Tata

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: TATA

#17 Post Postao/la paparaci »

vezano za dzemkinu pricu - trebao ga je odskartati! papak jedan!


a za ostale komentare. ne znam sto pojedini spominju moze se i bez njega, itd. naravno da se moze. ali to uopste nije tema. moze se i bez matere. ima i takvih slucajeva. ali polazi se od neke normale valjda. znaci razlog zbog cega, sta,.....


istina kristalina. oceva suza je teska, kao i kletva :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: TATA

#19 Post Postao/la ra-ja »

Mama i tata su neophodni djetetiu u toku njegovog razvoja....Mislim oboje podjednako...

Cinjenicno stanje pokazalo nam je da moze dijete odrasti pojedinacno i bez oca kao ili bez majke...ako je visa sila u pitanju... :!:

Majka vam dodje kao drugarica,sagovornik u rijesavanju problema..A tata je autoritet i zastitnik ...
Mislite da se autoritet nevoli i necjeni ..naprotiv tata se veoma voli i cijeni... :!:

Sanguine
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1366
Pridružen/a: 21 Feb 2010 01:01

Re: Tata

#20 Post Postao/la Sanguine »

Mama mi je često znala predbaciti da više volim tatu nego nju. Bila sam doduše u djetinjstvu i pubertetu više vezana za njega jer je bio puno blaži i popuštao mi skoro u svemu, bila sam njegova mezimica. Uhh, samo kad bi me malo mrko pogledao znao me ražalostiti pravo...
Uglavnom [smileyheartbounceqy7.gif] [smileyheartbounceqy7.gif] [smileyheartbounceqy7.gif]

Jedna od pjesmica mog djetinjstva http://www.youtube.com/watch?v=9ND1AqQIzRA

Odgovori