koga se bacila ona bas me interesuje.... :?: ?

test?

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#42 Post Postao/la ra-ja »

Vec sam napisala misljenje po ovoj temi...I stojim iza svojih rijeci... :!: :!:

Mozes biti idealan roditelj ..ali da dijete nasledi neke osobine od djeda ili? Pa nebude takvo kakvo vi zelite....
Licno volim malo zivlju djecu...nego onu sasvim mirnu i tihu....

Da mi moj partner kojeg volim ima kcerku ili sina..usvojenog ili ne..nebih mi smetalo ..i nebih niti pokusavala uopste da ga/ju izmjenim ... :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#43 Post Postao/la nella26 »

Auuuu pravo je ružno navesti nekoga koga znaš virtelno i analizirati njegov kućni odgoj, naročito ako si već časkala sa njom dok je bila ovdje :!:
Prvo treba pomesti ispred svojih vrata pa gledati pred tuđa :wink:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#44 Post Postao/la ra-ja »

Posto te nema ..evo toliko me je strah ,,tresu mi se noge ..zato cu sutra da ti odgovorim ,kada budes tu...da povices i ju ju ....

Treba biti dobar roditelj prema dobroj djeci..vaspitanoj u prvom redu..a stroziji prema djeci koja nista nisu u zivotu naucili..osim one teorije koje su stekle u skoli..E sada koliko razreda...?treba pogadjati....A najstroziji treba biti prema mahalusama koje sa kafe na kafu idu ....uce crtani....


JA IMAM SAMO JEDAN ZIVOT I OVO NIJE GENERALNA PROBA...... :!: :!:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: KAKAV RODITELJ BITI ?

#45 Post Postao/la beca »

Ra-Ja je napisao/la:
Da mi moj partner kojeg volim ima kcerku ili sina..usvojenog ili ne..nebih mi smetalo ..i nebih niti pokusavala uopste da ga/ju izmjenim ... :!:

pa kako bi i izmijenila činjenicu da je otac!

Odgovori